Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

CMB - powrót do domu
cmb-powrot-do-domu,8,185799
Strona 3 z 3

Autor:  jacek96 [ 05 Mar 2026 10:54 ]
Temat postu:  Re: CMB - powrót do domu

Jak na jednym bilecie, to nie powinno być problemu.

Autor:  konrad91 [ 05 Mar 2026 11:20 ]
Temat postu:  Re: CMB - powrót do domu

To jest jedna rezerwacja wystawiona przez kiwi, odbieramy to jako pojedynczą rezerwację całego odcinka, dobrze rozumiem?

Autor:  kostek966 [ 05 Mar 2026 11:34 ]
Temat postu:  Re: CMB - powrót do domu

jak jeden pnr to tak, bez wizy i wychłodzenia z lotniska

Autor:  monroe [ 05 Mar 2026 12:19 ]
Temat postu:  Re: CMB - powrót do domu

@konrad91
Nie trzeba przy samym tranzycie.

Strona 3 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/