Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 361 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#121 PostWysłany: 20 Paź 2014 19:26 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
hej ar25, lecisz 9 listopada?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#122 PostWysłany: 20 Paź 2014 19:48 

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 56
Nie wiem jak na Twojej trasie, ale nocne połączenia Batumi - Tbilisi od początku października były zawieszone. Nie wiem jak wygląda to teraz, ale chcieliśmy kupić bilet na pociąg z 3 na 4 i powiedzieli że to już niemożliwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#123 PostWysłany: 20 Paź 2014 21:32 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 32
Tak Agata37 :), Wylot mam 9 listopada a powrót po tygodniu.Czy wybierasz się również w tym terminie do Gruzji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#124 PostWysłany: 20 Paź 2014 21:33 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 195
Loty: 115
Kilometry: 191 088
Krajów: 27 / 12.6%
niebieski
Yep, dokładnie jak pisał przedmówca, jak do terminu wyjazdu jest mniej niż 2 tygodnie i nie ma możliwości na kupienie biletu online (nie wyszukuje pociągu) tzn ze tego połączenia nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#125 PostWysłany: 20 Paź 2014 21:55 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 32
Dzięki za odpowiedź, nic.. trzeba było szybciej pomyśleć nad biletami.;/:) Muszę zmodernizować lekko plan:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#126 PostWysłany: 20 Paź 2014 22:06 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
ar25 napisał(a):
Tak Agata37 :), Wylot mam 9 listopada a powrót po tygodniu.Czy wybierasz się również w tym terminie do Gruzji?


tak też ten termin :)

wysłałam Ci pw ale nie wiem czemu wisi w folderze do wysłania :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#127 PostWysłany: 21 Paź 2014 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5597
Loty: 169
Kilometry: 241 913
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
Agata37 napisał(a):
wysłałam Ci pw ale nie wiem czemu wisi w folderze do wysłania :?:

To znaczy, że odbiorca jej jeszcze nie przeczytał.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#128 PostWysłany: 19 Lut 2015 18:15 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 19
Kilometry: 24 852
Krajów: 9 / 4.2%
Wyszukiwarka nie pokazuje nocnego Batumi - Tbilisi, dalej nie kursuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#129 PostWysłany: 19 Lut 2015 18:18 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
No_Remorse_ napisał(a):
Wyszukiwarka nie pokazuje nocnego Batumi - Tbilisi, dalej nie kursuje?


Nie kursuje z Batumi tylko z Makhindżauri :)
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#130 PostWysłany: 19 Lut 2015 18:19 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 19
Kilometry: 24 852
Krajów: 9 / 4.2%
Wiem, po prostu napisałem Batumi, bo nie umiem zapamiętać nazwy tego miasta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#131 PostWysłany: 19 Lut 2015 18:51 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
No_Remorse_ napisał(a):
Wiem, po prostu napisałem Batumi, bo nie umiem zapamiętać nazwy tego miasta :)


A jednak chyba masz rację. Sprawdziłęm na jutro i brak w rozkładzie. Jest co prawda na angielskiej wersji rozkładu ale na gruzińskiej go brak więc raczej na 100% nie jeździ. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Jeśli chcesz jechać nocnym do Tbilisi to zrób tak:
1.Elektryczką o 17:30 z Batumi (właściwego Batumi) do Ozurgeti 19:45 za około 1 lari
2.Z Ozurgeti o 20:30 do Tbilisi (6:30) za 5-7 lari plackartny, 10-17 sypialny, 15-25 miękkie siedzące :)

