Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[AA+FJ] INV - NAN - LHR 3640 zł
inv-nan-lhr-3640-zl,232,188063
Strona 1 z 1

Autor:  jakwilk [ 09 Cze 2026 17:43 ]
Temat postu:  [AA+FJ] INV - NAN - LHR 3640 zł

Loty na jednym bilecie na Fidźi. Fajna taryfa, bo daje dwa darmowe stopovery w USA lub w YVR. Więc można sobie dodać lecąc do NAN kilka dni choćby w LAX i MIA.

Lotów warto poszukać na google flights i potem przekierowanie bezpośrednio na stronę AA. To jest taryfa loty z UK do NAN. Nie trzeba robić OJ, powrót do INV jest raptem 50 zł droższy. Inverness najtańszy, wyloty z innych miast UK około 500 zł droższe, ale może znajdziecie coś wartego uwagi ;)

Trochę trzeba się naklikać, pożonglować datami i można znaleźć coś ciekawego

Załączniki:
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 17.38.36.png
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 17.38.36.png [ 208.35 KiB | Obejrzany 728 razy ]
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 17.39.31.png
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 17.39.31.png [ 65.08 KiB | Obejrzany 728 razy ]
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 17.27.09.png
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 17.27.09.png [ 61.49 KiB | Obejrzany 728 razy ]

Autor:  jakwilk [ 09 Cze 2026 20:33 ]
Temat postu:  Re: [AA+FJ] INV - NAN - LHR 3640 zł

W sumie nie wiem czemu na to wcześniej nie wpadłem, ale można też sobie zrobić kilkudniowego stopa w HNL, gdyby ktoś chciał odwiedzić. No i lot z międzylądowaniem na Kiritimati, więc można trochę dziwnych kresek sobie dorobić :D

Załączniki:
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 20.42.36.png
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 20.42.36.png [ 213.45 KiB | Obejrzany 550 razy ]
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 20.41.55.png
Zrzut ekranu 2026-06-9 o 20.41.55.png [ 61.36 KiB | Obejrzany 550 razy ]

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/