| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Gruzja-pociagi gruzja-pociagi,1100,28472 | Strona 11 z 19 |
| Autor: | bulsara [ 26 Kwi 2016 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
@ewaolivka, czy udało ci się ostatecznie kupić bilet przez internet? Albo ktoś z was miał podobny problem jak ewaolivka? Mnie również przy próbie kupienia biletów (niezależnie od trasy) pojawia się komunikat "To search vacancies by requested datas aren’t possible"... | |
| Autor: | jim12 [ 03 Maj 2016 16:58 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja -maj/czerwiec |
Witam, Jestem w trakcie rezerwacji pociągów może mi ktoś powiedzieć /przetłumaczyć/ rodzaje miejsc do spania w pociągu nocnym Zugdidi -Tbilisi ? która opcje zaznaczyć jesli chcielibyśmy przedział 2 osobowy, opcje do wyboru: Soft-seated carriage z opcja do zaznaczenia Within in Compartment, drugi wybór Compartment caggiage. dziękuje za wszelkie podpowiedzi odnośnie zakupu biletu pozdrawiam | |
| Autor: | tajniak13 [ 14 Cze 2016 08:34 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Lecę do Gruzji 8 lipca i stamtąd zamierzam wyrwać się do Armenii. Próbowałem zamówić bilety przez internet na: https://ticket.ukzhd.am/login.aspx?Retu ... fault.aspx Niestety bezskutecznie (płatność kartą nie przechodzi). Dopiero później doczytałem, że system obsługuje tylko karty Master Card... a ja posiadam tylko Visę. Czy jakikolwiek forumowicz był by w stanie mi pomóc i zakupić bilety za pomocą karty Master Card? Pieniądze w PLN zwracam z nawiązką za przysługę. Chodzi mi o bilety dla 2 dorosłych na trasie: Tibilisi - Erywań Erywań - Batumi | |
| Autor: | miriam [ 14 Cze 2016 08:45 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Z takim nickiem i stażem masz mniejsze szanse | |
| Autor: | StefanPająk [ 20 Lip 2016 14:10 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Witajcie! Zakupiłem przez internet 4 bilety na pociąg nocny (przedziały czteroosobowe) relacji Tbilisi - Kutaisi (dla mnie i moich przyjaciół). Wszystkie są na moje nazwisko i dane (numer paszportu). Czy to nie będzie stanowiło problemu przy wsiadaniu i kontroli biletów? Czy może każdy bilet musi być na osobne nazwisko? Pozdrawiam | |
| Autor: | rafgrzeg [ 21 Sie 2016 18:54 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Moi drodzy. W październiku lecę do Kuatisi. Chciałbym z Batumi przejechać nocnym do Tbilisi. Widzę na rozkładzie że jest pociąg o 1.45 Czy można na ten pociag kupić bilet przez internet? I jeszcze jedno. W rozkładzie jest napisane "Every other day" jak mam to rozumieć? On jeździ codziennie czy co drugi dzień? Czytałem gdzieś że kupując bilety trzeba pokazać paszport. A czy dowód nie wystarczy. Nie chcę zabierać paszportu. | |
| Autor: | TomekToJa_1 [ 22 Sie 2016 12:46 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Mam dokładnie taki sam plan podróży. Jeśli jesteś zainteresowany wspólnym ogarnięciem transportu w Tibilisi bądź Batumi (np. wynajęcie samochodu czy taxi). Zapraszam na priv. | |
| Autor: | rafgrzeg [ 27 Sie 2016 07:40 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Koledzy i koleżanki. Nikt nie jechał nikt nie pomoże? | |
| Autor: | rml [ 27 Sie 2016 08:51 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
StefanPająk napisał(a): Witajcie! Zakupiłem przez internet 4 bilety na pociąg nocny (przedziały czteroosobowe) relacji Tbilisi - Kutaisi (dla mnie i moich przyjaciół). Wszystkie są na moje nazwisko i dane (numer paszportu). Czy to nie będzie stanowiło problemu przy wsiadaniu i kontroli biletów? Czy może każdy bilet musi być na osobne nazwisko? Pozdrawiam Nie powinno to być problemem. Poza tym skoro już je kupiłeś, to "po ptakach", trzeba spróbować | |
| Autor: | krystoferson112 [ 27 Sie 2016 09:32 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Wygląda na to, że będziesz miał cały przedział tylko dla siebie, musisz trafić na człowieka, a nie służbistę. | |
| Autor: | rafgrzeg [ 29 Sie 2016 18:11 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Powiedzcie mi proszę jak wygląda dojazd z Batumi na nocny pociag - ten o 1.35 Jak rozumiem nie ma stacji w samym Batumi a Dworzec kolejowy jest w Makhinjauri. Czy zostaje tylko taxi? | |
| Autor: | klapio [ 29 Sie 2016 18:20 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Wydaje mi się że o tej porze marszrutki na tej trasie nie jeżdżą, natomiast ja za taxi z Batumi do Makhinjauri płaciłem 4 lari. | |
| Autor: | 01ERES [ 29 Sie 2016 18:48 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Bylem tam kilka lata temu. Taksiarzy w brod. | |
| Autor: | rafgrzeg [ 31 Sie 2016 21:10 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Super dzięki. Za takie grosze podjedziemy taxi o ile ten pociąg nocny w ogóle kursuje. | |
| Autor: | klapio [ 31 Sie 2016 21:34 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
A czemu ma nie kursować? Jak jest w rozkładzie to kursuje. Online też powinno dać się kupić na niego bilety tylko wiem że czasem wersja angielska szwankowała przy kupnie. Jak chcesz zobaczyć jak przejazd wygląda w praktyce to mam w stopce relacje. | |
| Autor: | Klebek [ 02 Wrz 2016 07:49 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Nowy dworzec kolejowy (Batumi Central) do którego dojeżdżają wszystkie pociągi jest w samym Batumi, około 2,5 km od dworca marszrutek i centrum, więc można na upartego nawet na piechtaka dojść Nie trzeba latać do Makhinajauri | |
| Autor: | szumny [ 02 Wrz 2016 11:49 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Zgadza się. W rozkładzie pojawił się dworzec Batumi. Co więcej niektóre pociągi nie zatrzymują się na Makindżauri. | |
| Autor: | rafgrzeg [ 03 Wrz 2016 09:45 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
To znakomita wiadomość dzięki. Rozumiem ze to ten dworzec przy Batumi art center? | |
| Autor: | Przemekts [ 08 Sty 2017 19:24 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Czy ktoś w ostatnim czasie jechał pociągiem z Tibilisi do Erywania i posiada aktualne ceny, godziny odjazdu i powrotu? | |
| Autor: | szumny [ 09 Sty 2017 00:37 ] |
| Temat postu: | Re: Gruzja-pociagi |
Tbilisi 20:20 Yerevan 06:55 i powrót Yerevan 21:30 Tbilisi 07:50 | |
| Strona 11 z 19 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |