Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Hej, tu NBA !
hej-tu-nba,1523,37418
Strona 14 z 19

Autor:  rw30 [ 17 Wrz 2019 10:24 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

RaclawPB napisał(a):
Kto komu kibicuje?


ja Houston, ale to nie tak ze jestem ich wielkim fanem od lat, raczej jestem fanem Hardena jeszcze od czasow OKC (i jak Harden się skońćzy / odejdzie to przeniosę sympatię gdzie indziej).
I tak ogolnie to iso game Hardena to nie jest moj ulubiony styl koszykowki, raczej preferuje team offense, ale akurat Harden mnie urzekł

btw w tym sezonie mecz RS w Paryżu, 24 stycznia, Hornets vs. Bucks

Autor:  rml [ 17 Wrz 2019 13:52 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Poza tym Paryżem będą jakieś inne mecze w tym sezonie w Europie?

Autor:  Garmond [ 17 Wrz 2019 14:06 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Nie. Paryż zastąpił w 2020 Londyn.

Autor:  poszwin [ 20 Wrz 2019 14:47 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Przez jaką stronkę i z jakim wyprzedzeniem najlepiej kupować bilety na mecze NBA?
Chcę kupić bilet na mecz Golden State Warriors vs Dallas Mavericks w Chase Center (San Francisco) w dniu 28.grudnia oraz może bilet na Lakersów (w Los Angeles) kilka dni później.
Jak patrzę obecnie na ceny to są dość wysokie (najtańsze bilety po 130 USD).
5 lat temu jak kupowałem bilety przez stubhub to ceny były dużo dużo niższe (fakt, że na Netsów i Celtics pod koniec sezonu regularnego). Nie wiem teraz czy kupować bilety na początku sezonu (jakoś pod koniec października) czy też może zaryzykować, poczekać i kupić bilety dużo taniej zaraz przed samym meczem (np. 2-3 dni przed)? Ktoś w ostatnim czasie ogarniał temat i wie jak będzie najlepiej?

Autor:  Garmond [ 20 Wrz 2019 15:22 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Dlaczego bilety na GSW są drogie?
Przenieśli się do nowej utranowoczesnej hali, ktorą zbudowano z prywatnych środków.
To nadal jest topowa drużyna NBA, która notuje serię wyprzedanych biletów, która trwa już kilka lat.
LAL to drużyna która przymierza się do walki o mistrzostwo i ma LBJ jako gwiazdę przyciągającą kibiców.
Mavericks najlepszego debiutanta zeszłego roku i drużynę łączącą o play-off.
Jednym słowem: taniej nie będzie.
A bilety możesz kupić na stronie NBA.

Autor:  gruby_inversia [ 02 Lis 2019 09:00 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

@Garmond
Ale ogólnie ceny nie spadaja z czasem, czy można liczyć na spadek cen, szczególnie tych z odsprzedazy?
Pytanie dotyczy ogólnych tendencji a nie konkretnego meczu.

Autor:  Ladyage [ 02 Lis 2019 10:20 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Na ogólny spadek raczej nie ma co liczyć, na okazyjne bilety zwykle można trafić tak z tydzień przed meczem/na kilka godzin przed, ale oczywiście gwarancji nie masz - jeśli bardzo zależy Ci na meczu/określonym miejscu, bierz od ręki.

Autor:  Garmond [ 02 Lis 2019 10:41 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Teraz - po załamaniu ręki przez największą gwiazdę zespołu Curry'ego - analitycy przewidują że zespół może zacząć tankować (celowo przegrywać by liczyć na dobry wybór w drafcie w przyszłym roku).
Przy innych kontuzjach w zespole i słabym starcie w nowym sezonie może się okazać, że ceny biletów na mecze GSW spadną.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Autor:  gruby_inversia [ 02 Lis 2019 10:49 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Mi akurat chodzi o lutowe mecze. Interesowało mnie czy zdarzają się jakieś okazje ;)

Autor:  Ladyage [ 02 Lis 2019 11:26 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

@gruby_inversia Osobiście zawsze robiłam tak: Na mecze mojej drużyny, na które chciałam mieć miejsce jak najbliżej boiska, bilety kupowałam z drugiej ręki (ticketexchange) na dzień przed - ale to ciągle były bilety premium i do tanich nie należały. Na mecze drużyn, które mnie nie interesowały (a chciałam po prostu miło spędzić popołudnie) czekałam do przedpołudnia przed meczem - było widać istotny spadek cen ale na te gorsze miejsca, nie premium. Nie były to jednak drużyny z zachodniego wybrzeża (tam ceny ogólnie będą wyższe bo i zainteresowanie mocne). Ważne jest również to, czy to mecze weekendowe (będą droższe i trudniej dostępne) czy w tygodniu (mniej popularne). Czy tanking GSW wpłynie na ceny biletów nie mam pojęcia :-)

Autor:  raSheed [ 02 Lis 2019 11:52 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Tak jak zostało napisane, jak zależy Ci na konkretnym meczu, to kup teraz. Jeśli chcesz zobaczyć po prostu mecz, to poczekaj. Chciałem w tym roku zobaczyć mecz NFL albo pre-season NBA (niestety sezon zasadniczy zaczynał się 2 dni po moim wyjeździe z USA) w drugiej dekadzie października w Kalifornii.

1. Jeśli chodzi o NFL, to przed sezonem były w miarę przystępne ceny biletów na mecz LA Rams vs. SF 49ers, ale że nie jestem wielkim fanem NFL, to postanowiłem poczekać na lepsze ceny. Okazało się, że 49ers są rewelacją sezonu, wygrali wszystkie mecze do meczu w LA i bilety zamiast potanieć wzrosły do 150-200 USD za sztukę. Odpuściłem.

2. Żona bardzo chciała zobaczyć LA Lakers, bo od dziecka kibicowała Shaqowi i Kobiemu. Od 7.10 śledziłem ceny biletów na mecz LAL vs GSW 14.10.2019 i zaczynało się od 60 USD, jak było 38 USD w przeddzień meczu to dłużej nie czekałem. I tak z wszystkimi FEEs i TAXes wyszło 100USD za 2 bilety na ticketmaster. Siedzieliśmy w ostatnim rzędzie, ale mimo wszystko widok był dobry. Niestety jak to pre-season na parkiecie pojawili się woźny, kierowca autobusu, masażysta, chłopak od podawania ręczników a LBJ siedział tylko w dresach na ławce.
Końcówkę tego samego tygodnia spędzaliśmy w SF, więc postanowiłem sprawdzić, jak będzie z biletami na 18.10.2019 na mecz GSW vs LAL. Ceny tak samo jak na mecz w LA sprawdzałem od 7.10. Jako że CHASE center, ogólnie szał bo GSW kilka razy mistrzami świata ;) byli ostatnio to ceny 100USD. Później ceny spadały, ale mając na uwadze pierwszy mecz, który widzieliśmy, to stwierdziłem że nie ma sensu wydawać na to kolejnych pieniędzy. Odświeżałem kilka razy ticketmaster w dniu meczu i znalazłem bilety po 12 USD - jakieś 45 minut przed meczem, ale miałem już inne plany na wieczór i nie kupiłem.

Autor:  Wojtek36 [ 02 Lis 2019 17:35 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Kolejny fan Rasheed'a! Ja od jego emerytury nie kibicuje zadnej druzynie oprocz tej, ktora akurat gra przeciwko Lebronowi.
Co do biletow to na Lakers, GSW zawsze sa drogie. Bylem w Maddison Square Garden I akurat grail przeciwko Warriors I wejsciowki zaczynaly sie od 250 zielonych.

Autor:  Robaku [ 02 Lis 2019 18:31 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

będę Spedząc czas okołosylwestrowy w NY.
Planuje mecze i Knicksów i Netsów, ogólnie chodzi bardziej o klimat niż mecz ( bo jak koszykówke lubie i mniej wiecej śledze to jednak jestem fanem Sacto :) ) to rozumiem, że spokojnie czekać na bilety? teraz do MSG są bilety po około 200 dolarów, na Netsów tańsze, ale rozumiem, że bilety mogą jeszcze stanieć.

I druga kwestia czy na halach NBA są kibicowskie waśnie :) Mam ochotę wbić na mecz Knicsów w koszulce Sacto, a mecz z tego co pamiętam NYK przeciwko Bucks, wiec trochę z czapy ale zastanawia mnie czy tam ktoś będzie mnie zaczepiaał z powodu klubowych barw

Autor:  Arekkk [ 02 Lis 2019 21:47 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

@Robaku, w życiu :) Raczej nie powinno Cię nic takiego spotkać. Atmosfera na koszykówce jest luźna. Jakiejś awantury z koszulkami prędzej spodziewałbym się na hokeju.

Bilety na fejmowe drużyny (Boston, LAL, GSW, NYK, ...) oraz takie, które są aktualnie na topie (np. Phila, Toronto w zeszłym sezonie) są dosyć drogie, bez względu na to z kim grają.

Pamiętam, że 2 sezony temu poszedłem na Nets z Heat (obie drużyny były nędzne) za ok. 20 USD (kupowane na kilka tygodni przed). Myślę, że w dniu meczu gorsze miejscówki dało radę ogarnąć jeszcze taniej. Kilka dni później sprawdzałem Heat @ Boston: ceny za najgorsze bilety zaczynały się od ok. 100 USD. Regular season oczywiście.

Autor:  rw30 [ 03 Lis 2019 01:06 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Garmond napisał(a):
Teraz - po załamaniu ręki przez największą gwiazdę zespołu Curry'ego - analitycy przewidują że zespół może zacząć tankować


na dzien dzisiejszy to oni wcale nie musza tankowac - po wylocie Curryego sa dramatycznie slabi, i przynajmniej do jego powrotu, zakladajac utryzmanie skladu, sa pewnie bottom3 na zachodzie ;)

@raSheed @Wojtek36 - tak, dobrze odgadliscie od czego wzial sie moj nick :)

Autor:  spejson911 [ 24 Sty 2020 16:33 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Jest ktoś z Was dziś w Paryżu na meczu ?:) jeżeli tak to zawsze można wypić jakieś piwko :)

Autor:  samaki9 [ 24 Sty 2020 17:20 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Byłem pary razy na nba .ale w daaawnych czasach (chwilke po hej, hej nba)...Miami , Orlando , NY, Boston..Wszedzie byłem zawiedziony atmosferą.Wszedzie! Baseball , też byłem-jeszcze gorzej....Hokej-najlepiej , szczególnie na NJ Devils-normalny doping przez cały mecz , podłączała sie cała hala...Byłem też na mls zespół z Nowego Yorku grał w East Rutheford z Chicago Fire...Z Chicago przyjechało ok. 100 Polaków (szaliki, flagi , normalny dopong...co ciekawe szaliki"swoich" polskich klubów , Wisła obok Cracovii -no problem)..Po 10 minutach podbija ochrona i pyta co się tu dzieje? Dlaczego śpiewamy? Ale jak to? Komedia...Potem nawet policja sie zjawiła , na szczęscie jakiś oficer był z pochodzenia Polakiem i wszystko tym "najmądrzejszym" ochroniarzom wyjaśnił....

Autor:  Robaku [ 24 Sty 2020 19:27 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Pytanie czego oczekujsz. Bo ja się w MSG bawiłęm przednie, nie licząć na szczególny doping , tylko fun. I ten fun był, było 100 x lepiej niż w TV, choć miejsca mialem nieszczególne.

Autor:  witekkowal [ 24 Sty 2020 20:00 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

W tym roku pierwszy raz byłem na meczu koszykówki i to właśnie NBA. Washington Wizards grali z Denver Nuggets.
Przyznam się szczerze, że nigdy nie lubiłem koszykówki, ani grać w szkole, ani oglądać w TV. Ale zobaczyć mecz NBA na żywo to było naprawdę coś, aż mi szczęka opadła. Sam mecz był ekstra, a do tego doszła atmosfera w przerwach. Także zdecydowanie polecam. My mieliśmy bilety za 25 USD. ImageImage

Autor:  qbk [ 26 Sty 2020 22:26 ]
Temat postu:  Re: Hej, tu NBA !

Kobe Bryant zginal w katastrofe smiglowca w LA...

:(

Strona 14 z 19 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/