Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Fuerteventura
fuerteventura,1345,43068
Strona 3 z 3

Autor:  4989341 [ 24 Gru 2023 13:07 ]
Temat postu:  Re: Fuerteventura

Corralejo:
Avenida Restaurante - cudowna knajpa z lokalnym jedzeniem :) wieczorami sporo ludzi, polecam robić rezerwacje
Me Gustas Tu - urocza knajpka na wino i tapasy

El Cotillo:
Olivo Corso - lokalne dania w przystępnych cenach. przepyszne krewetki :mrgreen:

Ajuy:
Café del Mar ajuy - cudowne miejsce z widokiem na ocean :) sernik z koziego sera genialny

Castillo Caleta de Fuste:
Tapas bar - idealne miejsce na lunch podczas zwiedzania wyspy

Costa Calma:
L'Aperipizza Costa Calma - pizza :mrgreen:

Morro Jable,
La Bodega de Jandia - genialny bar z tapasami, warto robić rezerwacje :) miło smacznie spędzony czas

Autor:  Kothson [ 25 Gru 2023 08:41 ]
Temat postu:  Re: Fuerteventura

Polecam włoską restaurację Rucoletta w Corralejo, niedaleko centrum handlowego ze Sparem. Pizza ok. 9€, Carpaccio ok. 12€ . Ceny sensowne, dania smaczne, obsługa mega przyjemna. ImageImageImageImageImage

Autor:  czarodziejka_bj [ 19 Sty 2025 00:25 ]
Temat postu:  Re: Fuerteventura

W Corralejo najbardziej utkwiła mi w pamięci Restaurante Gregorio el Pescador, bo w świąteczny dzień po południu czekaliśmy tam na stolik bez rezerwacji co najmniej 30 minut (część knajpek w okolicy była w ogóle zamknięta). Jedzenie było OK (ryby i owoce morza), panowie z obsługi mili.

Autor:  jekyll [ 08 Mar 2026 23:41 ]
Temat postu:  Re: Fuerteventura

Polecam w Gran Trajal:
Restaurante Mamá Gastro Adventure na deptaku
Jedliśmy tam kilka razy i wszystko było bardzo dobre :D
Image

Image

Image

Image

Jedliśmy też w Restaurante La Cofradía de Gran Tarajal półmisek dla dwojga i opinie są podzielone :lol:
Image

Polecane już:
El Cotillo:
Olivo Corso rzeczywiście trzyma poziom :D

Corralejo
Gilda - Casa de Pinchos y Tapas dobre ale drogo :mrgreen:

Autor:  Dziewon [ 05 Kwi 2026 16:13 ]
Temat postu:  Re: Fuerteventura

-- 05 Kwi 2026 15:13 --

W Corralejo mieszkaliśmy na osiedlu gdzie była ta śniadaniownia oraz miejsce na lunch: Secreto Energy.
Bardzo duży wybór fruit bowli, owsianek, ciast zdrowych i fit przekąsek oraz dobrych cen. Mają też lody i oczywiście kawę.

W mieście 2 lodziarnie, jedna z goframi jak u nas w PL:
Cremeria Adele

i drugą z kremowymi lodami, która jest również na lotnisku:
Heladeria Vrebac

Gdy zwiedzacie Costa Cala to jedźcie na zachód słońca do La Pared i knajpa Caretta Beach. to rzut beretem.

Po drodze na Aguas verdes jeśli planujecie lunch to najlepsze jedzenie i jedyne...Gastrobar El Pirata Verde
Ja trafiłem spoza karty owoce morza w szpiku wołowym, coś niesmaowitego

-- 05 Kwi 2026 15:13 --

W Corralejo mieszkaliśmy na osiedlu gdzie była ta śniadaniownia oraz miejsce na lunch: Secreto Energy.
Bardzo duży wybór fruit bowli, owsianek, ciast zdrowych i fit przekąsek oraz dobrych cen. Mają też lody i oczywiście kawę.

W mieście 2 lodziarnie, jedna z goframi jak u nas w PL:
Cremeria Adele

i drugą z kremowymi lodami, która jest również na lotnisku:
Heladeria Vrebac

Gdy zwiedzacie Costa Cala to jedźcie na zachód słońca do La Pared i knajpa Caretta Beach. to rzut beretem.

Po drodze na Aguas verdes jeśli planujecie lunch to najlepsze jedzenie i jedyne...Gastrobar El Pirata Verde
Ja trafiłem spoza karty owoce morza w szpiku wołowym, coś niesmaowitego

Strona 3 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/