Ja wybrałem opcję w plackartnym. Nie ma pościeli (nie pytałęm czy można dokupić). Trochę twardo ale pomogła karimatka i śpiwór.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off
No_Remorse_ uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#132 PostWysłany: 26 Lut 2015 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 297
Loty: 158
Kilometry: 235 082
Krajów: 41 / 19.2%
niebieski
Zdaje się że od 1 kwietnia nocny pociąg Batumi-Tbilisi jest dostępny, przynajmniej na to wskazują wyniki wyszukiwania. Co nie zmienia faktu, że z płatnością kartą ciągle jest problem :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#133 PostWysłany: 28 Lut 2015 18:46 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 19
Kilometry: 24 852
Krajów: 9 / 4.2%
A nocny w drugą stronę (Tbilisi - Batumi) z sypialnianymi też poszedł już w zapomnienie? Wyszukując bilety znajduje mi tylko zmodernizowaną 2 klasę (bo z tego co czytałem, kuszetka to compartment carriage) za 19 lari 1:10 - 6:45.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#134 PostWysłany: 28 Lut 2015 21:43 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
No_Remorse_ napisał(a):
A nocny w drugą stronę (Tbilisi - Batumi) z sypialnianymi też poszedł już w zapomnienie? Wyszukując bilety znajduje mi tylko zmodernizowaną 2 klasę (bo z tego co czytałem, kuszetka to compartment carriage) za 19 lari 1:10 - 6:45.


Jeśli nie posługujesz się gruzińskim to korzystaj z wersji rosyjskiej. Wersja angielska strony jest zdecydowanie najmniej aktualna i niekoniecznie informacje tam zawarte są prawdziwe.
Wiem że wielu osobom "cyrylica" sprawia problem i mają wrodzoną niechęć do tych "robaczków". Warto się jednak pomęczyć. W języku rosyjskim można bez problemu porozumieć się w około 20 krajach które powierzchniowo zajmują ze 20% lądów na ziemi.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#135 PostWysłany: 17 Mar 2015 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 297
Loty: 158
Kilometry: 235 082
Krajów: 41 / 19.2%
niebieski
Jako że przez stronkę gruzińskich kolei jest problem z nabyciem biletów, to czy ktoś korzystał może z tej strony: https://biletebi.ge/ ?
Pobierają małą prowizję, ale zdaje się, że płatność uda się zrealizować. Nie wiem tylko, jak z samymi biletami, czy konduktorzy nie robią problemów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#136 PostWysłany: 17 Mar 2015 17:30 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2426
Loty: 285
Kilometry: 460 659
Krajów: 50 / 23.4%
złoty
No_Remorse_ napisał(a):
A nocny w drugą stronę (Tbilisi - Batumi) z sypialnianymi też poszedł już w zapomnienie? Wyszukując bilety znajduje mi tylko zmodernizowaną 2 klasę (bo z tego co czytałem, kuszetka to compartment carriage) za 19 lari 1:10 - 6:45.

Tam chyba nigdy się nie dało kupić innego wagonu. Jak ja jechałem w 2012, to były chyba tylko takie. Te zmodernizowane prawie niczym się nie różnią od starych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#137 PostWysłany: 17 Mar 2015 17:31 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
W przypadku biletów zakupionych bezpośrednio na stronie kolei gruzińskich, nie było żadnych problemów z akceptacją przez konduktorów. Co więcej za każdym razem wyglądali nas na peronie. Pewnie dostają wydruki z listami pasażerów.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#138 PostWysłany: 24 Mar 2015 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2012
Posty: 9
Loty: 25
Kilometry: 27 301
Krajów: 10 / 4.7%
wygląda na to, że nocnego pociągu z Tbilisi do Batumi nie ma, jest jedynie pociąg o 18:45, w Batumi jest się tuż przed północą. wie ktoś czy o tej porze będzie można coś jeszcze złapać ze stacji do Batumi właściwego? albo czy ma ktoś pomysł na jakieś inne połączenie na tej trasie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#139 PostWysłany: 24 Mar 2015 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 297
Loty: 158
Kilometry: 235 082
Krajów: 41 / 19.2%
niebieski
Nocne pociągi kursują co dwa dni, w kwietniu na tej trasie kursują w dni parzyste. Start o 1:10, w Makhindjauri jest o 6:45.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#140 PostWysłany: 24 Mar 2015 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2012
Posty: 9
Loty: 25
Kilometry: 27 301
Krajów: 10 / 4.7%
te też są co dwa dni? Armenię musiałam sobie już przez to odpuścić, bo mi nijak nie pasowało, teraz to... no nic, dziękuję, może uda się jakoś to ogarnąć mimo wszystko i przeorganizować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 361 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group