Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Kaprun/Zell am See
kaprun-zell-am-see,1269,137508
Strona 1 z 1

Autor:  mikuś [ 14 Sty 2019 13:33 ]
Temat postu:  Kaprun/Zell am See

Czy ktoś z Was był tam na nartach? Czy na pierwszy wypad na narty do Austrii to miejsce będzie odpowiednie ? Plusy,minusy? Wyjazd dla 4 dorosłych osób.

Autor:  boots [ 14 Sty 2019 13:34 ]
Temat postu:  Re: Kaprun/Zell am See

Same plusy.

Autor:  pbak [ 14 Sty 2019 14:03 ]
Temat postu:  Re: Kaprun/Zell am See

Duzo Chinczykow i ogolnie sporo ludzi. Bylismy raz dwa lata temu - rok wczesniej i rok pozniej jezdzilismy w okolicach Leogangu i tam bardziej mi sie podobalo.

Autor:  dyzio1 [ 14 Sty 2019 14:14 ]
Temat postu:  Re: Kaprun/Zell am See

Są lepsze i słabsze ośrodki, ale jeśli Wasz wybór z jakiś względów padł własnie na Zell am See, to myślę, że będzie się Wam podobać. W okolicy jest Maiskogel i lodowiec Kitzsteinhorn. Warto obserwować pogodę i jeśli zobaczycie, że się przejaśnia warto na nim poszusować.

Autor:  mikuś [ 17 Sty 2019 16:27 ]
Temat postu:  Re: Kaprun/Zell am See

Zdaje sobie sprawę, że nie jest to narciarska ekstraklasa Austrii, ale jak na pierwszy raz wydaje mi się, że i tak będzie Nam się podobać. Dziękuje za wszystkie wypowiedzi.

Autor:  zuzanna_89 [ 18 Sty 2019 20:29 ]
Temat postu:  Re: Kaprun/Zell am See

My też się w tym roku wybieramy w okolice Zell am See. W 2013 byliśmy w Saalbach/Hinterglemm, mieliśmy w planach wpaść wtedy na kilka dni do Zell am See, ale za bardzo nam się spodobało w Saalbach ;) Wam też polecam rozważenie Saalbach, jest blisko Zell am See, a to dobry ośrodek dla początkujących - jest dużo niebieskich tras (według statystyk ponad połowa).

Jeśli chodzi o mnie to jeszcze nigdy w Austrii się nie zawiodłam na nartach, w przeciwieństwie do Francji. Oby tylko pogoda dopisała :)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/