| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Dojazd na wyspe Hainan ? dojazd-na-wyspe-hainan,1102,48546 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Turndown [ 26 Maj 2014 02:44 ] |
| Temat postu: | Dojazd na wyspe Hainan ? |
Ktos ma jakies doswiadczenie lub info jak tam sie najlepiej dostac (niekoniecznie najtaniej). | |
| Autor: | chiny-info.pl [ 26 Maj 2014 15:12 ] |
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? |
Jeśli powiesz skąd chcesz się tam dostać będzie 'troszkę' łatwiej doradzić... pzdr | |
| Autor: | Turndown [ 27 Maj 2014 02:23 ] |
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? |
Z trasy emirates > europa-dubai-... KUL/HKG/BKK naprzyklad, pociag z HKG ? | |
| Autor: | chiny-info.pl [ 27 Maj 2014 11:20 ] |
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? |
Z BKK i HK sa bezposrednie loty do Hakou- oczywisci z HK najszybciej. KL nie ma polaczenia. Pociag z HK nie idzie bezpsrednio, trzeba przedostac sie na chińska strone i z Guangzhou do Haikou pociagi jada 10-11h. Opcjpnalnie tez sa busy Guangzhou, czas przejazdu podoby. Sa jeszcze promy, tez z HK ale nie znam szczegolow. Czas podrozy pewnie dluzszy niz bus czy pociag... pzdr | |
| Autor: | Turndown [ 27 Maj 2014 16:07 ] |
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? |
Z Guangzhou nie ma jeszcze tych ekspresow ? Bede rowniez w Guangzhou w firmowych sprawach. Z ciekawosci wybieramy sie na ta wyspe aby zobaczyc co chinczycy zrobili za oaze hawajska. | |
| Autor: | chiny-info.pl [ 27 Maj 2014 17:39 ] |
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? |
Na samej wyspie trasa Sanya-Haikou juz dziala. Szybkiego polaczenia z Guangzhou jeszcze nie ma. pzdr | |
| Autor: | Szymon Kosinski [ 15 Lip 2016 13:15 ] | ||
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? | ||
Witam, Pod koniec sierpnia wybieramy się do Chin (Szanghaj - Pekin - Hong Kong (Szengen/Kanton) - Szanghaj). Jako że będzie to okres letni chcieliśmy sprawdzić jak wypoczywają Chińczycy na wyspie Hajnan i myślimy aby Znalazłem na http://www.chinatrainguide.com/ połączenie Kanton - Sanya (pociągiem: załącznik), pomijając 16-godzinny przejazd tą trasą, mam prozaicznie śmieszne pytanie w związku z tym połączeniem: czy to nie jakiś żart screen: http://fotowrzut.pl/VZB1ZPZKGG
| |||
| Autor: | Zeus [ 15 Lip 2016 13:35 ] |
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? |
Nie jest żartem. Pociągi podróżują promem do Hainan | |
| Autor: | Szymon Kosinski [ 15 Lip 2016 15:33 ] |
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? |
No tak, to przecież pomysłowi Chińczycy... (a ja tu myślę polskimi kategoriami | |
| Autor: | krasnal [ 15 Lip 2016 15:42 ] |
| Temat postu: | Re: Dojazd na wyspe Hainan ? |
To żaden chiński wynalazek - z Polski również jeżdżą pociągi do Szwecji, tyle że nie osobowe. http://forsal.pl/artykuly/857106,pkp-ca ... wkami.html | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |