| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CAN] Kanton - Guangzhou kanton-guangzhou,1003,48092 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | grzes [ 30 Mar 2026 22:15 ] |
| Temat postu: | Re: [CAN] Kanton - Guangzhou |
marzec 2026 metro lotnisko centrum nadal 8 juanów przejazd około godziny 2 przesiadki płatność alipay, gotówką tylko chyba jeden automat , wszystkie automaty mają wersję angielską praktyczna porada należy zainstalować aplikację np. Metroman, wpisujesz miasto stację początkową i końcową podaje trasę przesiadki i cenę biletu wtedy nawet jak będzie kłopot z automatem to po prostu wybierasz bilet o określonej cenie i płacisz nie kupujemy biletów na zapas bilet jest ważny trzy godziny | |
| Autor: | kek [ 31 Mar 2026 06:52 ] |
| Temat postu: | Re: [CAN] Kanton - Guangzhou |
Jakby co AMap i Apple Maps też pokazują ceny biletów. Co do płatności: moim zdaniem najprościej płacić kodami QR przez apkę AliPay -> zakładka Transport -> metro (prywatności w Chinach płacąc gotówką i tak raczej nie uświadczymy | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |