| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Gwadelupa i co dalej ? gwadelupa-i-co-dalej,767,142233 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Aniakocne13 [ 04 Cze 2019 00:08 ] |
| Temat postu: | Gwadelupa i co dalej ? |
Hej ,lecę we wrześniu na Gwadelupę i spędzę tam 2 tygodnie (13-28) Na tą chwile mam wykupiony prom w jedna stronę na St.Lucia (21 września) i zastanawiam się czy nie skoczyć gdzieś jeszcze.Mysle intensywnie nad jedniodniowym wypadem na St.Maarten bo bilety są po w miarę atrakcyjnej cenie ale oprócz tego nie wiem gdzi jeszcze mogę poleciec lub popłynąć. Marzyłam aby gdzieś ,,wepchnąć’’ Curacao ,lub Antigle ale SkyScanner pokazuje mi cenę w postaci 6 tysięcy z 2 przesiadkami w stanach :///. Ogólnie jak szukam jakiś przelotów na karaibskie wyspy to ceny często wahaja się w granicach 1000-2000 z przesiadkami najczęściej w stanach lub nawet Europie i nie wiem czy jest to spowodowane algorytmem wyszukiwarek lotów które nie zbyt dobrze działają czy po prostu ciezko poruszać się na Karaibach. Może ktoś z was zna się bardziej na poruszaniu się po Karaibach i może mi polecić gdzie mogę się wybrać z St.Lucia , Gwadelupy lub St.Maarten na jakieś mniej lub bardziej pobliskie wyspy i jak szukać lotów czy biletów na promy aby nie zbankrutować. | |
| Autor: | cart [ 04 Cze 2019 09:57 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? |
Z Gwadelupy na St. Lucię promem? To chyba z przesiadkami. Tanio polecisz na Martynikę i w miarę tanio na Dominikę (można też prom). Szukaj na różnych wyszukiwarkach. Ja latałem po 70-80$ od osoby. | |
| Autor: | Aniakocne13 [ 04 Cze 2019 10:05 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? |
Prom jest bezpośredni z Gwade.Przepływa przez Dominikę i Martynikę i po 8 godzinach jesteś w Castries. | |
| Autor: | marcin.krakow [ 04 Cze 2019 17:00 ] | ||
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? | ||
Samolot PTP-FDF-SLU leci 1h 40min i koszuje 300zł z hakiem. Ja raz płynąłem bo potraktowałem to jako atrakcję, ale rejs miedzy wyspami trwał 2h i zaczynał się 7 rano bo nie chciałem tracić dnia. I tak też jest w przypadku tego samolotu, na screenie 21.09
| |||
| Autor: | cart [ 04 Cze 2019 17:59 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? |
Większość statku, w tym moje dziecko wymiotowało na promie, bo tak bujało. Radzę 3x przemyśleć niż zaoszczędzić kilka euro na samolocie. | |
| Autor: | neverstopexploring [ 04 Cze 2019 21:54 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? |
Wrzesień tam to nie okres najsilniejszych huraganów? | |
| Autor: | Aniakocne13 [ 05 Cze 2019 19:05 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? |
-- 05 Cze 2019 18:50 -- marcin.krakow napisał(a): Samolot PTP-FDF-SLU leci 1h 40min i koszuje 300zł z hakiem. Ja raz płynąłem bo potraktowałem to jako atrakcję, ale rejs miedzy wyspami trwał 2h i zaczynał się 7 rano bo nie chciałem tracić dnia. I tak też jest w przypadku tego samolotu, na screenie 21.09 Bilet na prom już kupiłam :// Wcześniej patrzyłam ten lot który mi podałeś i był w granicach 450-500 zł wiec stwierdziłam ze kupię bilet na statek. Postaram się pokombinować aby wyleciec z wyspy samolotem. -- 05 Cze 2019 19:05 -- neverstopexploring napisał(a): Wrzesień tam to nie okres najsilniejszych huraganów? Niestety jest.Przed kupieniem biletów rozmawiałam z przyjacielem moich rodziców który pracował na Gwade przez ponad 3 lata , i z paroma innymi które tam mieszkają i powiedzieli mi ze sami sprowadzali swoich bliskich czy znajomych na ,,wakacje’’ we wrześniu. Jak wyjdzie w praktyce tego nie wiem.Mam z tylu głowy jak St.Maarten ucierpiało przy irmie i to że ciezko jest uciec jak zbliża się huragan.Teraz są te ekstra tanie bilety na PTP od 610 zł akurat od października do marca i żałuje ze nie zdecydowałam się na nie ale już po ptokach :/ | |
| Autor: | neverstopexploring [ 23 Sty 2020 23:42 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? |
lle kosztuje ten prom z Gwadelupy na St Lucię? | |
| Autor: | Zeus [ 23 Sty 2020 23:52 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? |
5 sekund? https://www.express-des-iles.fr/ | |
| Autor: | ciachu25 [ 24 Sty 2020 00:05 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa i co dalej ? |
Między wszystkimi wyspami (Martynika, Saint Lucia, Dominika i Gwadelupa) płaciliśmy po 49 EUR. Pzdr, Art. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |