| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Gwadelupa czerwiec/lipiec gwadelupa-czerwiec-lipiec,830,86124 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | renik44 [ 07 Sty 2016 16:08 ] |
| Temat postu: | Gwadelupa czerwiec/lipiec |
Witam, marzy nam sie odwiedzenie Gwadelupy pod koniec czerwca. Jak jest wtedy pogoda?na różnych portalach są różne informacja. Czesto jest napisane że czerwiec/lipiec to najgorszy czas, bardzo dużo opadów. Jak jest w rzeczywistości? nie jestesmy z cukru i okresowe intensywne opady nam niestraszne. Jesli to jest godzina intensywnego deszczu albo pada głównie w nocy a potem piekne słońce to super. Jesli ktoś był tam w podobnym okresie czasu to prosze o podzielenie sie pogodowymi doswiadczeniami. pozdrawiam, Renata | |
| Autor: | MIRCO [ 26 Kwi 2016 14:51 ] |
| Temat postu: | Re: Gwadelupa czerwiec/lipiec |
Witam, ja jestem na Guadeloupe w listopadzie 2016 w 4 osoby....moze ktos z was tez bedzie w tym czasie... pozdrawiam Mirco | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |