| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Charleroi [CRL] - spanie na lotnisku charleroi-spanie-na-lotnisku,1403,8909 | Strona 1 z 5 |
| Autor: | Ossory [ 19 Sty 2012 01:19 ] |
| Temat postu: | Charleroi [CRL] - spanie na lotnisku |
Witam, Czy lotnisko jest na noc zamykane, czy mozna sie na nim przekimac? Musze sie dostac rano do Brukseli, a wole nie wydawac kasy na hostel, jesli nie ma takiej potrzeby. Sorry, jesli zly dzial. Do "noclegow" jakos mi nie pasowal ;D | |
| Autor: | Awerik [ 19 Sty 2012 01:22 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
Da się, była na f4f obszerna relacja z nocy na CRL, poszukaj | |
| Autor: | Ossory [ 19 Sty 2012 01:28 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
Dzieki wielkie (i sorry za bledny dzial)! | |
| Autor: | sintawati [ 19 Sty 2012 09:22 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
Link do tej relacji - http://www.fly4free.pl/jak-przetrwac-noc-na-charleroi-relacja-czytelnika/. | |
| Autor: | Karolina_s [ 14 Wrz 2012 17:01 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
Czy nadal można bez problemu nocować na lotnisku? | |
| Autor: | ogul [ 16 Wrz 2012 17:52 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
byłem w czerwcu - bez zmian | |
| Autor: | diarem [ 13 Gru 2012 15:55 ] |
| Temat postu: | Odp: Czy na Charleroi da sie spac? |
nadal można się wyspać na lotnisku za automatem z Cola jest naprawdę fajnie co do ładowania telefonów to jak macie jakiś telefon z miniusb to można podłączyć się do portów USB od komputerów Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 | |
| Autor: | mediolan [ 13 Gru 2012 16:01 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
można spać, ale o miejscu dobrym to raczej zapominj, choć są takie za reklamami i automatem, zależy od godzin przylotu... chyba lepiej zostać na hali przylotów- widziałem wygodne leżanki, bez oparć na łokieć fotele, zatem można spać na nich jeśli dobrze pamiętam to jest internet wifi na lotnisku, darmowy | |
| Autor: | michcioj [ 13 Gru 2012 16:06 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
dokladnie, polecam miejsce za automatem z cola. tyle ze o 4 rano wszystkich budza jakies doopki z ochrony. | |
| Autor: | dd89 [ 13 Gru 2012 16:13 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
Ktoś jest w stanie potwierdzić możliwość spania na przylotach? Bo wydaje mi się, że gdzieś kiedyś spotkałam się z informacją, że nie da rady. Ląduje w Charleroi w niedzielę wieczorem, a kolejny lot mam w poniedziałek rano. Będzie jakiś problem z zostaniem na przylotach, jeśli tam się wygodniej śpi? | |
| Autor: | michcioj [ 13 Gru 2012 20:10 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
zobaczysz sama, sensowniejsze miejsca sa na odlotach. | |
| Autor: | dd89 [ 17 Gru 2012 19:24 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
No i już po nocce na Charleroi. Na przylotach byłoby bardzo sensownie, bo jest kilka ławek bez podparć na łokcie, do tego z obiciem. Ale niestety można tam zostać tylko do ostatniego przylotu. Ok. 23 przyszli do mnie panowie z ochrony i powiedzieli, że za godzinkę będę musiała wyjść do głównego holu, bo ta część jest zamykana. No i ok. 24, jak ludzie z ostatniego samolotu odbierali bagaże poprosili, żebym się zbierała. A co do noclegu, to było wyjątkowo ciepło. Szkoda tylko, że o 3.30 robią tyle hałasu przy przygotowaniu kawiarni do otwarcia. | |
| Autor: | kkku [ 26 Mar 2013 15:17 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
sintawati napisał(a): Link do tej relacji - http://www.fly4free.pl/jak-przetrwac-noc-na-charleroi-relacja-czytelnika/. Czy ktoś potwierdzi opis z linku że te automaty przy posterunku policji są jeszcze tam nadal ? | |
| Autor: | przygus [ 26 Mar 2013 15:27 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
Są, ale od wczoraj wprowadzili nowe rozporządzenie - można spać tylko na stojąco. także powodzenia! | |
| Autor: | herbatnik [ 26 Mar 2013 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
@przygus - jesli jest takie rozporzadzenie to je pokaz @kku - spałem w charleroi w lutym. Schodząc po schodach w dół nie widzialem zadnych automatów ( ale kontakty byly wiec moze zabrali je). Niestety ceny jedzenia i picia na lotnisku typowo europejskie. 1 l cola ok 3-4 euro. Spalismy wiec w 3 osoby za automatem przy stanowiskach komputerowych . Przy okazji trafilo sie kilka minut serfowania za free gdy ktoś juz odszedł. moge wyslac zdj jakby ktos chcial miejscówki | |
| Autor: | kkku [ 26 Mar 2013 16:51 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
herbatnik napisał(a): @kku - spałem w charleroi w lutym. Schodząc po schodach w dół nie widzialem zadnych automatów ( ale kontakty byly wiec moze zabrali je). Niestety ceny jedzenia i picia na lotnisku typowo europejskie. 1 l cola ok 3-4 euro. Spalismy wiec w 3 osoby za automatem przy stanowiskach komputerowych . Przy okazji trafilo sie kilka minut serfowania za free gdy ktoś juz odszedł. moge wyslac zdj jakby ktos chcial miejscówki To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac. Pozdrawiam | |
| Autor: | matt [ 26 Mar 2013 17:08 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
Automaty są trochę dalej. Trzeba wejść przez te drzwi, które są "dla załóg" i przejść trochę korytarzem. | |
| Autor: | michcioj [ 27 Mar 2013 11:28 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
kkku napisał(a): To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac. Pozdrawiam zakupy jak juz to robie na stacji benzynowe oddalonej ok 10 minut na piechote od lotniska, dojdzie troche slabe, no ale coz. wychodzimy z lotniska, potem caly czas w prawo ok 10 minut i jest stacja | |
| Autor: | kkku [ 27 Mar 2013 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
michcioj napisał(a): kkku napisał(a): To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac. Pozdrawiam zakupy jak juz to robie na stacji benzynowe oddalonej ok 10 minut na piechote od lotniska, dojdzie troche slabe, no ale coz. wychodzimy z lotniska, potem caly czas w prawo ok 10 minut i jest stacja Moze jakis link do mapki z google dla potomnych | |
| Autor: | Zeus [ 04 Cze 2013 13:49 ] |
| Temat postu: | Re: Czy na Charleroi da sie spac? |
A jak wyglada teraz sytuacja z spaniem na lotnisku? Bede tam na jakies 10 godzin (przyjazd autobusu z Luksembrurga i odjazd do Lille) i nie wiem jak wyglada obecna sytuacja | |
| Strona 1 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |