| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| CMB - powrót do domu cmb-powrot-do-domu,8,185799 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | jacek96 [ 05 Mar 2026 10:54 ] |
| Temat postu: | Re: CMB - powrót do domu |
Jak na jednym bilecie, to nie powinno być problemu. | |
| Autor: | konrad91 [ 05 Mar 2026 11:20 ] |
| Temat postu: | Re: CMB - powrót do domu |
To jest jedna rezerwacja wystawiona przez kiwi, odbieramy to jako pojedynczą rezerwację całego odcinka, dobrze rozumiem? | |
| Autor: | kostek966 [ 05 Mar 2026 11:34 ] |
| Temat postu: | Re: CMB - powrót do domu |
jak jeden pnr to tak, bez wizy i wychłodzenia z lotniska | |
| Autor: | monroe [ 05 Mar 2026 12:19 ] |
| Temat postu: | Re: CMB - powrót do domu |
@konrad91 Nie trzeba przy samym tranzycie. | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |