Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Internet mobilny w Serbii
internet-mobilny-w-serbii,1460,141795
Strona 1 z 2

Autor:  tomczas [ 21 Maj 2019 10:47 ]
Temat postu:  Internet mobilny w Serbii

Ma ktoś doświadczenie z zakupem SIM karty z internetem w Serbii?
Jakie koszta, ile GB, jak zasięgiem?

Autor:  _Grzegorz [ 21 Maj 2019 11:33 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Osobiście mogę polecić MTS, startery najlepiej kupić w kiosku, bo wtedy nie wymagają rejestracji a w salonie czasem nie mają prepaid kart.

Niestety nie pamiętam dokładnie kwoty za starter chyba jakies 2-3 EUR w przeliczeniu. Po zakupieniu ma się jednorazowy bonus na 7 dni w wysokości 10GB i 10000 minut i sms lokalnie. Bonus się aktywuje przez *100 #. Pozniej za kazde doladowanie dodatkowe GB. Whatsapp, fb, viber oraz instagram sie nie wliczaja do danych.

Besplatno - dodatnih 20 GB za svaku dopunu u iznosu od 600,00 dinara i više
Besplatno - dodatnih 4 GB za svaku dopunu između 400,00 i 600,00 dinara
Besplatno - dodatnih 1 GB za svaku dopunu u iznosu manjem od 400,00 dinara



Pozdrawiam,
Grzegorz

Autor:  zalasna [ 19 Sty 2020 17:43 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Potwierdzam - karta SIM MTS kosztowała (styczeń 2020) 300 RSD [+/- 11 zł] kupiona w kiosku "Mój Kiosk" - po aktywowaniu pakietu *100# i potem chyba "1" - internet śmiga. Nie trzeba rejestrować, ani nic ;)

Autor:  marcin.krakow [ 23 Lut 2020 23:17 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

W salonach trzeba, więc kupujcie w kioskach. Godzine zaoszczędzicie.

Autor:  onufry_z [ 16 Paź 2021 13:42 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Na lotnisku w Belgradzie tuż za kontrolą paszportową „wysepka” MTS, starter z internetem na 7 dni 300 RSD. Bez żadnych rejestracji, zakup i konfiguracja w 2 minuty.

Autor:  marcin.krakow [ 26 Lut 2022 18:43 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Aktualna oferta MTS na lotnisku

Załączniki:
20220226_172307_copy_600x800.jpg
20220226_172307_copy_600x800.jpg [ 159.26 KiB | Obejrzany 21793 razy ]

Autor:  Kashpir [ 06 Mar 2022 23:17 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Jakoś się zafiksowałem, że ta wysepka MTS to będzie już po wyjściu na airside (a nie po kontroli paszportowej) i sobie obok niej przeszedłem :oops:
Na szczęście okazało się, że starter za 400 dinarów można kupić również w okienku pocztowym w hali lotniska. Z kolei w kiosku obok, pani poratowała agrafką w celu otwarcia gniazda sim :)

Autor:  marcin.krakow [ 27 Mar 2022 01:53 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Wrzucam godziny otwarcia wysepki, bo zamykają wcześniej niż ostatnie przyloty

Załączniki:
20220326_232640_copy_800x691.jpg
20220326_232640_copy_800x691.jpg [ 116.78 KiB | Obejrzany 21524 razy ]

Autor:  8iker [ 05 Maj 2022 21:44 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

W Miescie gdzies mozna kupic ten starter ? laduje kolo polnocy i wysepka juz bedzie nieczynna

Autor:  marcin.krakow [ 13 Maj 2022 13:04 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

w każdym kiosku, poproś od razu o doładowanie (molim vas, dopunite četeristo* dinara)
*400 (wystarczy na 5GB na 7 dni)

Autor:  hakp777 [ 20 Sie 2022 14:18 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Czy istnieje możliwość zakupu startera na stacji benzynowej? Jadę autem i chciałbym pozyskać jak najszybciej.

Czy jest jakiś problem z aktywacją? Czy ewentualny zakup w kiosku to również usługa aktywacji?

Autor:  marcin.krakow [ 20 Sie 2022 15:07 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Kupowałem kiedyś na pierwszej stacji za granicą i starter i doładowanie

W kiosku dostaniesz starter w kartoniku, podobnie jak u nas.

Autor:  miszti [ 24 Sie 2022 20:26 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

hakp777 napisał(a):
Czy istnieje możliwość zakupu startera na stacji benzynowej? Jadę autem i chciałbym pozyskać jak najszybciej.

Czy jest jakiś problem z aktywacją? Czy ewentualny zakup w kiosku to również usługa aktywacji?


Potwierdzam - w zeszła sobotę kupowałem kartę w kiosku tuz po przekroczeniu granicy. Jest trochę drożej, ale też zależało mi na posiadaniu internetu jak najszybciej. Sprzedają Yettel.

Co do aktywacji to ogarnęliśmy samodzielnie. Jest dołączona instrukcja również po angielsku. Trzeba wbić kod i aktywowac pakiet promocyjnych GB. W 5 minut całość ogarnęliśmy, z tą aktywacją GB kilka razy próbowaliśmy, bo do wyboru było kilka opcji po serbsku.

Autor:  hakp777 [ 24 Sie 2022 20:32 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

I którą wybraliście, że zadziałało? :D

Drożej to znaczy? Plus 10€?

I jakim przejazdem jechaliście? Autostrada?

Autor:  miszti [ 24 Sie 2022 23:16 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

hakp777 napisał(a):
I którą wybraliście, że zadziałało?


Oj, nie pamiętam. Problem jest taki, że dostajesz smsy smsy po serbsku, do tego menu po wpisaniu kodu też jest po serbsku, a już nie masz dostępu do internetu z Węgier. Ale jeśli my byliśmy w stanie to ogarnąć to dasz radę :) jeśli nie, to swietnie po angielsku mówiły osoby w punkcie obok kiosku, w którym możesz nadać transport? Albo coś takiego. Na pewno pomogą, bardzo mili ludzie w Serbii są.

hakp777 napisał(a):
Drożej to znaczy? Plus 10€?


Nie, nie. Nas skasowała chyba 10 euro, przy wartości 5 euro.

hakp777 napisał(a):
przejazdem jechaliście? Autostrada?


Nie, nie. Czytając różne fora od razu skreslilismy przejście autostradowe. Wybraliśmy Tompa, ale na appce sprawdzaliśmy również inne przejścia. Na autostradowym możesz utknąć na kilkanaście godzin,oczywiscie możesz też w godzinę przejechać. Natomiast dla nas ryzyko stania 6,8 czy kilkunastu godzin było nieakceptowalne i od razu z Polski kierowaliśmy się w stronę Tompy i mieliśmy obczajone również mniejsze przejścia niedaleko Tompy. Na autostradzie nie zawrócisz, na innych masz szansę coś spróbować zrobić.

Autor:  Martinuss [ 15 Lis 2022 13:05 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Po przylocie na Lotnisko BEG przy taśmach bagażowych jest stanowisko Yettel (dawny Telnor) i mts.
Cena w oby taka sama.
Wybrałem mts - pakiet na 5dni z 15GB internetu za 600 RSD. Można płacić kartą w mts jak i Yettel.
Działa od razu po włożeniu. Nic nie trzeba rejestrować ani konfigurować. Działa bardzo dobrze, prędkości miałem 180Mb/s pobierania i ponad 40Mb/s wysyłania :)
Stan na 08.11.2022

Autor:  marcin.krakow [ 26 Lis 2022 14:18 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Stan na 26.11
MTS szeroki wybòr pakietów ograniczył do tygodniowego (600 rsd) i miesiecznego.
Oferta Yettela zaczyna się od 400rsd za 5gb na tydzień.

Autor:  Pieka [ 26 Lis 2022 17:21 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Mają eSIM, czy tylko tradycyjne karty?

Autor:  Kri$ [ 21 Lut 2023 16:16 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Serbia będzie pierwszym krajem bałkańskim, do którego wjadę podczas podróży na Bałkany, więc będę musiał kupić SIM w Serbii.
https://prepaid-data-sim-card.fandom.com/wiki/Serbia
Kartę którego operatora polecicie? Będę potem jechał przez Kosowo, Macedonię, Albanię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, więc przyda się roaming bałkański.

Autor:  Martinuss [ 21 Lut 2023 16:21 ]
Temat postu:  Re: Internet mobilny w Serbii

Bierz mts, miałem i byłem zadowolony. Wysokie prędkości.

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/