| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Dolomity pytanie dolomity-pytanie,1227,170651 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | FUX [ 18 Lis 2024 19:43 ] |
| Temat postu: | Re: Dolomity pytanie |
Sankt Moritz zrobisz. Livigno przez tunel także i na tym koniec. Dobre zimówki i łańcuchy. Musisz w zasadzie monitorować przed podróżą. Potrafią zamknąć drogę przez jeden opad śniegu. | |
| Autor: | kubus571 [ 18 Lis 2024 19:51 ] |
| Temat postu: | Re: Dolomity pytanie |
Duży oberek, najszybciej będzie pewnie przez BrennerPass ale to już przez Austrię. Przy normalnym ruchu z Bormio do Bolzano jedzie się ponad 3h. Wszystko zależy która część Dolomitów Cie interesuję. Gdybyś jednak się skupił na Alpach Retyckich czyli właśnie okolice Bormio i Stelvio to tunel w Livigno za opłatą do Szwajcarii Cie dowiezie. | |
| Autor: | cart [ 18 Lis 2024 20:07 ] |
| Temat postu: | Re: Dolomity pytanie |
Tu chodzi o widoki a nie o szybkość. Mam tydzień | |
| Autor: | kubus571 [ 18 Lis 2024 20:13 ] |
| Temat postu: | Re: Dolomity pytanie |
No to tak jak piszę FUX musisz monitorować sytuację. Dwa dni popada i droga zamknięta i cały plan w p.. będzie musiał jechać na około. Planowałbym przejazdy przez płatne odcinki/tunele bo te zamkną najpóźniej | |
| Autor: | pbak [ 18 Lis 2024 20:17 ] |
| Temat postu: | Re: Dolomity pytanie |
Zaplanuj wyjazd tak, zeby uniknac jechania w sobote. Wtedy jest zmiana turnusow i lokalne drogi oraz autostrady sa zakorkowane. | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |