| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Fuerteventura fuerteventura,1345,43068 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | 4989341 [ 24 Gru 2023 13:07 ] |
| Temat postu: | Re: Fuerteventura |
Corralejo: Avenida Restaurante - cudowna knajpa z lokalnym jedzeniem Me Gustas Tu - urocza knajpka na wino i tapasy El Cotillo: Olivo Corso - lokalne dania w przystępnych cenach. przepyszne krewetki Ajuy: Café del Mar ajuy - cudowne miejsce z widokiem na ocean Castillo Caleta de Fuste: Tapas bar - idealne miejsce na lunch podczas zwiedzania wyspy Costa Calma: L'Aperipizza Costa Calma - pizza Morro Jable, La Bodega de Jandia - genialny bar z tapasami, warto robić rezerwacje | |
| Autor: | Kothson [ 25 Gru 2023 08:41 ] |
| Temat postu: | Re: Fuerteventura |
Polecam włoską restaurację Rucoletta w Corralejo, niedaleko centrum handlowego ze Sparem. Pizza ok. 9€, Carpaccio ok. 12€ . Ceny sensowne, dania smaczne, obsługa mega przyjemna. ![]() ![]() ![]() ![]() | |
| Autor: | czarodziejka_bj [ 19 Sty 2025 00:25 ] |
| Temat postu: | Re: Fuerteventura |
W Corralejo najbardziej utkwiła mi w pamięci Restaurante Gregorio el Pescador, bo w świąteczny dzień po południu czekaliśmy tam na stolik bez rezerwacji co najmniej 30 minut (część knajpek w okolicy była w ogóle zamknięta). Jedzenie było OK (ryby i owoce morza), panowie z obsługi mili. | |
| Autor: | jekyll [ 08 Mar 2026 23:41 ] |
| Temat postu: | Re: Fuerteventura |
Polecam w Gran Trajal: Restaurante Mamá Gastro Adventure na deptaku Jedliśmy tam kilka razy i wszystko było bardzo dobre Jedliśmy też w Restaurante La Cofradía de Gran Tarajal półmisek dla dwojga i opinie są podzielone Polecane już: El Cotillo: Olivo Corso rzeczywiście trzyma poziom Corralejo Gilda - Casa de Pinchos y Tapas dobre ale drogo | |
| Autor: | Dziewon [ 05 Kwi 2026 16:13 ] |
| Temat postu: | Re: Fuerteventura |
-- 05 Kwi 2026 15:13 -- W Corralejo mieszkaliśmy na osiedlu gdzie była ta śniadaniownia oraz miejsce na lunch: Secreto Energy. Bardzo duży wybór fruit bowli, owsianek, ciast zdrowych i fit przekąsek oraz dobrych cen. Mają też lody i oczywiście kawę. W mieście 2 lodziarnie, jedna z goframi jak u nas w PL: Cremeria Adele i drugą z kremowymi lodami, która jest również na lotnisku: Heladeria Vrebac Gdy zwiedzacie Costa Cala to jedźcie na zachód słońca do La Pared i knajpa Caretta Beach. to rzut beretem. Po drodze na Aguas verdes jeśli planujecie lunch to najlepsze jedzenie i jedyne...Gastrobar El Pirata Verde Ja trafiłem spoza karty owoce morza w szpiku wołowym, coś niesmaowitego -- 05 Kwi 2026 15:13 -- W Corralejo mieszkaliśmy na osiedlu gdzie była ta śniadaniownia oraz miejsce na lunch: Secreto Energy. Bardzo duży wybór fruit bowli, owsianek, ciast zdrowych i fit przekąsek oraz dobrych cen. Mają też lody i oczywiście kawę. W mieście 2 lodziarnie, jedna z goframi jak u nas w PL: Cremeria Adele i drugą z kremowymi lodami, która jest również na lotnisku: Heladeria Vrebac Gdy zwiedzacie Costa Cala to jedźcie na zachód słońca do La Pared i knajpa Caretta Beach. to rzut beretem. Po drodze na Aguas verdes jeśli planujecie lunch to najlepsze jedzenie i jedyne...Gastrobar El Pirata Verde Ja trafiłem spoza karty owoce morza w szpiku wołowym, coś niesmaowitego | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |