Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CAN] Kanton - Guangzhou
kanton-guangzhou,1003,48092
Strona 2 z 2

Autor:  grzes [ 30 Mar 2026 22:15 ]
Temat postu:  Re: [CAN] Kanton - Guangzhou

marzec 2026
metro lotnisko centrum nadal 8 juanów przejazd około godziny 2 przesiadki
płatność alipay, gotówką tylko chyba jeden automat , wszystkie automaty mają wersję angielską
praktyczna porada należy zainstalować aplikację np. Metroman, wpisujesz miasto stację początkową i końcową podaje trasę przesiadki i cenę biletu
wtedy nawet jak będzie kłopot z automatem to po prostu wybierasz bilet o określonej cenie i płacisz
nie kupujemy biletów na zapas bilet jest ważny trzy godziny

Autor:  kek [ 31 Mar 2026 06:52 ]
Temat postu:  Re: [CAN] Kanton - Guangzhou

Jakby co AMap i Apple Maps też pokazują ceny biletów. Co do płatności: moim zdaniem najprościej płacić kodami QR przez apkę AliPay -> zakładka Transport -> metro (prywatności w Chinach płacąc gotówką i tak raczej nie uświadczymy :D )

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/