Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Hej, tu NBA !
hej-tu-nba,1523,37418
Strona 16 z 19

Autor:  maczup [ 24 Lis 2022 13:12 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

@JIK czemu mi nie pomachałeś ;-)

Ja kupiłem za jakieś 90 dolarów z opłatami, ale za koszem. Jak zwykle na NBA było gituwa :-)

Autor:  JIK [ 24 Lis 2022 13:34 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

@maczup by człowiek wiedział :lol:

Autor:  jacek96 [ 22 Sty 2023 21:00 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Czy nie będzie problemu z wejściem do hali na mecz, kilka minut po rozpoczęciu?
Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Autor:  wojtekf93 [ 23 Sty 2023 03:35 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Nie będzie problemu.

Autor:  Isabell Twarog [ 21 Lut 2023 01:05 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Cześć,
Może ktoś się wybiera w Orlando na mecz Orlando Magic v Milwaukee Bucks 8.03.2023 i nie ma biletu, to chętnie odsprzedam. Posiadam 2 bilety (Sec 208, Row 9, Seat 9 i Seat 10). Niestety zmieniły nam się plany wakacyjne i zamiast Orlando jest Tajlandia. Zapłaciłam za nie łącznie: 205,80 $, ale chętnie je odsprzedam za 60$ za bilet. Niestety na ticketmaster można zakupić bilety, ale odsprzedać bez konta w US już nie :(((.

Autor:  romeks [ 21 Lut 2023 01:49 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

A istnieje w USA zakup biletu na mecz NBA w kasie przed meczem na hali???

Autor:  Robaku [ 21 Lut 2023 02:35 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Na MSG tak robiłem, kupiłem 2 dni przed meczem na hali.
Rzadko mecze są wyprzedane. Tzn. być może LAL, ale mniemam ze jak maja serie spotkań u siebie to zawsze znajdziesz słąbszego przeciwnika gdzie kompletu nie bedzie.

Autor:  Isabell Twarog [ 21 Lut 2023 09:34 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Do obeznanych w temacie biletow: może znacie strony gdzie takie bilety można odsprzedac? Tak się wpakować :roll: Bede wdzięczna za info. Pozdrawiam.

Autor:  Garmond [ 21 Lut 2023 11:35 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Popatrz tu: Ticketmaster, SeatGeek, Vivid Seats, StubHub.

Autor:  Shaq [ 29 Mar 2023 16:51 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Cześć,

jest spore prawdopobieństwo że będę na majowy weekend w NYC. Sezon zasadniczy się niedługo kończy i pomyślałem, że może uda się zaliczyć w końcu play off NBA a to jak wiadomo zupełne inne granie. Wtedy rozpocząć się mają pólfinały Konferencji. Jednak ceny (mimo, że nie ma jeszcze konkretnego rywala i konkretnej daty) są po prostu w tej chwili kosmiczne. Knicks to norma, że zawsze drożej ale Nets też dramat. Mógłbym skoczyć do Phily, ale też niewiele lepiej :roll: I tu pytanie: ma ktoś może doświadczenie z fazą play off w NBA? Jakiś szanse na tansze wejściówki. Powiedzmy, że do $200 do jeszcze bym odżałował ale 700 i to kilka tylko dostepnych to już średnio...

https://www.ticketmaster.com/event/Z7r9 ... &routing=y

Autor:  wojtekf93 [ 29 Mar 2023 20:05 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

@Shaq

Myślę, że kilka/kilkanaście dni przed meczem znajdziesz coś w dobrej cenie. Z ciekawości sprawdziłem ile płaciłem za bilety w 2019 roku na mecz półfinałowy konferencji Philadelphia 76ers at Toronto Raptors (mecz w Toronto) i wyszło mnie 110 $ za bilet. Bilety kupiłem 30 kwietnia, a mecz odbył się 7 maja. Toronto rozgromiło Philadelphię 125:89, a później zdobyli mistrzostwo. Piękne wspomnienia ;)

p.s kupowałem na stronie vividseats, ale pamiętam, że "skakałem" po różnych stronach przez kilka dni i trochę szczęścia też trzeba mieć, aby trafić dobrą cenę.

Autor:  Shaq [ 30 Mar 2023 06:27 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

@wojtekf93 dzięki! Wlałeś trochę na nadziei w me skolatane serce Planuje jechać z ojcem który nigdy w Stanach nie był a wyjazd bez meczu nie ma sensu za bardzo. Dlatego waham się czy w maju i liczyć na farta i super mecz czy przełożyć to na jesień i wtedy pewniak ale początkowa faza sezonu...

Autor:  Kothson [ 30 Mar 2023 07:07 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Dorzucę swoje wspominki. Rok 2019, Miami Heat vs LA Clippers, Gortat na parkiecie. Koszt biletu ok. 20$ (wtedy kurs 3,7).

ImageImageImage

Autor:  rw30 [ 11 Maj 2023 23:02 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

eh Gortat i te jego kocie ruchy : )

Autor:  maczup [ 12 Maj 2023 00:01 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Kothson napisał(a):
Dorzucę swoje wspominki. Rok 2019, Miami Heat vs LA Clippers, Gortat na parkiecie. Koszt biletu ok. 20$ (wtedy kurs 3,7).

ImageImageImage


Byli czasy :-) Cenowe :-)

Autor:  Patryk Polek [ 02 Cze 2023 10:54 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Witam. Mam pytanie odnośnie biletów na ticketmaster, bo widzę że macie doświadczenie w tej kwestii. Za tydzień ruszam do Miami i mam okazję być na meczu 15 czerwca. Z racji tego, że jest to Game 6, jest możliwość, że wcale się nie odbędzie. Czy orientujecie się, jak to jest gdy kupię bilet teraz, a później okaże się, że seria skończy się w 4 lub 5 meczach ? Rozumiem, że zwrócę mi pieniądze ?

Ceny biletów nie są niskie, ale myślę nad zakupem miejsca stojącego za 485 $.

Z góry dzięki za pomoc.

Autor:  maczup [ 02 Cze 2023 11:03 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Cześć Patryk, chyba się znamy z siatkówki :-)

15 czerwca masz trzeci mecz, więc na pewno się odbędzie :-)

Szacun za poświęcenie kwoty, tym bardziej za miejsce stojące :-)

Autor:  Patryk Polek [ 02 Cze 2023 11:35 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Świat jest mały ? niestety jest to trzeci mecz w Miami, ale ogólnie szósty. Jestem zdeterminowany, mam szansę być na meczu pierwszy raz w tu od razu Finals. ?

Autor:  maczup [ 02 Cze 2023 12:09 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Racja, mój błąd :-) Ale dostaniesz w razie co zwrot.

Refunds will be issued for any unplayed postseason games.

Autor:  Shaq [ 20 Lip 2023 09:55 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Liga wrzuciła już kilka informacji nt. nadchodzącego sezonu. Z ciekawszych wiadomości to:

1) start sezonu zasadniczego 24.10. Bodajże tydzień później niż w zeszłym roku, wydaje się że ze względu na MŚ które odbędą się na przełomie sierpnia i września

2) nowość w kalendarzu to grudniowy turniej (puchar?) w Las Vegas

3) mecz w Europie 11.01.24. Tym razem okazja do zobaczenia w akcji ekip z Clevelend i Brooklynu

4) All Star Weekend 16-18.02 w Indianapolis

Teraz pozostaje czekać na terminarz spotkań.

Więcej informacji pod linkiem

https://www.nba.com/news/key-dates

Strona 16 z 19 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/