| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? co-oplaca-sie-kupic,18,23434 | Strona 27 z 33 |
| Autor: | wikiman [ 10 Sie 2017 18:44 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Czy doliczą to loteria i też zależy od rejonu zamieszkania. Co do samej wysyłki, można skorzystać z pośrednika typu polamer (taniestany.com). Dziala to tak: kupujesz w us z dostawą do magazynu polamer, oni to przepakowuja i wysyłają swoją poczta do pl. Tu też loteria z vatem/cłem. Wysłane z Redmi 4 pro przez taptaka | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 13 Sie 2017 20:35 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Ja kilka razy odbierałem przesyłki wysyłane taką polonijną firmą. Wszystko było ok i nadający twierdził, że tak najtaniej. http://www.domashipping.com/ | |
| Autor: | paisas [ 04 Wrz 2017 19:19 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Byliście w USA podczas Black Friday ? Przylatuje do NY w sobotę po tym dniu "wyprzedaży". Ciekaw jestem czy to obowiązuje tylko w ten piątek, czy trzymają takie ceny do wyprzedania produktów ? Fajnie by było, jakby coś zostało na sobotę czy niedzielę | |
| Autor: | becek [ 04 Wrz 2017 19:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
gooood luck | |
| Autor: | Japi_29 [ 08 Wrz 2017 00:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Cały ten Black Friday trwa parę dni przed parę dni po, ludzi więcej niż promocji ![]() Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | cccc [ 08 Wrz 2017 00:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Black Friday trwa przewaznie 1 dzien, ale niektore sklepy przedluzaja do poniedzaialku (Cyber Monday) i robi sie wtedy tzw. Black Weekend. Osobiscie unikam zakupow w takie hektyczne dni, wole cos kupic tak na spokojnie w innych terminach. Pozdrawiam. cccc | |
| Autor: | ziofio [ 17 Paź 2017 12:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Ja też unikam tych tłumów w sklepach, nienawidzę stać w kolejkach.. | |
| Autor: | Trembulon28 [ 20 Paź 2017 13:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Black Friday to Black Friday my mamy walkę o karpia - oni mają walkę o iphona. Mimo wszystko poza tymi dniami chętnie kupiłbym colę i hamburgera z USA mmm | |
| Autor: | cccc [ 20 Paź 2017 14:02 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Trembulon28 napisał(a): Mimo wszystko poza tymi dniami chętnie kupiłbym colę i hamburgera z USA mmm Manipulowane genetycznie? | |
| Autor: | boots [ 20 Paź 2017 14:03 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
A konkretnie, to jaką Colę i jakiego hamburgera? | |
| Autor: | becek [ 20 Paź 2017 14:08 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
colę lajt i hawaj burgera aloha | |
| Autor: | boots [ 20 Paź 2017 14:10 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Chyba nie piłem niczego gorszego od Coli Light i Coli Diet | |
| Autor: | becek [ 20 Paź 2017 14:24 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
ja piłem- Dr. Peppera to jest dopiero szit | |
| Autor: | cccc [ 20 Paź 2017 18:39 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Polecam zamiast coli, peppera etc. browarka, najlepiej crafta, wino, tylko nie amerykanskie, albo po prostu lufe. Pozdrawiam i fajnego weekendu. | |
| Autor: | Markyt [ 12 Lis 2017 00:01 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Ja podobnie jak kolega wyżej, marzę już od jakiegoś czasu o zjedzeniu amerykańskiego śniadania w jakimś fast-foodzie. Nie byłem nigdy w USA, ale kiedy myślę o tamtejszym jedzeniu to chciałbym spróbować wszystkiego co u nas jest tylko importem coca cola - moja ulubiona wiśniowa ,ale i ta zwykła, jak różni się w kraju, w którym powstała od tej naszej? Hamburger,, z serem, mięsem, dodatkami albo kubełek KFC | |
| Autor: | cccc [ 12 Lis 2017 00:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
@Markyt mam cicha nadzieje, ze nie miales mnie na mysli. Moim marzeniem jest dostac fajne szklanki do whisky z grubego, krysztalowgo szkla. Moze ktos zna taki sklep na Manhattanie? @Becek polecal sklepy ze szklem, idac z Union Square Broadway-em w kierunku Time Square, ale wolalbym dokladny adres, aby nie tracic czasu. | |
| Autor: | becek [ 12 Lis 2017 04:54 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
jakmwroce do domu to Ci znajdę na googlestreet ten sklep | |
| Autor: | cccc [ 17 Lis 2017 17:46 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
@becek, juz nie trzeba. Wczoraj gosc w barze zapytal po co przyjechalem, mowie aby kupic szklaneczki do whisky. Wzial z baru i wlozyl mi do kurtki. Tak nie mozna, ale powiedzial ze ureguluje z barmanem. To byly z pewnoscia najdrozsze szklaneczki do whisky. Ide poszukac cos od zatrucia. Pozdrawiam z miasta, ktore nie spi i spac nie daje. | |
| Autor: | lataczuk [ 17 Lis 2017 18:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Widac, ze w NYC dobry towar mozna dostac... | |
| Autor: | SPLDER [ 17 Lis 2017 19:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić? |
Markyt napisał(a): Ja podobnie jak kolega wyżej, marzę już od jakiegoś czasu o zjedzeniu amerykańskiego śniadania w jakimś fast-foodzie. Nie byłem nigdy w USA, ale kiedy myślę o tamtejszym jedzeniu to chciałbym spróbować wszystkiego co u nas jest tylko importem coca cola - moja ulubiona wiśniowa ,ale i ta zwykła, jak różni się w kraju, w którym powstała od tej naszej? Hamburger,, z serem, mięsem, dodatkami albo kubełek KFC McDonald w USA to tragedia i lepiej trzymać się z daleka (porównując go do tego w PL - o ile u nas da się zjeść od czasu do czasu, to w USA to raczej jednorazowa przygoda). Coca cola zwykła ma zbliżony smak, cherry zupełnie inny. | |
| Strona 27 z 33 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |