Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#41 PostWysłany: 22 Maj 2022 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 5947
Loty: 768
Kilometry: 1 121 779
Krajów: 83 / 38.8%
HON fly4free
Dodam, że nie for tourists też 10 EUR to najniższa cena niezależnie od sieci
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#42 PostWysłany: 29 Lip 2022 20:46 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1904
Loty: 816
Kilometry: 1 452 160
Krajów: 86 / 40.2%
srebrny
Jak ktoś potrzebuje to za 5EUR
+wysylka oddam swoją. Ważna do 9 sierpnia, prawie nieużywana.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#43 PostWysłany: 22 Sie 2022 13:56 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 737
Loty: 312
Kilometry: 479 773
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Hej, moze ktos ma lub bedzie miał sim w tym tygodniu do odsprzedania lub tez moze zostawic jakos na lotnisku 25.08 jesli wraca tego dnia wizzem ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#44 PostWysłany: 22 Sie 2022 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
@miloszp

Na lotnisku w kiosku za 10 Euro jest pakiet (wciskają za 15 Euro). Dajesz Dowód/Paszport i rejestrują i net śmiga. Polecam m:tel
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#45 PostWysłany: 26 Lis 2022 15:39 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 673
Loty: 279
Kilometry: 389 895
Krajów: 50 / 23.4%
niebieski
może ktoś ma do odsprzedania/pożyczenia kartę SIM czarnogórską aktywną? Potrzebuję tylko na weekend 2-4 grudnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#46 PostWysłany: 26 Lis 2022 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
@heide_berg
Nie możesz kupić na lotnisku? 10€ kosztuje. Można karta płacić.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
#47 PostWysłany: 26 Lis 2022 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 212
Tu też zapytam, mają eSIM, czy tylko tradycyjne karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#48 PostWysłany: 26 Lis 2022 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
@Pieka

Na przyszłość polecam tu sprawdzać, którzy operatorzy oferują eSIM https://support.apple.com/pl-pl/HT204039

Co do operatorów w Czarnogórze oferujących eSIM - Każdy tj. One, m:tel, Crnogorski Telekom
Karty SIM są rejestrowane, sprzedawca robi zdjęcie Dowodu Osobistego/Paszportu i wrzuca do apki operatora w celu rejestracji.

Masz jeszcze Airalo - 1GB - 6,5$, 3GB - 15$ i 5GB - 17,5$ ale lepiej opłaca się lokalne karta SIM.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Pieka lubi ten post.
Pieka uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#49 PostWysłany: 26 Lis 2022 21:18 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 673
Loty: 279
Kilometry: 389 895
Krajów: 50 / 23.4%
niebieski
może ktoś nie potrzebuje i się podzieli, może nie będzie już korzystał...

Martinuss napisał(a):
@heide_berg
Nie możesz kupić na lotnisku? 10€ kosztuje. Można karta płacić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#50 PostWysłany: 20 Kwi 2023 11:05 

Rejestracja: 13 Gru 2011
Posty: 121
Loty: 121
Kilometry: 264 274
Krajów: 31 / 14.5%
Jeżeli komuś zalega to chętnie odkupię kartę SIM (potrzebuje 3) na 15/05/2023 (wyjazd przed 10/05/2023)
Granicę przekraczać będę na rowerze, dlatego nie mogę kupić na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#51 PostWysłany: 20 Cze 2023 15:09 

Rejestracja: 13 Gru 2017
Posty: 48
Jeśli ktoś jak my szukałby salonu operatora w Budvie w weekend w godzinach popołudniowych (w niedzielę większość sklepów w Czarnogórze jest zamknięta), to ten salon operatora One jest otwarty w sobotę do godziny 18:00 - https://goo.gl/maps/6YHjywGZ4rXC7F879
Jak szukałem to inne zamykają się wcześniej, więc dzięki temu salonowi mogliśmy kupić SIMa na wyjazd :)

Sam zakup i aktywacja karty jak wcześniej pisano, zajmuje ok. 5 minut.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#52 PostWysłany: 14 Paź 2023 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011
Posty: 188
Loty: 412
Kilometry: 627 172
Krajów: 57 / 26.6%
malisz napisał(a):
Jako ciekawostkę dodam, że wbrew temu co nam mówili w punkcie sprzedaży, karta sim z pakietem turystycznym działa też w obrębie West Balkans po opuszczeniu Czarnogóry.
Nie wiem jaki jest cap, ale po 2 dniach w Bośni się nie wyczerpało.

W której sieci?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
meczko uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#53 PostWysłany: 17 Paź 2023 15:21 

Rejestracja: 18 Lis 2019
Posty: 137
Loty: 217
Kilometry: 515 797
Krajów: 74 / 34.6%
niebieski
Ja miałem w One pakiet turystyczny za 10EUR/500GB i działał w Albanii, ale też nie wiem jaki jest limit, ale wygląda, że działa na Bałkany.
_________________
zdjęcia i relacje z moich podróży: (USA, Australia, Nowa Zelandia, Uzbekistan, Turkmenistan, Wietnam, Sri Lanka, Peru, Spitsbergen, Kenia, Tanzania, Indie i wiele innych)
instagram.com/kierunek.koniec.swiata
facebook.com/kierunek.koniec.swiata
68/193 krajów ONZ
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#54 PostWysłany: 17 Paź 2023 22:15 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 175
Loty: 169
Kilometry: 213 400
Krajów: 51 / 23.8%
niebieski
U mnie ten pakiet działał też w Chorwacji i Bośni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#55 PostWysłany: 21 Lut 2024 22:31 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 63
Na lotnisku po wyjściu z hali przylotów po prawej stronie jest kiosk- 10E za (chyba) 500GB na 7 dni- sieć One Montenegro.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinkonra lubi ten post.
 
      
Offline
#56 PostWysłany: 23 Lut 2024 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2966
Loty: 378
Kilometry: 561 154
Krajów: 66 / 30.8%
HON fly4free
@agencik Chodzi o TGD? W Czarnogórze są conajmniej 2 funkcjonujące cywilne lotniska. I conieco szukam informacji o sim na TIV.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#57 PostWysłany: 23 Lut 2024 12:01 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 63
Oj, mój błąd - tak, chodzi o TGD - Podgorica :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#58 PostWysłany: 30 Kwi 2024 11:44 

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 66
herki99 napisał(a):
malisz napisał(a):
Jako ciekawostkę dodam, że wbrew temu co nam mówili w punkcie sprzedaży, karta sim z pakietem turystycznym działa też w obrębie West Balkans po opuszczeniu Czarnogóry.
Nie wiem jaki jest cap, ale po 2 dniach w Bośni się nie wyczerpało.

W której sieci?


Mtel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#59 PostWysłany: 05 Lip 2024 18:17 

Rejestracja: 30 Mar 2024
Posty: 42
Pod koniec kwietnia byłem w Czarnogórze i mam w domu kartę sim z sieci One, w sierpniu wybieram się do Albanii i Czarnogóry i nurtuje mnie takie pytanie: czy istnieje możliwość doładowania mojej karty aby działała dalej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#60 PostWysłany: 05 Lip 2024 22:50 

Rejestracja: 10 Gru 2023
Posty: 21
Oferta turystyczna czy zwykła ? Doładować można przez stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group