Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Eindhoven - komunikacja miejska
eindhoven-komunikacja-miejska,1434,140480
Strona 1 z 1

Autor:  bawolikiel [ 03 Kwi 2019 07:14 ]
Temat postu:  Eindhoven - komunikacja miejska

Witam, wybrać się do Eindhoven ne weekend i przenocować pod miastem we miejscowości Valkenswaard (około 10km). Wiem że w sobotę dojadę tam autobusem 317 ale z tego co widzę na rozkładzie, to w niedzielę on nie kursuje. Czy są jakieś inne autobusy kursujące w niedzielę?

Autor:  Stasiek_T [ 03 Kwi 2019 10:16 ]
Temat postu:  Re: Eindhoven - komunikacja miejska w niedzielę

Jeśli wierzyć googlowi oraz stronie przewoźnika Hermes, to autobusy 317 i 318 jeżdżą w niedzielę

Załączniki:
Eindhoven.jpg
Eindhoven.jpg [ 206.17 KiB | Obejrzany 9228 razy ]

Autor:  metia [ 03 Kwi 2019 11:00 ]
Temat postu:  Re: Eindhoven - komunikacja miejska w niedzielę

Do planowania podróży polecam stronę 9292.nl/en --> link od razu do wersji angielskiej.
Autobusy 317 i 318 jeżdżą normalnie w niedzielę, 317 w okolicy pełnej godziny i w pół do, a 318 plus minus kwadrans przed i po pełnej godzinie.
https://9292.nl/en/journeyadvice/valken ... 04-07T1100 (tu odjazdy z przystanku Markt, czyli najbardziej centralnego, są jeszcze dwa inne bardziej na obrzeżach centrum).

Autor:  bawolikiel [ 03 Kwi 2019 12:28 ]
Temat postu:  Re: Eindhoven - komunikacja miejska w niedzielę

Dzięki za info. Sugerowałem się inna stroną, gdzie podają, że w niedziele 317 nie kursuje:
https://moovitapp.com/index/pl/transpor ... 8-522449-0

Pozdr.

Autor:  ptak23 [ 16 Sty 2022 20:41 ]
Temat postu:  Re: Eindhoven - komunikacja miejska

uwaga nadaję komunikat, BILET JEDNORAZOWY na komunikację miejską w Eindhoven kosztuje już 4.59 euro, w autobusie można po prostu zapłacić kartą, automaty biletowe są przed samym przystankiem na lotnisku, automaty biletowe w mieście w żółtym kolorze (można w nich kupić również bilet na koleje NL) doliczają 1 euro dodatkowej opłaty za jednorazowy bilet za sam wydruk (LOL)

spod automatu na lotnisku można usłyszeć głosu taksiarzy którzy mówią że jak zbiorą się 4 osoby to on ich zawiezie na dworzec centralny po 5 euro za osobę

Autor:  Duchu_30 [ 29 Kwi 2022 09:18 ]
Temat postu:  Re: Eindhoven - komunikacja miejska

Cześć :)
Chcemy podróżować komunikacją publiczną po Holandii.
W jaki sposób i gdzie najlepiej wyrobić OV-chipkaart w Eindhoven?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/