| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [USA] Internet podczas podróży internet-podczas-podrozy,766,99045 | Strona 17 z 17 |
| Autor: | seal [ 03 Lut 2025 08:12 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
seal napisał(a): @milosz_111: jeszcze ze swojej strony mogę polecić hiszpańską kartę VODAFONE gdzie za 10eur będziesz mieć 6GB (wczesniej było 8) netu w USA który działa bardzo dobrze. Zakupić kartę można np tu: topsim.es https://www.vodafone.es/c/particulares/ ... prepago-s/ Niestety od początku roku 2025 USA zostało usunięte z listy "roamingu w cenie", zarówno na karcie aktywowanej wcześniej (ok rok temu), jak i nowej przychodzą sms że transmisja danych w USA nie wchodzi w skład pakietu i guzik. Szkoda. | |
| Autor: | L0ko [ 18 Mar 2025 20:30 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
Kupowałem eSim w Revolucie. 105 zł za 10 Gb. Ponieważ mnóstwo miejsc w Miami ma darmowe Wifi, po 9 dniach przywiozłem do Polski jeszcze 3 Gb | |
| Autor: | netyk [ 31 Mar 2025 06:24 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
Osobiście polecam XOXO eSIM https://xoxowifi.com/pl/esim-zamow. Oferują całodobową obsługę klienta 24/7, co jest niezwykle pomocne podczas podróży. Ich ceny na wiele kierunków są konkurencyjne, często nawet lepsze niż u innych dostawców. Co więcej, przeglądając komentarze użytkowników, zauważyłem, że XOXO eSIM cieszy się przeważnie pozytywnymi opiniami, w przeciwieństwie do niektórych konkurentów. | |
| Autor: | ooooxxoooo [ 31 Mar 2025 18:39 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
Ktos korzystał w USA z Airalo? Ja często z nich korzystal 90% podrozy jest ok ale na Mauritiusie miałem problem. Lece do USA w Maju będe wdzieczny za info jeżeli ktoś korzystał | |
| Autor: | michalgie [ 31 Mar 2025 18:42 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
Korzystałem wielokrotnie - bez problemów. | |
| Autor: | seal [ 31 Mar 2025 18:43 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
seal napisał(a): @milosz_111: jeszcze ze swojej strony mogę polecić hiszpańską kartę VODAFONE gdzie za 10eur będziesz mieć 6GB (wczesniej było 8) netu w USA który działa bardzo dobrze. Zakupić kartę można np tu: topsim.es https://www.vodafone.es/c/particulares/ ... prepago-s/ niestety VODAFONE usunęło USA z listy krajów z korzystnym roamingiem. | |
| Autor: | Tomo14 [ 31 Mar 2025 18:48 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
Chciałem przypomnieć o sposobie opisanym w tym wątku: esim-darmowe-rozmowy-sms-i-internet-w-usa-na-7-37-dni,766,173149 | |
| Autor: | kubus95 [ 31 Mar 2025 19:34 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
Airalo działało bez problemów (marzec), również na głębokiej prowincji. | |
| Autor: | Kashpir [ 24 Wrz 2025 23:25 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
A ktoś korzystał może z esima Nomad? | |
| Autor: | ebook5 [ 06 Paź 2025 12:36 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
Polecam pakiet 10 GB na 15 dni w Orange/njumobile. Koszt pakietu 79 zł. Kupiłem starter njumobile za 4 zł, doładowałem kasę i aktywowałem pakiet. Wszystko przebiegło bez problemu a internet był z sieci AT&T więc śmigał aż miło. | |
| Autor: | seal [ 21 Kwi 2026 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: [USA] Internet podczas podróży |
Hiszpański vodafone zaczął sprzedawać eSIM przez stronę wraz z procesem rejestracji. W ich usługach prepaid (od 15eur) są Stany Zjednoczone (oraz np Turcja - warto popatrzeć na tą ofertę) w ramach pakietu: 15 EUR - 23GB / 28 dni 20 EUR - 30GB / 28 dni 30 EUR - 45GB / 28 dni 40 EUR - 60GB / 28 dni. Działa bardzo dobrze. Szczegóły: https://esimprepago.vodafone.es/ | |
| Strona 17 z 17 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |