| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kolej w Bangladeszu kolej-w-bangladeszu,1106,184800 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mmaratonczyk [ 23 Gru 2025 22:23 ] |
| Temat postu: | Kolej w Bangladeszu |
Czy ktoś z Was orientuje się czy z kupnem biletu na pociąg jest tak ciężko z dostępnością ich jak w Indiach? Tzn. szybko znikają z systemów rezerwacyjnych i trzeba kupować z dużym wyprzedzeniem. . Zamierzam jechać pociągiem z Dhaki do Sreemangal i piszą że pociąg to najlepsze rozwiązanie na tej trasie. | |
| Autor: | piotrgryz [ 24 Gru 2025 02:48 ] |
| Temat postu: | Re: Kolej w Bangladeszu |
To chyba zależy od trasy. Byłem na nowym dworcu kolejowym w Cox Bazar i o ile bilet do Chittogram można praktycznie rzecz biorą kupić od ręki (2 odjazdy dziennie o 10ej i 20ej), to już na te same pociągi, ale na trasie do Dhaki kupować trzeba z tygodniowym wyprzedzeniem. Już nie spytałem, więc nie wiem, czy istnieją znane z Indii wynalazki typu "Tourist Quota", "Waiting List" czy "Reservation Against Cancelation" W Bangladeszu, choć oficjalnie zabroniona, nadal praktykowana jest jazda na dachu wagonu. widziałem coś takiego na podmiejskich pociągach w Dhace. | |
| Autor: | mmaratonczyk [ 24 Gru 2025 08:28 ] |
| Temat postu: | Re: Kolej w Bangladeszu |
Bilety kupowałeś przez Internet czy na stacji kolejowej. Ich oficjalna strona https://eticket.railway.gov.bd/ nie chodzi. | |
| Autor: | piotrgryz [ 24 Gru 2025 09:11 ] |
| Temat postu: | Re: Kolej w Bangladeszu |
Bilety były do kupienia na dworcu kolejowym. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |