| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kaprun/Zell am See kaprun-zell-am-see,1269,137508 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mikuś [ 14 Sty 2019 13:33 ] |
| Temat postu: | Kaprun/Zell am See |
Czy ktoś z Was był tam na nartach? Czy na pierwszy wypad na narty do Austrii to miejsce będzie odpowiednie ? Plusy,minusy? Wyjazd dla 4 dorosłych osób. | |
| Autor: | boots [ 14 Sty 2019 13:34 ] |
| Temat postu: | Re: Kaprun/Zell am See |
Same plusy. | |
| Autor: | pbak [ 14 Sty 2019 14:03 ] |
| Temat postu: | Re: Kaprun/Zell am See |
Duzo Chinczykow i ogolnie sporo ludzi. Bylismy raz dwa lata temu - rok wczesniej i rok pozniej jezdzilismy w okolicach Leogangu i tam bardziej mi sie podobalo. | |
| Autor: | dyzio1 [ 14 Sty 2019 14:14 ] |
| Temat postu: | Re: Kaprun/Zell am See |
Są lepsze i słabsze ośrodki, ale jeśli Wasz wybór z jakiś względów padł własnie na Zell am See, to myślę, że będzie się Wam podobać. W okolicy jest Maiskogel i lodowiec Kitzsteinhorn. Warto obserwować pogodę i jeśli zobaczycie, że się przejaśnia warto na nim poszusować. | |
| Autor: | mikuś [ 17 Sty 2019 16:27 ] |
| Temat postu: | Re: Kaprun/Zell am See |
Zdaje sobie sprawę, że nie jest to narciarska ekstraklasa Austrii, ale jak na pierwszy raz wydaje mi się, że i tak będzie Nam się podobać. Dziękuje za wszystkie wypowiedzi. | |
| Autor: | zuzanna_89 [ 18 Sty 2019 20:29 ] |
| Temat postu: | Re: Kaprun/Zell am See |
My też się w tym roku wybieramy w okolice Zell am See. W 2013 byliśmy w Saalbach/Hinterglemm, mieliśmy w planach wpaść wtedy na kilka dni do Zell am See, ale za bardzo nam się spodobało w Saalbach Jeśli chodzi o mnie to jeszcze nigdy w Austrii się nie zawiodłam na nartach, w przeciwieństwie do Francji. Oby tylko pogoda dopisała | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |