| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Holandia BestBusem - opinie holandia-bestbusem-opinie,1434,41016 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | izuuu123 [ 29 Sty 2014 14:12 ] |
| Temat postu: | Holandia BestBusem - opinie |
W tamtym roku udało mi się kupić kilka biletów w promo (BestBus Travel: dwa pierwsze miejsca można dostać w cenie: 0,5E OW) i złożyłam małego tripa po Europie na przełom maja/czerwca 2014: głównie Holandia. Małe pytanie: czy ktoś miał już jakieś doświadczenie z tym przewoźnikiem ? w jakim stanie są busy? jak podróż i inne odczucia ? | |
| Autor: | panda [ 29 Sty 2014 14:26 ] |
| Temat postu: | Re: Holandia BestBusem - opinie |
www.fly4free.pl/forum/bestbustravel,17,34077 ogólnie to fuszerka, ale żeby nie było, 'poczęstunek' dostałem. | |
| Autor: | izuuu123 [ 02 Lut 2014 13:27 ] |
| Temat postu: | Re: Holandia BestBusem - opinie |
Dzięki, jakoś przeoczyłam ten wątek. Będę śledzić temat i czekać na nowe informację. A jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to później sama zdam relację z podróży | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |