Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[EIN] Eindhoven - przesiadka
eindhoven-przesiadka,1299,80451
Strona 3 z 3

Autor:  Czarmander [ 02 Lip 2022 09:05 ]
Temat postu:  [EIN] Eindhoven - przesiadka

W rzeczywistości nie wygląda to tak tak źle jak mówią, bynajmniej podczas porannej pory odlotów w sobotę.
Melduje się na końcu kolejki na zewnątrz o 7:05, po mniej więcej 30 min skanuje kartę by wejść do zamkniętej strefy security. Drobna kolejka lecz na bieżąco zarządzana przez obsługę i sprawnie poszło o 7:45 jestem na airside. Lot planowo o 9:55 do POZ.

Image
Image

Wzdłuż całego wężyka chodzi personel lotniska i informuje które mogą kierować się na sam początek kolejki, aby skorzystać z darmowego fast track. Najzwyczajniej mówią nazwę destynacji i można kierować się do przodu lewa strona.

Na zewnątrz są dwie kolejki, jedna do zdania bagażu, a druga do security. Wszystko świetnie oznaczone, dodatkowo security bez konieczności wyciągania płynów i elektroniki.

To by było na tyle ;)
Za cztery tygodnie podejście numer dwa podczas wakacji więc jakby co to dam znać.

Autor:  arturro [ 11 Lip 2022 10:27 ]
Temat postu:  Re: [EIN] Eindhoven - przesiadka

Dziś, teraz właśnie, kolejka prawie taka długa jak na zdjęciu @NBE302 kilka postów wyżej, ale ludzie stoją dużo -dużo ciaśniej. Wygląda masakrycznie. Dobrze, że ja tu tylko przylot uskuteczniam.

Strona 3 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/