| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Expedia.com - doswiadczenia expedia-com-doswiadczenia,20,48515 | Strona 2 z 4 |
| Autor: | SnieguPlock [ 21 Lip 2018 09:22 ] |
| Temat postu: | Re: Kody zniżkowe na hotele [temat zbiorczy] |
Mam pytanie odnośnie https://www.cheaptickets.com/, czy ktoś już rezerwował na tej stronie ?? Czy jeśli wybiorę pakiet hotel+auto to też kod zniżkowy obowiązuje ? Czy jedynie na hotele ?? | |
| Autor: | seal [ 21 Lip 2018 09:32 ] |
| Temat postu: | Re: Kody zniżkowe na hotele [temat zbiorczy] |
SnieguPlock: wszystko masz w T&C | |
| Autor: | SnieguPlock [ 21 Lip 2018 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: Kody zniżkowe na hotele [temat zbiorczy] |
A jakie macie doświadczenia z tą stroną?? Spokojnie można zaufać?? Bo stosunkowo mało mają hoteli w swojej ofercie.... | |
| Autor: | seal [ 21 Lip 2018 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: Kody zniżkowe na hotele [temat zbiorczy] |
@SnieguPlock: należy do Expedii. Małą ma ofertę? Moderatora proszę o przeniesienie bo to wątek tylko o kotach. | |
| Autor: | kiimi [ 19 Sty 2019 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Rezerwowałam na Expedii hotel w Norwegii dla 3 osób (pokój 2osobowy z możliwością dodania łożka) . No i na Expedii wszystko ładnie podliczono z opłaty za dodatkowego gościa, a teraz dostaje mail od hotelu, że za dodatkowego mam jeszcze płacić na miejscu. Pisać z tym gdzieś do Expedii? Może oni po prostu nie dostali jeszcze kasy? Na razie napisałam do hotelu, żeby wytłumaczyli o co chodzi, ale średnio to wygląda... Pierwszy raz korzystam z Expedii i możliwe, ze ostatni | |
| Autor: | Tom K [ 19 Sty 2019 14:56 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Pisz do Expedii - powinni wyjaśnić bez problemu, jeśli faktycznie wszystko miałeś dodane do ceny, którą zapłaciłeś. | |
| Autor: | LaMancha [ 24 Sty 2019 00:43 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
A czy ktoś rezerwował wynajem auta przez Expedię? | |
| Autor: | lataczuk [ 24 Sty 2019 00:50 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Tak. Ja np | |
| Autor: | miriam [ 24 Sty 2019 01:15 ] |
| Temat postu: | Re: Kody zniżkowe na hotele [temat zbiorczy] |
seal napisał(a): @SnieguPlock: należy do Expedii. Małą ma ofertę? Moderatora proszę o przeniesienie bo to wątek tylko o kotach. Ależ nie,o kotach mamy inny lapu-capu Zeus napisał(a): Latambolubieloty napisał(a): i nigdy w nocy jak z luton lecę ostatnim kotem to nie płacę dodatkowo ![]() W sumie, takie Never ending story, wersja Polska-Lutonska | |
| Autor: | LaMancha [ 24 Sty 2019 11:57 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Widzę, że ironii na forum nie brakuje. To chyba oczywiste, że zadając pytanie chciałbym się dowiedzieć jakie doświadczenie z expedią ma osoba wynajmująca auto przez ten portal :/ Ceny mają zdecydowanie niższe od reszty stąd moja nieufność. | |
| Autor: | Tom K [ 24 Sty 2019 12:01 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Jeśli patrzysz na wersji com, to niska cena spowodowana jest zapewne innymi przepisami dotyczącymi ubezpieczenia - kwestia regulacji w USA. Także nie sugerowałbym się i nie cieszył na zapas z tej ceny. | |
| Autor: | jabollus [ 14 Kwi 2019 02:07 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Zrobiłem swoją pierwszą rezerwację na Expedia.com i od razu wtopa. Po około tygodniu od zarezerwowania hotelu, dostałem e-mail że była próba fraudu i, że mam skontaktować się z bankiem w celu zablokowania karty. Miał też się ze mną skontaktować agent w celu zaproponowania mi nowego hotelu bez dodatkowych kosztów. Przez 2 tyg. nikt się ze mną nie skontaktował, to w końcu sam do nich zadzwoniłem. W trakcie całej rozmowy która trwała 2h 15 minut (!), dowiedziałem się jedynie, że oni zakończyli współpracę z tym hotelem i zaproponowano mi jakiś śmieszny kupon zniżkowy. | |
| Autor: | Krupier [ 15 Gru 2019 13:33 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Ej, zrobiłem gafę jakiej jeszcze nigdy nie zrobiłem więc mam pytanie, pewnie ktoś ma podobne doświadczenia. xD Zarezerwowałem jedną noc w Ibis Budget, pokój twin, ale dla jednej osoby, a potrzebuję ten sam pokój dla dwóch. Różnica w cenie to 1$ i oczywiście nie mam problemu w jakiejkolwiek dopłacie czy coś, ale ktoś wie czy nie robią z tym problemu? Tak, napisałem do hotelu, ale póki co milczą. | |
