| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| czego nie warto oglądać czego-nie-warto-ogladac,352,180579 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | becek [ 07 Lut 2025 11:48 ] |
| Temat postu: | czego nie warto oglądać |
Kolmanskop - Miasto Duchów absolutna strata czasu i pieniędzy | |
| Autor: | Patrykar [ 16 Lut 2025 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: czego nie warto oglądać |
Moja kolezanka byla i bardzo sie jej podobalo, ale to jednak dobre pare godzin od najblizszej atrakcji. Zalezy co kto lubi | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |