Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?
co-oplaca-sie-kupic,18,23434
Strona 27 z 33

Autor:  wikiman [ 10 Sie 2017 18:44 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Czy doliczą to loteria i też zależy od rejonu zamieszkania. Co do samej wysyłki, można skorzystać z pośrednika typu polamer (taniestany.com). Dziala to tak: kupujesz w us z dostawą do magazynu polamer, oni to przepakowuja i wysyłają swoją poczta do pl. Tu też loteria z vatem/cłem.

Wysłane z Redmi 4 pro przez taptaka

Autor:  kumkwat_kwiat [ 13 Sie 2017 20:35 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Ja kilka razy odbierałem przesyłki wysyłane taką polonijną firmą. Wszystko było ok i nadający twierdził, że tak najtaniej.
http://www.domashipping.com/

Autor:  paisas [ 04 Wrz 2017 19:19 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Byliście w USA podczas Black Friday ?

Przylatuje do NY w sobotę po tym dniu "wyprzedaży". Ciekaw jestem czy to obowiązuje tylko w ten piątek, czy trzymają takie ceny do wyprzedania produktów ?

Fajnie by było, jakby coś zostało na sobotę czy niedzielę :lol:

Autor:  becek [ 04 Wrz 2017 19:27 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

gooood luck


Autor:  Japi_29 [ 08 Wrz 2017 00:53 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Cały ten Black Friday trwa parę dni przed parę dni po, ludzi więcej niż promocji

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Autor:  cccc [ 08 Wrz 2017 00:57 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Black Friday trwa przewaznie 1 dzien, ale niektore sklepy przedluzaja do poniedzaialku (Cyber Monday) i robi sie wtedy tzw. Black Weekend.
Osobiscie unikam zakupow w takie hektyczne dni, wole cos kupic tak na spokojnie w innych terminach. ;)
Pozdrawiam.
cccc

Autor:  ziofio [ 17 Paź 2017 12:51 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Ja też unikam tych tłumów w sklepach, nienawidzę stać w kolejkach..

Autor:  Trembulon28 [ 20 Paź 2017 13:59 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Black Friday to Black Friday my mamy walkę o karpia - oni mają walkę o iphona. Mimo wszystko poza tymi dniami chętnie kupiłbym colę i hamburgera z USA mmm :)

Autor:  cccc [ 20 Paź 2017 14:02 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Trembulon28 napisał(a):
Mimo wszystko poza tymi dniami chętnie kupiłbym colę i hamburgera z USA mmm :)


Manipulowane genetycznie? ;)

Autor:  boots [ 20 Paź 2017 14:03 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

A konkretnie, to jaką Colę i jakiego hamburgera?

Autor:  becek [ 20 Paź 2017 14:08 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

colę lajt i hawaj burgera
aloha

Autor:  boots [ 20 Paź 2017 14:10 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Chyba nie piłem niczego gorszego od Coli Light i Coli Diet ;)

Autor:  becek [ 20 Paź 2017 14:24 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

ja piłem- Dr. Peppera
to jest dopiero szit

Autor:  cccc [ 20 Paź 2017 18:39 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Polecam zamiast coli, peppera etc. browarka, najlepiej crafta, wino, tylko nie amerykanskie, albo po prostu lufe. :D
Pozdrawiam i fajnego weekendu.

Autor:  Markyt [ 12 Lis 2017 00:01 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Ja podobnie jak kolega wyżej, marzę już od jakiegoś czasu o zjedzeniu amerykańskiego śniadania w jakimś fast-foodzie. Nie byłem nigdy w USA, ale kiedy myślę o tamtejszym jedzeniu to chciałbym spróbować wszystkiego co u nas jest tylko importem coca cola - moja ulubiona wiśniowa ,ale i ta zwykła, jak różni się w kraju, w którym powstała od tej naszej? Hamburger,, z serem, mięsem, dodatkami albo kubełek KFC :) ahhh marzenia ;)

Autor:  cccc [ 12 Lis 2017 00:42 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

@Markyt mam cicha nadzieje, ze nie miales mnie na mysli. ;)
Moim marzeniem jest dostac fajne szklanki do whisky z grubego, krysztalowgo szkla.
Moze ktos zna taki sklep na Manhattanie?
@Becek polecal sklepy ze szklem, idac z Union Square Broadway-em w kierunku Time Square, ale wolalbym dokladny adres, aby nie tracic czasu.

Autor:  becek [ 12 Lis 2017 04:54 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

jakmwroce do domu to Ci znajdę na googlestreet ten sklep

Autor:  cccc [ 17 Lis 2017 17:46 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

@becek, juz nie trzeba.
Wczoraj gosc w barze zapytal po co przyjechalem, mowie aby kupic szklaneczki do whisky.
Wzial z baru i wlozyl mi do kurtki.
Tak nie mozna, ale powiedzial ze ureguluje z barmanem. :D
To byly z pewnoscia najdrozsze szklaneczki do whisky. :lol:
Ide poszukac cos od zatrucia.
Pozdrawiam z miasta, ktore nie spi i spac nie daje.

Autor:  lataczuk [ 17 Lis 2017 18:09 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Widac, ze w NYC dobry towar mozna dostac...

Autor:  SPLDER [ 17 Lis 2017 19:33 ]
Temat postu:  Re: [Zakupy w USA] - co opłaca się kupić?

Markyt napisał(a):
Ja podobnie jak kolega wyżej, marzę już od jakiegoś czasu o zjedzeniu amerykańskiego śniadania w jakimś fast-foodzie. Nie byłem nigdy w USA, ale kiedy myślę o tamtejszym jedzeniu to chciałbym spróbować wszystkiego co u nas jest tylko importem coca cola - moja ulubiona wiśniowa ,ale i ta zwykła, jak różni się w kraju, w którym powstała od tej naszej? Hamburger,, z serem, mięsem, dodatkami albo kubełek KFC :) ahhh marzenia ;)



McDonald w USA to tragedia i lepiej trzymać się z daleka (porównując go do tego w PL - o ile u nas da się zjeść od czasu do czasu, to w USA to raczej jednorazowa przygoda).
Coca cola zwykła ma zbliżony smak, cherry zupełnie inny.

Strona 27 z 33 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/