| Autor: | Misiatek [ 15 Gru 2019 13:46 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Nie powinno być problemu. Będą chcieli pewnie dopłatę na miejscu za drugą osobę i tyle. | |
| Autor: | kostek966 [ 15 Gru 2019 13:53 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Nic się nie martw, to się każdemu zdarza prędzej czy później, w tym wypadku to mała kwota więc problemu nie będzie, pisałbym aż odpowiedzą, przeważnie nie robią problemu ze zmianami | |
| Autor: | jabollus [ 26 Gru 2019 15:46 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Zrobiłem rezerwację hotelu w Paryżu na sierpień przyszłego roku na stronie Expedia.com; płatność przy zameldowaniu na miejscu. Dzień później otrzymałem email dot. anulowania rezerwacji: "The hotel cancelled your reservation most likely due to your method of payment used to reserve the room. Please try booking the hotel again using a different form of payment". Dzwoniłem do banku i się okazało, że hotel nawet nie próbował dokonać obciążenia/pre-autoryzacji mojej karty. | |
| Autor: | dmirstek [ 29 Gru 2019 01:14 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Ja dorzucę ciepłe słowo do obsługi z grupy Expedii (ja klepałem akurat przez cheaptickets, ale to w sumie żadna różnica). Hotel na Sardynii odwołał moją rezerwację twierdząc, że nie będzie działał w okresie zimowym. Po kontakcie z infolinią - polska nieczynna, przekierowanie na anglojęzyczną - pan zapytał, czy upatrzyłem jakiś hotel zastępczy, potwierdziłem, dał mi do wyboru w nowym hotelu pokój comfort albo executive i śniadanie gratis (w oryginalnym hotelu pokój najtańszy, podstawowy, jedna gwiazdka mniej, śniadania nie było w cenie, executive w nowym hotelu 2x droższy od hotelu oryginalnego, ale różnicę w cenie wzięli na siebie). Zadzwonił do nowego hotelu zapytać, czy oni się na zimę nie zamykają mimo widocznej dostępności w systemie, abym drugi raz nie miał niedogodności, kilka razy przeprosił za kłopot i na końcu dodał, że w przeciągu kilku dni dostanę jeszcze kupon na 50 USD (przy wartości noclegu 56 USD). Także ogólnie duży plus dla nich. Aha - płaciłem z góry i pan powtórzył ze dwa razy, że zrobiłem prepaid, więc oni zadbają o to, abym nie dopłacił już ani grosza i był ustatysfakcjonowany. W przypadku płatności w hotelu takie manewry byłyby trudniejsze. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 28 Lut 2020 08:46 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Zachowałem sie jak amator, ale myślałem że zniżka 38% (to nie byla niższa cena niż zwykle tylko przekreślona standardowa i napisane jak byk znizka) na hotel to nie jest bład cenowy, więc odebralem telefon z hotelu (Turcja). Pan menago ładnie poprosił mnie o odwołanie rezerwacji, gdyż nie mineły jeszcze 24h a oni zaladowali zle stawki. Powiedzialem, ze nie ma takiej opcji i ze dzwonie do Expedii to wyjasnic. No i uwaga na angielskiej infolini typek do mnie wyjechal z tekstem, ze w takiej sytuacji to faktycznie lepiej anulowac bo jeszcze hotel bedzie chcial dopłaty na miejscu... oczywiście powiedziałem ze ja nic nie będę anulowac i maja to sobie wyjaśnić z hotelem. Dali sobie na to 72h. Czy ktos miał podobna sytuacje? Wiem ze amatorka z mojej strony, ale w sumie zależy mi za utrzymaniu tej rezerwacji za taka cenę. | |
| Autor: | jasiub [ 28 Lut 2020 10:15 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Jak rozmawiasz z pierwszą linią (mimo,że angielska to raczej Pakistan) to po takim tekście prosisz od razu supervisora. Z mojego doswiadczenia - znajdują podobny/lepszy hotel zachowując cenę, którą zapłaciłes. Bardzo rzadko rezerwację anulują, ale dadzą jakiś courtesy voucher. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 28 Lut 2020 10:17 ] |
| Temat postu: | Re: Expedia.com - doswiadczenia |
Dziki! Problem jest taki ze to autentycznie chyba najlepszy hotel w Larze, ale cena bedzie w sumie dobra za kazdego 5* kolosa ? | |
| Strona 2 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |