Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Holandia BestBusem - opinie
holandia-bestbusem-opinie,1434,41016
Strona 1 z 1

Autor:  izuuu123 [ 29 Sty 2014 14:12 ]
Temat postu:  Holandia BestBusem - opinie

W tamtym roku udało mi się kupić kilka biletów w promo (BestBus Travel: dwa pierwsze miejsca można dostać w cenie: 0,5E OW) i złożyłam małego tripa po Europie na przełom maja/czerwca 2014: głównie Holandia.

Małe pytanie: czy ktoś miał już jakieś doświadczenie z tym przewoźnikiem ? w jakim stanie są busy? jak podróż i inne odczucia ?

Autor:  panda [ 29 Sty 2014 14:26 ]
Temat postu:  Re: Holandia BestBusem - opinie

www.fly4free.pl/forum/bestbustravel,17,34077

ogólnie to fuszerka, ale żeby nie było, 'poczęstunek' dostałem.

Autor:  izuuu123 [ 02 Lut 2014 13:27 ]
Temat postu:  Re: Holandia BestBusem - opinie

Dzięki, jakoś przeoczyłam ten wątek.
Będę śledzić temat i czekać na nowe informację. A jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to później sama zdam relację z podróży :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/