| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Dron do zdjęć dron-do-zdjec,242,132393 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | brzemia [ 01 Sty 2021 22:44 ] |
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć |
Kurs i egzamin jest za free https://drony.ulc.gov.pl U mnie trwało to ok 45min Jesli juz coś wiesz i z uwagą prześledzisz kurs zdasz bez problemu. | |
| Autor: | juggler5 [ 13 Sty 2021 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć |
@brzemia wszystko się zgadza, ale dla kategorii A1, dla A2 egzamin jest płatny 30 zł i robi się go online z egzaminatorem | |
| Autor: | brzemia [ 13 Sty 2021 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć |
Ale dla a2 są juz drony? Do naszego zastosowania a1 i a3 wystarczy. Kto by taszczyli przez pół swiata Phantoma? | |
| Autor: | juggler5 [ 13 Sty 2021 15:14 ] | ||
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć | ||
@brzemia, ja posiadam Mavic 2 Pro i pewnie zakupie Mavic Air 2 który również łapie się już do A2
| |||
| Autor: | cart [ 10 Maj 2026 20:31 ] |
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć |
Po prawie 8 latach od rozpoczęcia wątku w końcu kupiłem drona Mega żałuję, że nie kupiłem wcześniej. | |
| Autor: | DAD [ 10 Maj 2026 21:30 ] |
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć |
O ile dobrze pamietam, kiedys @Garmond chyba napisal na forum cos takiego: Podrozowanie mozna podzielic na dwa okresy, Przed zakupem drona i po nim. Cos w tym jest | |
| Autor: | malgo1987 [ 12 Maj 2026 16:02 ] |
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć |
Właśnie przywiozłam DJI Neo 2 z Chin, czekam zatem na nową erę podróżowania już od zaraz | |
| Autor: | piotrkr [ 13 Maj 2026 07:43 ] |
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć |
Ciekawie wygląda. Ale np ja mało zdjęć robię, podróżuje na lekko, zastanawiam się bym korzystał. Wy przed kupnem drona robiliście dużo zdjęć (ale nie w sensie że idziecie i strzelacie wszystkiemu zdjęcie), podróżowaliście z osobnym aparatem fotograficznym ? | |
| Autor: | cart [ 13 Maj 2026 09:33 ] |
| Temat postu: | Re: Dron do zdjęć |
Nom, aparat i 3 obiektywy w torbie, teraz jeszcze dron. Lekko nie będzie | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |