| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Dojazd na Grand Prix dojazd-na-grand-prix,1590,111456 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | speedwayfan [ 10 Maj 2017 17:30 ] |
| Temat postu: | Dojazd na Grand Prix |
Witam, Jadę z kuzynem i jego córką na Grand Prix do Warszawy. Mam jeszcze 4 miejsca wolne. Mam VW Sharana (7 osobowy). Planuję sprawny przejazd na Grand Prix i powrót możliwie szybko (w niedzielę rano ruszam na wyjazd na przyjęcie komunijne). Ruszam z okolic Torunia o godz. 14.00 i powrót zaraz po zakończeniu zawodów. Chętnych zapraszam na priv (dogadamy szczegóły). | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |