Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Etihad - rezerwacja
etihad-rezerwacja,225,107206
Strona 3 z 3

Autor:  docent82 [ 23 Wrz 2025 14:20 ]
Temat postu:  Re: Etihad - problemy z odprawą/rezerwacją

Tak. Taryfa value.

Jeżeli w apce nie pójdzie to bym spróbował jak już sugerowali poprzednicy przejść z jakiejs wyszukiwarki typu GF czy inne momondo

Autor:  Lennox177 [ 29 Wrz 2025 15:09 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

w dniu jutrzejszym mój samolot Etihad z Warszawy ma opóznienie 2 godziny. Oznacza to, że będzie 10 minut między nową godziną lądowania a startem kolejnego samolotu ( AUH - BOM ).
system Etihad nie przerzucił mnie automatycznie na kolejny ich samolot ( jest 5h później).

nie ma szans zdążyć w 10 minut, zwłaszcza, że trzeba pobrać kartę pokładową osobiście a gate też zamyka się o pewnej porze. Czy ktoś mógłby poradzić jakie czynności powinienem zastosować?
Ostatecznie mogę kupić bilet na to połączenie inną linią a tu już olać to (oni chyba myślą że te 10 minut starczy).

Czy przegapienie lotu nie wpłynie na to, że w tej rezerwacji mam też drogę powrotną na tym "samym bilecie"?

Autor:  tropikey [ 29 Wrz 2025 15:22 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

Skąd masz infornację o opóźnieniu jutrzejszego lotu? Jeśli z wiadomości od Etihad, to czy nie ma tam żadnych wskazówek, co do dalszego postępowania?
Ja bym dzwonił na ich infolinię (+48223071168), bo skoro już teraz wiadomo, że nie ma szans, by zdążyć na kolejny lot, to rozsądnie będzie załatwić ten temat (a przynajmniej spróbować) przed lotem.

Autor:  Lennox177 [ 29 Wrz 2025 15:27 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

w aplikacji zmienił się status na delayed, pojawiły się nowe godziny - pomimo tego, że nie ma szans na złapanie drugiego lotu, system nie przesunął mnie na kolejny możliwy termin
dzięki za ten numer, spróbuję coś podziałać ale nie wiem czy virtualny asystent cokolwiek ogarnie

Autor:  skrzat [ 29 Wrz 2025 17:14 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

Z ciekawości... Czemu musisz pobrać kartę pokładową osobiście?

Autor:  oskiboski [ 29 Wrz 2025 23:56 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

Panie idz do odprawy i im to powiedz to. Mysle,że doskonale beda wiedzieć i albo zmienią z WAW albo z AUH na swoje polaczenie

Autor:  Lennox177 [ 30 Wrz 2025 07:49 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

odpowiadając na powyższe - niezłe kwiatki się działy wieczorem, ale mogę powiedzieć że pozytywne :)

na live czat z prawdziwą osobą pani zapewniała, że drugi samolot poczeka na mnie, że oni taką prowadzą politykę :D w rezerwie i tak miałem, że może trzeba będzie kupić sobie bilet na inne linie, przecież to się nie dodaje co ona mówi. Sporo stresu mnie to kosztowało, zwłaszcza że pani zapewniała na 1000%
Minęła noc, mail i aplikacja w telefonie proszą o potwierdzenie przebukowania mnie -> na następny dostępny lot, czyli ten 5/6h później :) także na miejsce dolecę, ale ciut później, bez dodatkowych kosztów

co do check in i karty pokładowej - nie wiem, odprawa przez telefon nie daje takiej opcji, jedynie informacja, że zrób to osobiście w check in counter. Pewnie chcą zobaczyć wizę do Indii osobiście zanim dojdzie do odprawy. Pierwszy samolot z Warszawy do Abu Dhabi odprawiony przez telefon normalnie

Autor:  Przemm [ 30 Wrz 2025 08:22 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

Skoro odprawiłeś się on-line ale nie masz karty pokładowej na drugi odcinek, to jak rozumiem możesz na lotnisku wylotu czyli w Warszawie pójść do odprawy (check-in) i otrzymać brakującą kartę. A dzisiejszy lot Etihad faktycznie opóźniony ale za to samolot ma ciekawą kolorystykę.

Autor:  grondo [ 30 Wrz 2025 09:39 ]
Temat postu:  Re: Etihad - rezerwacja

Swoją drogą mocne opóźnienia łapie EY w ostatnich dniach z WAW. W zeszłym tygodniu wyloty też po 2-3 godziny opóźnione.

Autor:  Lennox177 [ 30 Wrz 2025 12:52 ]
Temat postu:  Re: Etihad - rezerwacja

Dokładnej, poszedłem już w Warszawie do stanowiska, dostałem kartę na oba loty (w jednej karcie) i voucher na 25 zł bo opóźnienie

A samolot ma motyw F1 :)

Autor:  marcin3city [ 17 Mar 2026 18:23 ]
Temat postu:  Etihad zmiana taryfy Value na Deluxe a późniejsze anulowanie

witam, mam do Was zapytanie o zmianę lotów, aktualnie mam bilety w Etihad w taryfie zmiana z Value która nie pozwala mi na darmowe anulowanie oraz pozwala na zmianę daty/kierunku za opłatą około 650zł.
Musze zmienić terminy wylotu o kilka dni i zastanawiam się czy jeżeli dokonam zmiany i w nowej rezerwacji wybiorę już taryfę Economy Deluxe która pozwala na darmowe anulowanie oraz zmianę to czy w razie gdybym chciał anulować ten bilet to dostanę pełen zwrot kosztów czy tylko różnicę którą aktualnie dopłaciłem za zmianę?

Miał ktoś z Was do czynienia z takimi zmianami i ewentualnym anulowaniem?
Zastanawiam się czy warto w tym, przypadku dopłacać do tej taryfy Deluxe bo jeżeli mają mi oddać tylko różnicę dopłaconą w przypadku anulowania biletu to jest to praktycznie ten koszt który pokrywa różnicę miedzy klasami podróży wiec wtedy się to nie opłaca, natomiast jeżeli mieliby oddać całość to wolałbym dopłacić bo nie wiem czy nie bezie dalszych problemów z lotami i w razie czego można by anulować i uzyskać pełen zwrot.

Strona 3 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/