| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Etihad - rezerwacja etihad-rezerwacja,225,107206 | Strona 2 z 3 |
| Autor: | sudek [ 29 Lis 2015 16:11 ] |
| Temat postu: | Re: AirBerlin i Etihad na jednej rezerwacji - odprawa |
Hmmm, ja w miejsca w AB wybrałem bez problemu od razu po zakupie. | |
| Autor: | leemc [ 10 Lut 2017 01:58 ] |
| Temat postu: | Etihad - rezerwacja |
Przy rezerwacji lotów Etihad opartych częściowo o codeshare system wyświetla informację 4 seats left. Przy wybraniu 5 pasażerów pokazuje brak dostępności biletów. Jak mogę kupić taki bilet dla 5 osób? Czy rzeczywiscie nie więcej niż 4 miejsc na codeshareach? Jest jakiś sposób na kupno dla wszystkich (najlepiej w tej samej cenie) przy rozbiciu na dwa zakupy? Z góry dzięki za odpowiedź. | |
| Autor: | mucha [ 11 Lut 2017 23:15 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - rezerwacja |
Najwidoczniej są tylko 4 miejsca w tej taryfie. Możesz kupić je i ten piąty osobno w cenie wyższej, jednak nie ma pewności czy będzie 100zł droższy czy 1000zł. | |
| Autor: | dj3500 [ 12 Lut 2017 03:40 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - rezerwacja |
Od razu dodam, żebyś nie tracił czasu: robienie rezerwacji na 2 pasażerów w jednej przeglądarce i na 3 pasażerów w drugiej przeglądarce jednocześnie nie przejdzie. (Chociaż może i przechodzi w niektórych low-costach...) | |
| Autor: | anienn [ 27 Sie 2017 14:21 ] |
| Temat postu: | Odprawa Etihad/AirBerlin |
Kupiłam bilety na lot Warszawa-Berlin-Abu Dhabi-Bangkok i taki sam powrót. Okazało się, że pierwsze dwa etapy realizowane są przez Air Berlin, a loty z i do Bangkoku przez Etihad. To mój pierwszy lot normalnymi liniami i nie wiem jak wygląda sprawa z odprawą online. Etihad pozwala na odprawę 48h przed podróżą, a Air Berlin 30h przed. Muszę się odprawiać online osobno przed każdym lotem na stronach przewoźników tak jak w tanich liniach czy odprawiam się przed całą podróżą w jedną stronę? | |
| Autor: | oskiboski [ 27 Sie 2017 15:23 ] |
| Temat postu: | Re: Odprawa Etihad/AirBerlin |
Przychodzisz na lotnisko z bagazem i paszportem i dostajesz jeden bilet na cala trase. Bagaz odbierasz w Bangkoku. Wiecej informacji o przesiadkach i bagazu znajdziesz na forum ale bez obaw | |
| Autor: | anienn [ 28 Sie 2017 14:21 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa |
Nic muszę nic wcześniej załatwiać? A co z miejscami obok siebie w samolocie? Odprawiając się na lotnisku może już ich nie być? Wyczytałam też gdzieś, że odprawa na lotnisku jest dodatkowo płatna | |
| Autor: | Zeus [ 28 Sie 2017 14:24 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa |
To przeczytaj uważnie ten temat, i stronę Etihadu/AirBerlin | |
| Autor: | krasnal [ 28 Sie 2017 16:10 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa |
Odprawa na lotnisku jest dla tych linii bezpłatna. Tak, może się zdarzyć, że nie będzie 2 miejsc obok siebie, ale prawdopodobieństwo jest minimalne. Najlepiej odpraw się wcześniej przez internet. | |
| Autor: | anienn [ 28 Sie 2017 17:08 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa |
Tak zamierzam właśnie zrobić, ale nie wiem czy mam odprawiać się przed każdym lotem osobno u operatora konkretnego lotu, czy wystarczy raz np przez aplikację etihad i tam już będę miała swój ebilet | |
| Autor: | Kian [ 28 Sie 2017 17:26 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa |
idz wczesniej na lotnisklo -2,5 godz przed odlotem a na pewno miejsca bedziesz miec kolo siebie. | |
| Autor: | yaris21 [ 24 Sty 2025 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa |
Za miesiąc lecę z AB Dabi di Indii liniami Etihad. Bilety zakupiłam w najtańszej taryfie, tylko z bagażem podręcznym. Pierwszy raz lecę tą linią. Jak jest z odprawą. Czy mogę przyjść wcześniej na lotnisko i w okienku pracownik odprawi mnie za darmo? Czy jest szansa na miejsce obok siebie, bo na bilecie mam adnotację, że w tej taryfie nie przysługuje mi bezpłatne miejsce. Jak to wygląda bo przeraża mnie ten pierwszy lot | |
| Autor: | Zeus [ 24 Sty 2025 14:52 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - lot Air Berlin - odprawa |
Matko kochano, AirBerlin, kiedy to było https://www.etihad.com/en/manage/check-in Tak mozesz przyjsc wczesniej na lotnisko i odprawi cie za darmo Tak jest szansa Nie ma co się przejmować. | |
| Autor: | adamgrzyb [ 22 Wrz 2025 22:17 ] |
| Temat postu: | Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi |
miał ktoś problem z opcją multi city w Etihad? próbuje od 2 dni zamówić bilet na trasia WAW-AUH AUH - CMB CMB - WAW w ogóle mnie nie przenosi do ostatniego etapu, czyli płatności. na infolinii oferują kupno przez tel. + 2000,00 zł jakieś pomysły. | |
| Autor: | pawel_92 [ 22 Wrz 2025 22:27 ] | ||
| Temat postu: | Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi | ||
Jakieś konkretne daty? Próbowałeś zmienić przeglądarkę albo incognito? Bo u mnie do tego etapu luźno dochodzi.
| |||
| Autor: | adamgrzyb [ 23 Wrz 2025 09:50 ] | ||
| Temat postu: | Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi | ||
tak, próbowałem na kilku komputerachm, na komórce. ciągle tylko muli, ale robiłem to w opcji VALUE, czyli z bagażem 25kg dla każdego i dla 4 osób, 2 dzieci i 2 dorosłych.
| |||
| Autor: | Zeus [ 23 Wrz 2025 09:51 ] |
| Temat postu: | Re: [EY] Etihad - opinie, recenzje, uwagi |
to spróbuj przez google flights i przekierowanie do EY | |
| Autor: | adamgrzyb [ 23 Wrz 2025 11:58 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - problemy z odprawą/rezerwacją |
no niestety, cały czas mam tak jak z przedstawionym wyżej poście. Kręcące się kółeczko i tak przez godzine. | |
| Autor: | docent82 [ 23 Wrz 2025 13:43 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - problemy z odprawą/rezerwacją |
U mnie w apce poszło bez problemu na 16.02- 17-26.02 | |
| Autor: | adamgrzyb [ 23 Wrz 2025 14:04 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad - problemy z odprawą/rezerwacją |
docent82 napisał(a): U mnie w apce poszło bez problemu na 16.02- 17-26.02 z bagażem? | |
| Strona 2 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |