Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Kolej w Bangladeszu
kolej-w-bangladeszu,1106,184800
Strona 1 z 1

Autor:  mmaratonczyk [ 23 Gru 2025 22:23 ]
Temat postu:  Kolej w Bangladeszu

Czy ktoś z Was orientuje się czy z kupnem biletu na pociąg jest tak ciężko z dostępnością ich jak w Indiach? Tzn. szybko znikają z systemów rezerwacyjnych i trzeba kupować z dużym wyprzedzeniem. . Zamierzam jechać pociągiem z Dhaki do Sreemangal i piszą że pociąg to najlepsze rozwiązanie na tej trasie.

Autor:  piotrgryz [ 24 Gru 2025 02:48 ]
Temat postu:  Re: Kolej w Bangladeszu

To chyba zależy od trasy.

Byłem na nowym dworcu kolejowym w Cox Bazar i o ile bilet do Chittogram można praktycznie rzecz biorą kupić od ręki (2 odjazdy dziennie o 10ej i 20ej), to już na te same pociągi, ale na trasie do Dhaki kupować trzeba z tygodniowym wyprzedzeniem.
Już nie spytałem, więc nie wiem, czy istnieją znane z Indii wynalazki typu "Tourist Quota", "Waiting List" czy "Reservation Against Cancelation"

W Bangladeszu, choć oficjalnie zabroniona, nadal praktykowana jest jazda na dachu wagonu. widziałem coś takiego na podmiejskich pociągach w Dhace.

Autor:  mmaratonczyk [ 24 Gru 2025 08:28 ]
Temat postu:  Re: Kolej w Bangladeszu

Bilety kupowałeś przez Internet czy na stacji kolejowej. Ich oficjalna strona https://eticket.railway.gov.bd/ nie chodzi.

Autor:  piotrgryz [ 24 Gru 2025 09:11 ]
Temat postu:  Re: Kolej w Bangladeszu

Bilety były do kupienia na dworcu kolejowym.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/