| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| KLIA-KLIA2 klia-klia2,990,50277 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | Domin91 [ 29 Mar 2016 17:28 ] |
| Temat postu: | Re: KLIA-KLIA2 |
A wiecie coś na temat przechwałek malindo, że lądują na Klia (nie dopisują, że 2)? Załącznik: malindo.PNG [ 168.17 KiB | Obejrzany 1728 razy ] | |
| Autor: | scomin [ 29 Mar 2016 17:47 ] |
| Temat postu: | Re: KLIA-KLIA2 |
Malindo przeniosło się na KLIA 15 marca br. http://www.malindoair.com/FAQ-Migration-to-KLIA | |
| Autor: | Bandzi [ 27 Wrz 2016 23:34 ] |
| Temat postu: | Re: KLIA-KLIA2 |
wicker napisał(a): Tak, Air Asia np. z HKT ląduje na KLIA2, polecam Shuttlebus do wykupienia przy wyjściu z terminala. Transfer z KLIA2 do Regalia-apartment to 15MYR, czas około 1h. Z KLIA2 do KLIA również można dostać się tym autokarem, ceny nie znam, natomiast czas to około 10 minut. Da sie tak? Bezposrednio z klia2 do Regalia ?? | |
| Autor: | wicker [ 28 Wrz 2016 10:54 ] |
| Temat postu: | Re: KLIA-KLIA2 |
Da się, podajesz adres tych apartamentów podczas zakupu biletów na shuttle bus, gdzieś w Kuala Lumpur szybka przesiadka jest w mniejszy busik i zawożą pod sam parking Regalii --> bilet ten sam cały czas. Tak było...2 lata temu, teraz nie wiem | |
| Autor: | Bandzi [ 28 Wrz 2016 23:28 ] |
| Temat postu: | Re: KLIA-KLIA2 |
Dzieki za odpowiedz, a gdzie sie kupuje dokladnie te bilety? Jak to znalezc ? | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |