Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Dolomity pytanie
dolomity-pytanie,1227,170651
Strona 2 z 2

Autor:  FUX [ 18 Lis 2024 19:43 ]
Temat postu:  Re: Dolomity pytanie

Sankt Moritz zrobisz. Livigno przez tunel także i na tym koniec. Dobre zimówki i łańcuchy.
Musisz w zasadzie monitorować przed podróżą. Potrafią zamknąć drogę przez jeden opad śniegu.

Autor:  kubus571 [ 18 Lis 2024 19:51 ]
Temat postu:  Re: Dolomity pytanie

Duży oberek, najszybciej będzie pewnie przez BrennerPass ale to już przez Austrię. Przy normalnym ruchu z Bormio do Bolzano jedzie się ponad 3h. Wszystko zależy która część Dolomitów Cie interesuję. Gdybyś jednak się skupił na Alpach Retyckich czyli właśnie okolice Bormio i Stelvio to tunel w Livigno za opłatą do Szwajcarii Cie dowiezie.

Autor:  cart [ 18 Lis 2024 20:07 ]
Temat postu:  Re: Dolomity pytanie

Tu chodzi o widoki a nie o szybkość. Mam tydzień :)

Autor:  kubus571 [ 18 Lis 2024 20:13 ]
Temat postu:  Re: Dolomity pytanie

No to tak jak piszę FUX musisz monitorować sytuację. Dwa dni popada i droga zamknięta i cały plan w p.. będzie musiał jechać na około. Planowałbym przejazdy przez płatne odcinki/tunele bo te zamkną najpóźniej ;)

Autor:  pbak [ 18 Lis 2024 20:17 ]
Temat postu:  Re: Dolomity pytanie

Zaplanuj wyjazd tak, zeby uniknac jechania w sobote. Wtedy jest zmiana turnusow i lokalne drogi oraz autostrady sa zakorkowane.

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/