| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] eurotrip-z-interrail,1512,32051 | Strona 13 z 14 |
| Autor: | FranekXVI [ 22 Sie 2013 23:00 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
maciejbo1 napisał(a): Co do kosztów, to trzeba zacząć od tego skąd się w ogóle wzięła tak zażarta dyskusja na ten temat? Stad ze Bartek sam powiedzial, ze wydal 12,000zl i sam okreslil, ze to zdecydowanie za duzo | |
| Autor: | BBarwik [ 25 Sie 2013 10:29 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Witam! Jest już kolejny film z Berlina. Padł rekord długości, ale to dlatego że składa się on aż z 3 dni (w zasadzie 4). Film: Dajcie znać czy się Wam podobał, składałem go niemal pół dnia. Dobrałem dość ciekawą muzykę. Towarzyszyć Wam będzie Mozart i Vivaldi | |
| Autor: | flus [ 25 Sie 2013 14:23 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Pewnie teraz ta wiedza Ci się już nie przyda, ale np. na Hauptbahnhof w Berlinie darmowy internet na bodajże godzinę znalazłbyś np. w okolicach McDonald's - wystarczyłoby się tylko zalogować przez stronę, jaka Ci się wyświetli. | |
| Autor: | margaret1007 [ 25 Sie 2013 16:07 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Z zaciekawieniem oglądnęłam vlog z Berlina, bo sama wróciłam stamtąd kilka dni temu. Współczuje Ci, że trafiłeś tam na takie upały - to z pewnością utrudniało zwiedzanie. Nie zgodzę się jednak z Twoim stwierdzeniem pod koniec filmiku, że Berlin jest miastem drogim. Myślę, że dla turysty jest jedną z najtańszych stolic zachodniej Europy. 3 - dniowy ulgowy karnet na muzea kosztuje 12 euro (polecam, jakbyś kiedyś jeszcze był w Berlinie), który daje możliwość zwiedzania tylu muzeów, że nie da się ich zobaczyć wszystkich nawet w te 3 dni. A niektóre są za darmo cały tydzień, jak muzeum holocaustu pod pomnikiem, czy topografii terroru. Tak samo jak i zwiedzanie parlamentu | |
| Autor: | BBarwik [ 25 Sie 2013 19:28 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
flus - Wiem o tym. Problem w tym że na dworcu nie było żadnego Mc'Donalda. margaret1007 - generalnie cała Europa Zachodnia jest droga. W Berlinie najdroższa jest komunikacja miejsca, za 3 dni zapłaciłem chyba 22 euro. Mediolan był chyba tańszy | |
| Autor: | margaret1007 [ 25 Sie 2013 21:23 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
No niestety, z naszej perspektywy zawsze w Zach. E. będzie drożej. Jedynym krajem stamtąd, który jest niesamowity pod względem turystycznym, a cenowo taki jak Polska jest Portugalia. W tamtym roku udało mi się zrobić objazdówkę i cenowo wyszło nie więcej niż za wakacje nad Bałtykiem | |
| Autor: | flus [ 25 Sie 2013 21:32 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Bartosz, w Berlinie na Hauptbahnhof jak najbardziej jest McDonald's. Nawet go nagrałeś, spójrz na klatkę w czasie 00:25 na swoim filmie Pozdrowienia | |
| Autor: | invasion [ 27 Sie 2013 12:01 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
flus napisał(a): Bartosz, w Berlinie na Hauptbahnhof jak najbardziej jest McDonald's. Nawet go nagrałeś, spójrz na klatkę w czasie 00:25 na swoim filmie Pozdrowienia Przepraszam za offtop, ale łączyłeś się kiedyś z tym internetem? Rzeczywiście jest tam Mcdonald's na niższym poziomie (chyba 1 piętro nad peronami, o ile dobrze pamiętam), ale ja nigdy nie mogłam się tam połączyć z internetem. To samo McDonald's przy WilmersdorferStrasse (niedaleko ZOB). Nie wiem, czy coś robię źle? W ogóle w Berlinie łączę się zazwyczaj przy Starbucksie | |
| Autor: | BBarwik [ 28 Sie 2013 01:44 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Widocznie w tamtym Macu nie było wifi lub coś z nim było nie tak. Za ten roaming to nie poszło mi 2 zł tylko chyba 10 jak nie więcej... | |
| Autor: | flus [ 28 Sie 2013 06:51 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
invasion napisał(a): Przepraszam za offtop, ale łączyłeś się kiedyś z tym internetem? Rzeczywiście jest tam Mcdonald's na niższym poziomie (chyba 1 piętro nad peronami, o ile dobrze pamiętam), ale ja nigdy nie mogłam się tam połączyć z internetem. To samo McDonald's przy WilmersdorferStrasse (niedaleko ZOB). Nie wiem, czy coś robię źle? W ogóle w Berlinie łączę się zazwyczaj przy Starbucksie Tak, łączyłem się kilka miesięcy temu właśnie na Hauptbahnhof. Nie pamiętam już dokładnie jak to wyglądało, ale pojawiła mi się jakaś strona, bodajże sygnowana przez T-mobile, gdzie w pierwszym kroku wpisałem swój nr telefonu (polski) na który po chwili dostałem SMSem kod. Kod ten mogłem następnie wpisać na stronie i cieszyć się 1 godziną darmowego internetu. | |
| Autor: | mikerus [ 28 Sie 2013 13:58 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
W wielu turystycznych miejscach (Alex, Potsdamerplatz etc.) jest jeszcze dostępny 'miejski' internet - codziennie pół godziny za darmo. Nazwa sieci to z resztą "30 min free wifi" czy jakoś tak | |
| Autor: | BBarwik [ 28 Sie 2013 23:14 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Hej! Dziś "byłem" w TV Polonia. Film możecie znaleźć pod adresem: Co prawda materiały są z Wiednia, a wtedy się dopiero uczyłem kręcić więc szału nie ma. Trochę za bardzo ze bardzo zostałem pokazany jako informatyk, ale generalnie nie narzekam. A co Wy sądzicie? | |
| Autor: | Grzegorz40 [ 28 Sie 2013 23:29 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Niedawno widziałem w tym programie relację z Grecji z okolic Dolomitów. Pomyślałem sobie wtedy, że Twoja relacja byłaby od tego nawet lepsza, oczywiście późniejsze filmiki. I proszę trafiłeś do tego programu | |
| Autor: | BBarwik [ 30 Sie 2013 16:44 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Vlog z ostatniej podróży już gotowy. Berlin-Warszawa-Krosno. ![]() Jest to taki luźny vlog, mam nadzieje że się spodoba Jeszcze taka jedna wielka prośba. Co chcielibyście aby było w podsumowaniu? Bo w zasadzie to nie wiem o czym gadać ;D | |
| Autor: | hank [ 30 Sie 2013 19:35 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Podsumowanie kosztów, wrażenia, co Cię zaskoczyło, rozczarowało. Gdzie chciałbyś wrócić. Plany na przyszłe wyprawy | |
| Autor: | kliper [ 30 Sie 2013 20:12 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
hank napisał(a): Podsumowanie kosztów, wrażenia, co Cię zaskoczyło, rozczarowało. Gdzie chciałbyś wrócić. Plany na przyszłe wyprawy do tego... Czy wyruszyłbyś jeszcze raz w taką samotną wyprawę? Czy jednak wolałbyś i będziesz jeździł z kimś? | |
| Autor: | namteH [ 30 Sie 2013 20:13 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
kliper napisał(a): hank napisał(a): Podsumowanie kosztów, wrażenia, co Cię zaskoczyło, rozczarowało. Gdzie chciałbyś wrócić. Plany na przyszłe wyprawy do tego... Czy wyruszyłbyś jeszcze raz w taką samotną wyprawę? Czy jednak wolałbyś i będziesz jeździł z kimś? bardzo dobre pytanie! ja też kiedyś zrobiłem coś podobnego i było fajnie, ale drugi raz już tak nie bawił. | |
| Autor: | emdzin9 [ 05 Wrz 2013 12:32 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
Fajna wycieczka, czekam na podsumowanie całości. | |
| Autor: | BBarwik [ 05 Wrz 2013 22:16 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
emdzin9 napisał(a): Fajna wycieczka, czekam na podsumowanie całości. Jutro będę nagrywał i pewnie też jutro, najpóźniej w sobotę opublikuje. Swoją drogą, może zaciekawi Wam co ostatnio zrobiłem w wolnym czasie: http://bbarwik.com/meteo/ | |
| Autor: | Mar77 [ 05 Wrz 2013 22:23 ] |
| Temat postu: | Re: Eurotrip z InterRail [relacja na zywo] |
BBarwik napisał(a): Jutro będę nagrywał i pewnie też jutro, najpóźniej w sobotę opublikuje. Swoją drogą, może zaciekawi Wam co ostatnio zrobiłem w wolnym czasie: http://bbarwik.com/meteo/ Co tak u Ciebie chłodno? | |
| Strona 13 z 14 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |