Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Dron do zdjęć
dron-do-zdjec,242,132393
Strona 3 z 3

Autor:  brzemia [ 01 Sty 2021 22:44 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

Kurs i egzamin jest za free
https://drony.ulc.gov.pl

U mnie trwało to ok 45min
Jesli juz coś wiesz i z uwagą prześledzisz kurs zdasz bez problemu.

Autor:  juggler5 [ 13 Sty 2021 12:48 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

@brzemia wszystko się zgadza, ale dla kategorii A1, dla A2 egzamin jest płatny 30 zł i robi się go online z egzaminatorem :)

Autor:  brzemia [ 13 Sty 2021 14:47 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

Ale dla a2 są juz drony? Do naszego zastosowania a1 i a3 wystarczy. Kto by taszczyli przez pół swiata Phantoma?

Autor:  juggler5 [ 13 Sty 2021 15:14 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

@brzemia, ja posiadam Mavic 2 Pro i pewnie zakupie Mavic Air 2 który również łapie się już do A2

Załączniki:
tabela.jpg
tabela.jpg [ 90.58 KiB | Obejrzany 3523 razy ]

Autor:  cart [ 10 Maj 2026 20:31 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

Po prawie 8 latach od rozpoczęcia wątku w końcu kupiłem drona :). DJI Lito X1. No i zdjęcia robi eleganckie...
Mega żałuję, że nie kupiłem wcześniej.

Image

Autor:  DAD [ 10 Maj 2026 21:30 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

O ile dobrze pamietam, kiedys @Garmond chyba napisal na forum cos takiego:

Podrozowanie mozna podzielic na dwa okresy, Przed zakupem drona i po nim. Cos w tym jest ;-)

Autor:  malgo1987 [ 12 Maj 2026 16:02 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

Właśnie przywiozłam DJI Neo 2 z Chin, czekam zatem na nową erę podróżowania już od zaraz :D

Autor:  piotrkr [ 13 Maj 2026 07:43 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

Ciekawie wygląda. Ale np ja mało zdjęć robię, podróżuje na lekko, zastanawiam się bym korzystał. Wy przed kupnem drona robiliście dużo zdjęć (ale nie w sensie że idziecie i strzelacie wszystkiemu zdjęcie), podróżowaliście z osobnym aparatem fotograficznym ?

Autor:  cart [ 13 Maj 2026 09:33 ]
Temat postu:  Re: Dron do zdjęć

Nom, aparat i 3 obiektywy w torbie, teraz jeszcze dron. Lekko nie będzie ;-)

Strona 3 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/