Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Gruzja-pociagi
gruzja-pociagi,1100,28472
Strona 11 z 19

Autor:  bulsara [ 26 Kwi 2016 12:13 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

@ewaolivka, czy udało ci się ostatecznie kupić bilet przez internet? Albo ktoś z was miał podobny problem jak ewaolivka? Mnie również przy próbie kupienia biletów (niezależnie od trasy) pojawia się komunikat "To search vacancies by requested datas aren’t possible"...

Autor:  jim12 [ 03 Maj 2016 16:58 ]
Temat postu:  Re: Gruzja -maj/czerwiec

Witam, Jestem w trakcie rezerwacji pociągów może mi ktoś powiedzieć /przetłumaczyć/ rodzaje miejsc do spania w pociągu nocnym Zugdidi -Tbilisi ? która opcje zaznaczyć jesli chcielibyśmy przedział 2 osobowy, opcje do wyboru: Soft-seated carriage z opcja do zaznaczenia Within in Compartment, drugi wybór Compartment caggiage. dziękuje za wszelkie podpowiedzi odnośnie zakupu biletu
pozdrawiam

Autor:  tajniak13 [ 14 Cze 2016 08:34 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Lecę do Gruzji 8 lipca i stamtąd zamierzam wyrwać się do Armenii. Próbowałem zamówić bilety przez internet na:

https://ticket.ukzhd.am/login.aspx?Retu ... fault.aspx

Niestety bezskutecznie (płatność kartą nie przechodzi). Dopiero później doczytałem, że system obsługuje tylko karty Master Card... a ja posiadam tylko Visę.

Czy jakikolwiek forumowicz był by w stanie mi pomóc i zakupić bilety za pomocą karty Master Card? Pieniądze w PLN zwracam z nawiązką za przysługę.

Chodzi mi o bilety dla 2 dorosłych na trasie:
Tibilisi - Erywań
Erywań - Batumi

Autor:  miriam [ 14 Cze 2016 08:45 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Z takim nickiem i stażem masz mniejsze szanse ;)

Autor:  StefanPająk [ 20 Lip 2016 14:10 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Witajcie!

Zakupiłem przez internet 4 bilety na pociąg nocny (przedziały czteroosobowe) relacji Tbilisi - Kutaisi (dla mnie i moich przyjaciół). Wszystkie są na moje nazwisko i dane (numer paszportu).
Czy to nie będzie stanowiło problemu przy wsiadaniu i kontroli biletów? Czy może każdy bilet musi być na osobne nazwisko?

Pozdrawiam

Autor:  rafgrzeg [ 21 Sie 2016 18:54 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Moi drodzy.
W październiku lecę do Kuatisi. Chciałbym z Batumi przejechać nocnym do Tbilisi. Widzę na rozkładzie że jest pociąg o 1.45
Czy można na ten pociag kupić bilet przez internet?
I jeszcze jedno. W rozkładzie jest napisane "Every other day" jak mam to rozumieć? On jeździ codziennie czy co drugi dzień?
Czytałem gdzieś że kupując bilety trzeba pokazać paszport. A czy dowód nie wystarczy. Nie chcę zabierać paszportu.

Autor:  TomekToJa_1 [ 22 Sie 2016 12:46 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Mam dokładnie taki sam plan podróży. Jeśli jesteś zainteresowany wspólnym ogarnięciem transportu w Tibilisi bądź Batumi (np. wynajęcie samochodu czy taxi). Zapraszam na priv.

Autor:  rafgrzeg [ 27 Sie 2016 07:40 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Koledzy i koleżanki. Nikt nie jechał nikt nie pomoże?

Autor:  rml [ 27 Sie 2016 08:51 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

StefanPająk napisał(a):
Witajcie!

Zakupiłem przez internet 4 bilety na pociąg nocny (przedziały czteroosobowe) relacji Tbilisi - Kutaisi (dla mnie i moich przyjaciół). Wszystkie są na moje nazwisko i dane (numer paszportu).
Czy to nie będzie stanowiło problemu przy wsiadaniu i kontroli biletów? Czy może każdy bilet musi być na osobne nazwisko?

Pozdrawiam

Nie powinno to być problemem. Poza tym skoro już je kupiłeś, to "po ptakach", trzeba spróbować ;)

Autor:  krystoferson112 [ 27 Sie 2016 09:32 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Wygląda na to, że będziesz miał cały przedział tylko dla siebie, musisz trafić na człowieka, a nie służbistę.

Autor:  rafgrzeg [ 29 Sie 2016 18:11 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Powiedzcie mi proszę jak wygląda dojazd z Batumi na nocny pociag - ten o 1.35
Jak rozumiem nie ma stacji w samym Batumi a Dworzec kolejowy jest w Makhinjauri.
Czy zostaje tylko taxi?

Autor:  klapio [ 29 Sie 2016 18:20 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Wydaje mi się że o tej porze marszrutki na tej trasie nie jeżdżą, natomiast ja za taxi z Batumi do Makhinjauri płaciłem 4 lari.

Autor:  01ERES [ 29 Sie 2016 18:48 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Bylem tam kilka lata temu. Taksiarzy w brod. :D

Autor:  rafgrzeg [ 31 Sie 2016 21:10 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Super dzięki. Za takie grosze podjedziemy taxi o ile ten pociąg nocny w ogóle kursuje.

Autor:  klapio [ 31 Sie 2016 21:34 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

A czemu ma nie kursować? Jak jest w rozkładzie to kursuje. Online też powinno dać się kupić na niego bilety tylko wiem że czasem wersja angielska szwankowała przy kupnie. Jak chcesz zobaczyć jak przejazd wygląda w praktyce to mam w stopce relacje.

Autor:  Klebek [ 02 Wrz 2016 07:49 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Nowy dworzec kolejowy (Batumi Central) do którego dojeżdżają wszystkie pociągi jest w samym Batumi, około 2,5 km od dworca marszrutek i centrum, więc można na upartego nawet na piechtaka dojść ;)
Nie trzeba latać do Makhinajauri :D

Autor:  szumny [ 02 Wrz 2016 11:49 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Zgadza się. W rozkładzie pojawił się dworzec Batumi. Co więcej niektóre pociągi nie zatrzymują się na Makindżauri.

Autor:  rafgrzeg [ 03 Wrz 2016 09:45 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

To znakomita wiadomość dzięki.
Rozumiem ze to ten dworzec przy Batumi art center?

Autor:  Przemekts [ 08 Sty 2017 19:24 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Czy ktoś w ostatnim czasie jechał pociągiem z Tibilisi do Erywania i posiada aktualne ceny, godziny odjazdu i powrotu?

Autor:  szumny [ 09 Sty 2017 00:37 ]
Temat postu:  Re: Gruzja-pociagi

Tbilisi 20:20 Yerevan 06:55 i powrót Yerevan 21:30 Tbilisi 07:50

Strona 11 z 19 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/