| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [EIN] Eindhoven - przesiadka eindhoven-przesiadka,1299,80451 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | Czarmander [ 02 Lip 2022 09:05 ] |
| Temat postu: | [EIN] Eindhoven - przesiadka |
W rzeczywistości nie wygląda to tak tak źle jak mówią, bynajmniej podczas porannej pory odlotów w sobotę. Melduje się na końcu kolejki na zewnątrz o 7:05, po mniej więcej 30 min skanuje kartę by wejść do zamkniętej strefy security. Drobna kolejka lecz na bieżąco zarządzana przez obsługę i sprawnie poszło o 7:45 jestem na airside. Lot planowo o 9:55 do POZ. ![]() ![]() Wzdłuż całego wężyka chodzi personel lotniska i informuje które mogą kierować się na sam początek kolejki, aby skorzystać z darmowego fast track. Najzwyczajniej mówią nazwę destynacji i można kierować się do przodu lewa strona. Na zewnątrz są dwie kolejki, jedna do zdania bagażu, a druga do security. Wszystko świetnie oznaczone, dodatkowo security bez konieczności wyciągania płynów i elektroniki. To by było na tyle Za cztery tygodnie podejście numer dwa podczas wakacji więc jakby co to dam znać. | |
| Autor: | arturro [ 11 Lip 2022 10:27 ] |
| Temat postu: | Re: [EIN] Eindhoven - przesiadka |
Dziś, teraz właśnie, kolejka prawie taka długa jak na zdjęciu @NBE302 kilka postów wyżej, ale ludzie stoją dużo -dużo ciaśniej. Wygląda masakrycznie. Dobrze, że ja tu tylko przylot uskuteczniam. | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |