| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Eindhoven - komunikacja miejska eindhoven-komunikacja-miejska,1434,140480 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | bawolikiel [ 03 Kwi 2019 07:14 ] |
| Temat postu: | Eindhoven - komunikacja miejska |
Witam, wybrać się do Eindhoven ne weekend i przenocować pod miastem we miejscowości Valkenswaard (około 10km). Wiem że w sobotę dojadę tam autobusem 317 ale z tego co widzę na rozkładzie, to w niedzielę on nie kursuje. Czy są jakieś inne autobusy kursujące w niedzielę? | |
| Autor: | Stasiek_T [ 03 Kwi 2019 10:16 ] | ||
| Temat postu: | Re: Eindhoven - komunikacja miejska w niedzielę | ||
Jeśli wierzyć googlowi oraz stronie przewoźnika Hermes, to autobusy 317 i 318 jeżdżą w niedzielę
| |||
| Autor: | metia [ 03 Kwi 2019 11:00 ] |
| Temat postu: | Re: Eindhoven - komunikacja miejska w niedzielę |
Do planowania podróży polecam stronę 9292.nl/en --> link od razu do wersji angielskiej. Autobusy 317 i 318 jeżdżą normalnie w niedzielę, 317 w okolicy pełnej godziny i w pół do, a 318 plus minus kwadrans przed i po pełnej godzinie. https://9292.nl/en/journeyadvice/valken ... 04-07T1100 (tu odjazdy z przystanku Markt, czyli najbardziej centralnego, są jeszcze dwa inne bardziej na obrzeżach centrum). | |
| Autor: | bawolikiel [ 03 Kwi 2019 12:28 ] |
| Temat postu: | Re: Eindhoven - komunikacja miejska w niedzielę |
Dzięki za info. Sugerowałem się inna stroną, gdzie podają, że w niedziele 317 nie kursuje: https://moovitapp.com/index/pl/transpor ... 8-522449-0 Pozdr. | |
| Autor: | ptak23 [ 16 Sty 2022 20:41 ] |
| Temat postu: | Re: Eindhoven - komunikacja miejska |
uwaga nadaję komunikat, BILET JEDNORAZOWY na komunikację miejską w Eindhoven kosztuje już 4.59 euro, w autobusie można po prostu zapłacić kartą, automaty biletowe są przed samym przystankiem na lotnisku, automaty biletowe w mieście w żółtym kolorze (można w nich kupić również bilet na koleje NL) doliczają 1 euro dodatkowej opłaty za jednorazowy bilet za sam wydruk (LOL) spod automatu na lotnisku można usłyszeć głosu taksiarzy którzy mówią że jak zbiorą się 4 osoby to on ich zawiezie na dworzec centralny po 5 euro za osobę | |
| Autor: | Duchu_30 [ 29 Kwi 2022 09:18 ] |
| Temat postu: | Re: Eindhoven - komunikacja miejska |
Cześć Chcemy podróżować komunikacją publiczną po Holandii. W jaki sposób i gdzie najlepiej wyrobić OV-chipkaart w Eindhoven? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |