Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Do serca Australii
do-serca-australii,219,135435
Strona 5 z 5

Autor:  Cicha_Woda [ 07 Gru 2018 14:46 ]
Temat postu:  Re: Do serca Australii

Dzięki za świetną relację! Czytało się ją wspaniale. Pamiętam jak wracaliśmy ze zlotu w Kijowie i opowiadałeś wtedy o planie na tę podróż. Już wtedy Ci jej bardzo zazdrościłam ;) Oczywiście w pozytywnym sensie, że może kiedyś też uda mi się odbyć podobny wyjazd :?: Super, że tak fajnie udała się Twoja wyprawa! I życzę spełniania kolejnych podróżniczych marzeń :D

Autor:  marcinsss [ 19 Lut 2019 01:51 ]
Temat postu:  Re: Do serca Australii

Ta relacja ma jedną wielką wadę - nie można przestać jej czytać. :lol:
Miałem poczytać chwilkę przed snem a tu nie wiadomo kiedy się 0:40 zrobiło. A pobudka o 6:00.

Świetna podróż, właśnie dojrzałem do zrobienia czegoś podobnego - dużo lotów, mało bycia. Droga jest celem. Może RTW, może Ameryka Południowa lub właśnie Australia. Zobaczymy co los i błędy taryfowe przyniosą.

Super zdjęcia, zwłaszcza jak na robione telefonem Bardzo mi się spodobały filmy z lotów (cały lot w 44 sekundy :) ).

A największą wartością jest sposób, w jaki to wszystko opisałeś. Bardzo mi odpowiada Twoje poczucie humoru.

Trochę to chaotycznie piszę, ale rozsądek wraz z sennością już mnie gonią do sypialni. To już przedostatnia relacja z nominowanych w 2018, a wraz z zimowym Yellowstone jesteście faworytami. Chociaż trzeba przyznać, że słabych relacji wśród nominowanych nie ma.

Autor:  KlemensII [ 03 Kwi 2020 10:14 ]
Temat postu:  Re: Do serca Australii

Rewelacyjna wyprawa, świetnie ze szczegółami opisana. Wykorzystuj talent pisarski - chociaż teraz jest na rynku wielu piszących, acz bez umiejętności :D
Mimo wszystko, szacun za odwagę samotnej podróży.

Autor:  adamkru [ 28 Maj 2020 18:59 ]
Temat postu:  Re: Do serca Australii

Kto tęskni za podróżami ręka w górę?
Kto bardzo tęskni obie ręce w górę ;)
Ja bardzo, bardzo, bardzo... Nie jest łatwo tyle czasu nigdzie nie polecieć ;-)

Żeby więc czas uziemnienia pożytecznie spożytkować (na to co się kocha) postanowiłem wydać książkę :-)
I dzisiaj w prezencie na dzień dziecka odebralem gotowy, pachnący drukiem egzemplarz "Wyprawy do serca Australii".
Dziennik pokładowy mojej podróży której tutaj na F4F prowadziem relację.

Ledwo odebrałem pierwszą już marzę o kolejnej... niech no tylko szybko otworzą granice :-)

P.S.
Na dzień dzisiejszy nakład książki jest bardzo limitowany i nie jest sprzedawana komercyjnie. Ale kto wie co przyniesie jutro... ;-)


Image

Autor:  tropikey [ 28 Maj 2020 19:04 ]
Temat postu:  Re: Do serca Australii

sprawa rzeczywiście bardzo świeża, skoro nie znajduję żadnego internetowego źródła zaopatrzenia w to dzieło. No chyba, że jedynie wysyłkowo wprost od Ciebie?
A na marginesie, czyżby w projektowaniu okładki wziął udział mityczny grafik strony głównej F4F :D ?

Autor:  adamkru [ 28 Maj 2020 19:15 ]
Temat postu:  Re: Do serca Australii

Nie ma kota z dolarami... to nie ten sam grafik ;-)

Empik i inni gracze jeszcze do mnie nie dotarli z walizką skarbów. Może dlatego, że nie wiedzą o moim istnieniu ;-) Muszę im chyba podrzucic egzemplarz na półkę do poczytania ;-)


Dla "fanów" mojej relacji też kilka egzemplarzy znajdę :-)

Autor:  man4business [ 28 Maj 2020 19:46 ]
Temat postu:  Re: Do serca Australii

Napisz, gdzie można kupić - będzie prościej.
I dorzuć informację kiedy Australia otworzy się na turystów ;) bez 14-dniowej kwarantanny.

Autor:  tarman [ 28 Maj 2020 22:04 ]
Temat postu:  Re: Do serca Australii

Dokładnie, inicjatywy oddolne są w cenie. Również chętnie kupię 1 egzemplarz.

Strona 5 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/