| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Do serca Australii do-serca-australii,219,135435 | Strona 5 z 5 |
| Autor: | Cicha_Woda [ 07 Gru 2018 14:46 ] |
| Temat postu: | Re: Do serca Australii |
Dzięki za świetną relację! Czytało się ją wspaniale. Pamiętam jak wracaliśmy ze zlotu w Kijowie i opowiadałeś wtedy o planie na tę podróż. Już wtedy Ci jej bardzo zazdrościłam | |
| Autor: | marcinsss [ 19 Lut 2019 01:51 ] |
| Temat postu: | Re: Do serca Australii |
Ta relacja ma jedną wielką wadę - nie można przestać jej czytać. Miałem poczytać chwilkę przed snem a tu nie wiadomo kiedy się 0:40 zrobiło. A pobudka o 6:00. Świetna podróż, właśnie dojrzałem do zrobienia czegoś podobnego - dużo lotów, mało bycia. Droga jest celem. Może RTW, może Ameryka Południowa lub właśnie Australia. Zobaczymy co los i błędy taryfowe przyniosą. Super zdjęcia, zwłaszcza jak na robione telefonem Bardzo mi się spodobały filmy z lotów (cały lot w 44 sekundy A największą wartością jest sposób, w jaki to wszystko opisałeś. Bardzo mi odpowiada Twoje poczucie humoru. Trochę to chaotycznie piszę, ale rozsądek wraz z sennością już mnie gonią do sypialni. To już przedostatnia relacja z nominowanych w 2018, a wraz z zimowym Yellowstone jesteście faworytami. Chociaż trzeba przyznać, że słabych relacji wśród nominowanych nie ma. | |
| Autor: | KlemensII [ 03 Kwi 2020 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: Do serca Australii |
Rewelacyjna wyprawa, świetnie ze szczegółami opisana. Wykorzystuj talent pisarski - chociaż teraz jest na rynku wielu piszących, acz bez umiejętności Mimo wszystko, szacun za odwagę samotnej podróży. | |
| Autor: | adamkru [ 28 Maj 2020 18:59 ] |
| Temat postu: | Re: Do serca Australii |
Kto tęskni za podróżami ręka w górę? Kto bardzo tęskni obie ręce w górę Ja bardzo, bardzo, bardzo... Nie jest łatwo tyle czasu nigdzie nie polecieć Żeby więc czas uziemnienia pożytecznie spożytkować (na to co się kocha) postanowiłem wydać książkę I dzisiaj w prezencie na dzień dziecka odebralem gotowy, pachnący drukiem egzemplarz "Wyprawy do serca Australii". Dziennik pokładowy mojej podróży której tutaj na F4F prowadziem relację. Ledwo odebrałem pierwszą już marzę o kolejnej... niech no tylko szybko otworzą granice P.S. Na dzień dzisiejszy nakład książki jest bardzo limitowany i nie jest sprzedawana komercyjnie. Ale kto wie co przyniesie jutro... | |
| Autor: | tropikey [ 28 Maj 2020 19:04 ] |
| Temat postu: | Re: Do serca Australii |
sprawa rzeczywiście bardzo świeża, skoro nie znajduję żadnego internetowego źródła zaopatrzenia w to dzieło. No chyba, że jedynie wysyłkowo wprost od Ciebie? A na marginesie, czyżby w projektowaniu okładki wziął udział mityczny grafik strony głównej F4F | |
| Autor: | adamkru [ 28 Maj 2020 19:15 ] |
| Temat postu: | Re: Do serca Australii |
Nie ma kota z dolarami... to nie ten sam grafik Empik i inni gracze jeszcze do mnie nie dotarli z walizką skarbów. Może dlatego, że nie wiedzą o moim istnieniu Dla "fanów" mojej relacji też kilka egzemplarzy znajdę | |
| Autor: | man4business [ 28 Maj 2020 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: Do serca Australii |
Napisz, gdzie można kupić - będzie prościej. I dorzuć informację kiedy Australia otworzy się na turystów | |
| Autor: | tarman [ 28 Maj 2020 22:04 ] |
| Temat postu: | Re: Do serca Australii |
Dokładnie, inicjatywy oddolne są w cenie. Również chętnie kupię 1 egzemplarz. | |
| Strona 5 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |