Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Etihad - rezerwacja
etihad-rezerwacja,225,107206
Strona 2 z 3

Autor:  sudek [ 29 Lis 2015 16:11 ]
Temat postu:  Re: AirBerlin i Etihad na jednej rezerwacji - odprawa

Hmmm, ja w miejsca w AB wybrałem bez problemu od razu po zakupie.

Autor:  leemc [ 10 Lut 2017 01:58 ]
Temat postu:  Etihad - rezerwacja

Przy rezerwacji lotów Etihad opartych częściowo o codeshare system wyświetla informację 4 seats left. Przy wybraniu 5 pasażerów pokazuje brak dostępności biletów. Jak mogę kupić taki bilet dla 5 osób? Czy rzeczywiscie nie więcej niż 4 miejsc na codeshareach? Jest jakiś sposób na kupno dla wszystkich (najlepiej w tej samej cenie) przy rozbiciu na dwa zakupy?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Autor:  mucha [ 11 Lut 2017 23:15 ]
Temat postu:  Re: Etihad - rezerwacja

Najwidoczniej są tylko 4 miejsca w tej taryfie. Możesz kupić je i ten piąty osobno w cenie wyższej, jednak nie ma pewności czy będzie 100zł droższy czy 1000zł.

Autor:  dj3500 [ 12 Lut 2017 03:40 ]
Temat postu:  Re: Etihad - rezerwacja

Od razu dodam, żebyś nie tracił czasu: robienie rezerwacji na 2 pasażerów w jednej przeglądarce i na 3 pasażerów w drugiej przeglądarce jednocześnie nie przejdzie. ;)
(Chociaż może i przechodzi w niektórych low-costach...)

Autor:  anienn [ 27 Sie 2017 14:21 ]
Temat postu:  Odprawa Etihad/AirBerlin

Kupiłam bilety na lot Warszawa-Berlin-Abu Dhabi-Bangkok i taki sam powrót.
Okazało się, że pierwsze dwa etapy realizowane są przez Air Berlin, a loty z i do Bangkoku przez Etihad.
To mój pierwszy lot normalnymi liniami i nie wiem jak wygląda sprawa z odprawą online.
Etihad pozwala na odprawę 48h przed podróżą, a Air Berlin 30h przed.
Muszę się odprawiać online osobno przed każdym lotem na stronach przewoźników tak jak w tanich liniach czy odprawiam się przed całą podróżą w jedną stronę?

Autor:  oskiboski [ 27 Sie 2017 15:23 ]
Temat postu:  Re: Odprawa Etihad/AirBerlin

Przychodzisz na lotnisko z bagazem i paszportem i dostajesz jeden bilet na cala trase. Bagaz odbierasz w Bangkoku. Wiecej informacji o przesiadkach i bagazu znajdziesz na forum ale bez obaw

Autor:  anienn [ 28 Sie 2017 14:21 ]
Temat postu:  Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa

Nic muszę nic wcześniej załatwiać?
A co z miejscami obok siebie w samolocie?
Odprawiając się na lotnisku może już ich nie być?
Wyczytałam też gdzieś, że odprawa na lotnisku jest dodatkowo płatna

Autor:  Zeus [ 28 Sie 2017 14:24 ]
Temat postu:  Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa

To przeczytaj uważnie ten temat, i stronę Etihadu/AirBerlin

Autor:  krasnal [ 28 Sie 2017 16:10 ]
Temat postu:  Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa

Odprawa na lotnisku jest dla tych linii bezpłatna.
Tak, może się zdarzyć, że nie będzie 2 miejsc obok siebie, ale prawdopodobieństwo jest minimalne. Najlepiej odpraw się wcześniej przez internet.

Autor:  anienn [ 28 Sie 2017 17:08 ]
Temat postu:  Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa

Tak zamierzam właśnie zrobić, ale nie wiem czy mam odprawiać się przed każdym lotem osobno u operatora konkretnego lotu, czy wystarczy raz np przez aplikację etihad i tam już będę miała swój ebilet

Autor:  Kian [ 28 Sie 2017 17:26 ]
Temat postu:  Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa

idz wczesniej na lotnisklo -2,5 godz przed odlotem a na pewno miejsca bedziesz miec kolo siebie.

Autor:  yaris21 [ 24 Sty 2025 14:45 ]
Temat postu:  Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa

Za miesiąc lecę z AB Dabi di Indii liniami Etihad. Bilety zakupiłam w najtańszej taryfie, tylko z bagażem podręcznym. Pierwszy raz lecę tą linią. Jak jest z odprawą. Czy mogę przyjść wcześniej na lotnisko i w okienku pracownik odprawi mnie za darmo? Czy jest szansa na miejsce obok siebie, bo na bilecie mam adnotację, że w tej taryfie nie przysługuje mi bezpłatne miejsce. Jak to wygląda bo przeraża mnie ten pierwszy lot

Autor:  Zeus [ 24 Sty 2025 14:52 ]
Temat postu:  Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa

Matko kochano, AirBerlin, kiedy to było

https://www.etihad.com/en/manage/check-in
Tak mozesz przyjsc wczesniej na lotnisko i odprawi cie za darmo
Tak jest szansa
Nie ma co się przejmować.

Autor:  adamgrzyb [ 22 Wrz 2025 22:17 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

miał ktoś problem z opcją multi city w Etihad?
próbuje od 2 dni zamówić bilet na trasia

WAW-AUH
AUH - CMB
CMB - WAW

w ogóle mnie nie przenosi do ostatniego etapu, czyli płatności.
na infolinii oferują kupno przez tel. + 2000,00 zł

jakieś pomysły.

Autor:  pawel_92 [ 22 Wrz 2025 22:27 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

Jakieś konkretne daty? Próbowałeś zmienić przeglądarkę albo incognito?

Bo u mnie do tego etapu luźno dochodzi.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2025-09-22 o 22.26.12.png
Zrzut ekranu 2025-09-22 o 22.26.12.png [ 324.46 KiB | Obejrzany 1139 razy ]

Autor:  adamgrzyb [ 23 Wrz 2025 09:50 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

:?

tak, próbowałem na kilku komputerachm, na komórce.

ciągle tylko muli, ale robiłem to w opcji VALUE, czyli z bagażem 25kg dla każdego i dla 4 osób, 2 dzieci i 2 dorosłych.

Załączniki:
IMG_6238 (1).jpg
IMG_6238 (1).jpg [ 64.25 KiB | Obejrzany 1074 razy ]

Autor:  Zeus [ 23 Wrz 2025 09:51 ]
Temat postu:  Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi

to spróbuj przez google flights i przekierowanie do EY

Autor:  adamgrzyb [ 23 Wrz 2025 11:58 ]
Temat postu:  Re: Etihad - problemy z odprawą/rezerwacją

no niestety, cały czas mam tak jak z przedstawionym wyżej poście. Kręcące się kółeczko i tak przez godzine.

Autor:  docent82 [ 23 Wrz 2025 13:43 ]
Temat postu:  Re: Etihad - problemy z odprawą/rezerwacją

U mnie w apce poszło bez problemu na 16.02- 17-26.02

Autor:  adamgrzyb [ 23 Wrz 2025 14:04 ]
Temat postu:  Re: Etihad - problemy z odprawą/rezerwacją

docent82 napisał(a):
U mnie w apce poszło bez problemu na 16.02- 17-26.02


z bagażem?

Strona 2 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/