Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
#61 PostWysłany: 19 Sie 2025 17:15 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2652
Loty: 168
Kilometry: 361 697
Krajów: 35 / 16.4%
platynowy
Ja tam ceny widzę od 300zł za noc, ja płaciłem chyba 250zł .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#62 PostWysłany: 19 Sie 2025 17:25 

Rejestracja: 17 Sty 2024
Posty: 336
Taką cenę mi pokazuje na 24-27.09, czyli mój termin Dokładnie 1802 MYR za 3 noce za apartament 50m na wyłączność. Jak biorę na kompie walute PLN to pokazuje 1441 pln. jakiś inny termin to pokazuje 680 MYR za noc.

Tobie czasem nie chodzi o Eaton Residences KLCC by Perkasa Ikon? Tutaj mi pokazuje 979 pln za 3 noce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#63 PostWysłany: 19 Sie 2025 20:06 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2652
Loty: 168
Kilometry: 361 697
Krajów: 35 / 16.4%
platynowy
Eaton Residences to budynek w którym ludzie wynajmują apartamenty. Jest ich trochę. Trzeba tylko sprawdzic dla ilu osob gwarantują wejście na basen.
W twoich terminach 3 noce są i za 665zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#64 PostWysłany: 01 Lis 2025 14:10 

Rejestracja: 19 Lis 2024
Posty: 387
niebieski
Który hotel/apartament z widokiem na Petronas i basenem jest teraz najlepszy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#65 PostWysłany: 01 Lis 2025 19:28 

Rejestracja: 13 Lip 2022
Posty: 114
Loty: 102
Kilometry: 151 914
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
My we wrześniu '25 spaliśmy 3 noce w Ceylonz Starlight Suites Bukit Bintang: https://maps.app.goo.gl/jYnsJLVbdr8STxx78
Zapłaciliśmy 566 PLN. Ogród na 39 piętrze, basen na 37 piętrze, widok na KL Tower oraz na Petronas, ale tutaj uwaga: widok tak jakby z boku (jedna wieża Petronas zasłania drugą), więc trochę nieinstagramowo :lol:
Samo umiejscowienie jak najbardziej spoko, bo w środku trójkąta, gdzie w jednym wierzchołku jest Petronas, w drugim night market, a w trzecim centrum Kuala.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#66 PostWysłany: 01 Lis 2025 20:26 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 279
Loty: 112
Kilometry: 192 131
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
Też byłem ostatnio w Ceylonz, taki widok z okna czy basenu, ale czekanie na windy w tym budynku to dramat :lol:

Załączniki:
IMG_4012-kopia.jpg
IMG_4012-kopia.jpg [ 246.48 KiB | Obejrzany 687 razy ]
IMG_3999.jpg
IMG_3999.jpg [ 224.76 KiB | Obejrzany 687 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
najpiekniejszy lubi ten post.
 
      
Offline
#67 PostWysłany: 01 Lis 2025 21:41 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 591
złoty
A jak ktos nie ma sraczki na basen to polecam 1000 miles Hotel (17 & 19 Jalan Tun H S Lee). Czysto i przyjemnie - cena poniżej 100MYR za dwójkę. Blisko do MRT/LRT. Dużo hinduskiego żarcia obok. Paradoksalnie polecam pokój bez okna bo nie słychać ulicy i jest znacznie ciszej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#68 PostWysłany: 03 Lis 2025 11:11 

Rejestracja: 17 Sty 2024
Posty: 336
Polecam The Colony by Infinitum (blok A)
18, Jalan Dewan Sulaiman, Chow Kit, 50300, Kuala Lumpur

Za 3 noce zapłaciłem 405 MYR. Pokój dwuosobowy z AirBnb. W pobliżu kojejki LRT/MRT, spacerkiem do sąsiedniego Kampung Baru, bliźniaki również na odległość spaceru. Widok z pokoju miałem bardzo słaby, ale zależało mi głównie na basenie, a tutaj widoki bardzo fajne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#69 PostWysłany: 03 Lis 2025 12:20 

Rejestracja: 09 Maj 2022
Posty: 30
Ja z kolei przestrzegam przed Axon Residence Bukit Bintang w KL, jest bardzo dużo ofert na booking. Lokalizacja, basen itp są atutami, ale:
- rezerwowałem dwa pokoje z osobnymi łazienkami, po przyjeździe czekał na nas host, dokonaliśmy płatności (karta) - do ceny należy doliczyć 25% podatku - wszystko zgodne z opisem,
- po zaprowadzeniu nas do apartamentu, bardzo szybko się ulotnił i tu niespodzianka: jak się chwilę rozejrzeliśmy to mamy dwa duże łóżka w jednym pokoju, przedzielone meblościanką i jedną łazienkę,
- brak jakiegokolwiek odzewu po monicie do wynajmującego,
- brak jakiegokolwiek odzewu ze strony booking, pisałem do nich kilkukrotnie, również po powrocie
- zaskoczenie: czekałem kiedy będę mógł wystawić opinię - została wystawiona pozytywna opinia o dogodnej lokalizacji bez mojego udziału.
- kolejne zaskoczenie: przed chwilą sprawdzałem przeszłe rezerwacje na booking - nigdy tam nie byłem.

Nadal uważam że to jest niezła oferta, ale trzeba dokładnie sprawdzić, czy dostaje się to, co jest w opisie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#70 PostWysłany: 26 Lis 2025 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 375
Loty: 74
Kilometry: 275 193
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Hotel Stripes Autograph Collection

1 noc 420 MYR

Niby 5 gwiazdek ale chyba naciaganych, fajna lokalizacja duzo knjap dookola.

Z minusow napewno sniadania ze slabym wyborem i halas z pobliskich imprezowni bylismy na 14 pietrze a umc umc umc basy po scianach dawaly do 4 rano .. chcialem kasowac kolejna rezerwacje na powrocie (2 noce) ale zapewnili nas ze dostaniemy inna strone .. zobaczymy

Grab z lotniska 85 MYR ImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
#71 PostWysłany: 03 Gru 2025 18:34 

Rejestracja: 19 Lis 2024
Posty: 387
niebieski
DonKoszal napisał(a):
THE FACE Suites, Platinum 2 i jeszcze inne to kilka firm hotelarskich, znajdujących się w tym samym budynku :) Budynek składa się z dwóch wież, na górze każdej (51 piętro) jest basen (infinity pool), przy wejściu na który sprawdzana jest karta. Jedna wieża nieco przysłania drugiej widok na Petronas Tower, stąd pewnie rozbieżności w tym, czy je dobrze widać z basenu, czy nie. Z obu na pewno jest dobry widok na miasto i na KL Tower. Dwie wieże: Imagehttps://imgur.com/a/pD9ubc7

Byliśmy w listopadzie w Platinium https://www.booking.com/Share-vtTh3ks w czteroosobowych pokojach i płaciliśmy za nie 52 PLN / osobę / noc. Pokoje na 40 piętrze o wysokim standardzie, basen na 51 w tej nieco przysłoniętej wieży. Natomiast widok na tyle robił wrażenie, że nie czuliśmy potrzeby, żeby sprawdzać możliwość wejścia na drugi basen, nie mają pokoju/hotelu w drugiej wieży. Woda w basenie cieplejsza niż w basenach pływackich.
Widok na Petronas Tower: https://imgur.com/a/yNZ1aBJ
Widok na KL Tower: https://imgur.com/a/g7nyt41

Nocleg w 100% polecam. Jeśli ktoś planuje brać w innym miejscu to warto zwrócić uwagę na 3 rzeczy: na którym piętrze jest basen, czy basen jest wliczony w cenę noclegu oraz jaki widok jest z basenu. Widziałem oferty hoteli w wieżowcach, w których basen znajdował się na dolnych piętrach, noclegi parę złotych tańsze, z opłatą za każdorazowe wejście na basen, i baseny na najwyższych piętrach, z widokiem na stronę przeciwną niż centrum.



Był ktoś ostatnio w tym The FACE suites lub The FACE style? Czy to prawda, że mimo, że to ten sam budynek to ma hotele/apartamenty z dwoma różnymi basenami? Z jedno widzę widok na twin towers jest lepszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#72 PostWysłany: 18 Lut 2026 18:51 

Rejestracja: 19 Lis 2024
Posty: 387
niebieski
NIE POLECAM- The Colony By Infinitum ( jest tego pełno na airbnb ):

-koszmarnie długie oczekiwanie na windy
- widok na Petronas fajny, ale na basenie zakaz bikini czego nie było w ofercie pokazane
- w pokoju robale a sam pokój czyszczony chwilę przed wejściem

Na szczęście zwrócili za to pieniądze


GENERALNIE POLECAM:

The Face Suite:

- ogromny pokój
- fajny basen

Jak komuś bardzo zależy na dużo lepszym widoku z basenu na twin towers to do FACE STYLE też wejdzie ( nie sprawdzali kart a przewija się tam setki osób )
Góra
 Profil Relacje PM off
Olencjaaa uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group