| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Estonia czy Łotwa? estonia-czy-lotwa,262,128651 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | dudu [ 11 Maj 2018 08:41 ] |
| Temat postu: | Estonia czy Łotwa? |
Cześć, Będziemy wracać z Sankt Petersburga w Czerwcu i planujemy zatrzymać się na 1-2 dni, poszukujemy jakieś interesującego miejsca nad Bałtykiem, tylko nie możemy się zdecydować, lat 30, fajnie jak by to nie było miejscowość dla Emerytów Estonia (Parnu) Czy Łotwa (Jurmala)? Ktoś ma porównanie? | |
| Autor: | Zeus [ 11 Maj 2018 09:07 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
Wybór w pokroi: jaki kolor wybrać 1 odpalasz relacje, oglądasz zdjęcia i wybierasz 2 rzucasz monetą | |
| Autor: | jacek96 [ 11 Maj 2018 09:44 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
Ja sie nie zgodzę z @Zeus. Wybor dla mnie nie pozostawia wątpliwości-Estonia! Zwłaszcza Tallin bardzo mi się podobał, a Ryga wielkim rozczarowaniem. | |
| Autor: | Anonymous [ 11 Maj 2018 10:01 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
Jurmała to nieślubne dziecko Sopotu i Zakopanego, które odziedziczyło najgorsze cechy po obu rodzicach. Parnu jest mniej krzykliwe, ale wg mnie zbyt mocno przesiąknięte estońskim temperamentem (czytaj - nudne). Gastronomicznie Jurmała wygrywa, ale ceny sopockie. | |
| Autor: | becek [ 11 Maj 2018 10:15 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
brałbym Litwę | |
| Autor: | Anonymous [ 11 Maj 2018 10:35 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
Nie znam się na miejscach nad Bałtykiem, ale brałbym Estonię bo Tallin miasto, które mnie bardzo zaskoczyło na plus. | |
| Autor: | klapio [ 11 Maj 2018 10:41 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
Moim zdaniem Estonia jest ciekawsza niż Łotwa, mnie również Tallin zaskoczył na plus | |
| Autor: | ziberro [ 11 Maj 2018 13:28 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
Zdecydowanie Estonia. Jurmała to tylko deptak ze straganami i (ładna) plaża. | |
| Autor: | dudu [ 30 Maj 2018 10:37 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
jacek96 napisał(a): Ja sie nie zgodzę z @Zeus. Wybor dla mnie nie pozostawia wątpliwości-Estonia! Zwłaszcza Tallin bardzo mi się podobał, a Ryga wielkim rozczarowaniem. Ciężko się zgodzić z Zeus, większość jego odpowiedzi to pokroju - sprawdź sobie sam, - rzuć monetą, - odpal Google. Pozdrawiam @Zeus Dzięki, zapewne zostaniemy dłużej w Talinie i zatrzymamy się po drodze na jakieś małej plaży | |
| Autor: | Zeus [ 30 Maj 2018 10:40 ] |
| Temat postu: | Re: Estonia czy Łotwa? |
Nie no oczywiście. Lepiej mieć gotowca, niż samemu poszukać/zwiedzić Takie czasy internetu ^^ | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |