Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

KLIA-KLIA2
klia-klia2,990,50277
Strona 2 z 2

Autor:  Domin91 [ 29 Mar 2016 17:28 ]
Temat postu:  Re: KLIA-KLIA2

A wiecie coś na temat przechwałek malindo, że lądują na Klia (nie dopisują, że 2)? :)
Załącznik:
malindo.PNG
malindo.PNG [ 168.17 KiB | Obejrzany 1728 razy ]

Autor:  scomin [ 29 Mar 2016 17:47 ]
Temat postu:  Re: KLIA-KLIA2

Malindo przeniosło się na KLIA 15 marca br.
http://www.malindoair.com/FAQ-Migration-to-KLIA

Autor:  Bandzi [ 27 Wrz 2016 23:34 ]
Temat postu:  Re: KLIA-KLIA2

wicker napisał(a):
Tak, Air Asia np. z HKT ląduje na KLIA2, polecam Shuttlebus do wykupienia przy wyjściu z terminala. Transfer z KLIA2 do Regalia-apartment to 15MYR, czas około 1h. Z KLIA2 do KLIA również można dostać się tym autokarem, ceny nie znam, natomiast czas to około 10 minut.


Da sie tak? Bezposrednio z klia2 do Regalia ??

Autor:  wicker [ 28 Wrz 2016 10:54 ]
Temat postu:  Re: KLIA-KLIA2

Da się, podajesz adres tych apartamentów podczas zakupu biletów na shuttle bus, gdzieś w Kuala Lumpur szybka przesiadka jest w mniejszy busik i zawożą pod sam parking Regalii --> bilet ten sam cały czas. Tak było...2 lata temu, teraz nie wiem ;)

Autor:  Bandzi [ 28 Wrz 2016 23:28 ]
Temat postu:  Re: KLIA-KLIA2

Dzieki za odpowiedz, a gdzie sie kupuje dokladnie te bilety? Jak to znalezc ?

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/