Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Charleroi [CRL] - spanie na lotnisku
charleroi-spanie-na-lotnisku,1403,8909
Strona 1 z 5

Autor:  Ossory [ 19 Sty 2012 01:19 ]
Temat postu:  Charleroi [CRL] - spanie na lotnisku

Witam,

Czy lotnisko jest na noc zamykane, czy mozna sie na nim przekimac? Musze sie dostac rano do Brukseli, a wole nie wydawac kasy na hostel, jesli nie ma takiej potrzeby.

Sorry, jesli zly dzial. Do "noclegow" jakos mi nie pasowal ;D

Autor:  Awerik [ 19 Sty 2012 01:22 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

Da się, była na f4f obszerna relacja z nocy na CRL, poszukaj :)

Autor:  Ossory [ 19 Sty 2012 01:28 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

Dzieki wielkie (i sorry za bledny dzial)!

Autor:  sintawati [ 19 Sty 2012 09:22 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

Link do tej relacji - http://www.fly4free.pl/jak-przetrwac-noc-na-charleroi-relacja-czytelnika/.

Autor:  Karolina_s [ 14 Wrz 2012 17:01 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

Czy nadal można bez problemu nocować na lotnisku?

Autor:  ogul [ 16 Wrz 2012 17:52 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

byłem w czerwcu - bez zmian ;-)

Autor:  diarem [ 13 Gru 2012 15:55 ]
Temat postu:  Odp: Czy na Charleroi da sie spac?

nadal można się wyspać na lotnisku za automatem z Cola jest naprawdę fajnie ;)
co do ładowania telefonów to jak macie jakiś telefon z miniusb to można podłączyć się do portów USB od komputerów ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Autor:  mediolan [ 13 Gru 2012 16:01 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

można spać, ale o miejscu dobrym to raczej zapominj, choć są takie za reklamami i automatem, zależy od godzin przylotu...
chyba lepiej zostać na hali przylotów- widziałem wygodne leżanki, bez oparć na łokieć fotele, zatem można spać na nich
jeśli dobrze pamiętam to jest internet wifi na lotnisku, darmowy

Autor:  michcioj [ 13 Gru 2012 16:06 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

dokladnie, polecam miejsce za automatem z cola. tyle ze o 4 rano wszystkich budza jakies doopki z ochrony.

Autor:  dd89 [ 13 Gru 2012 16:13 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

Ktoś jest w stanie potwierdzić możliwość spania na przylotach? Bo wydaje mi się, że gdzieś kiedyś spotkałam się z informacją, że nie da rady.

Ląduje w Charleroi w niedzielę wieczorem, a kolejny lot mam w poniedziałek rano. Będzie jakiś problem z zostaniem na przylotach, jeśli tam się wygodniej śpi?

Autor:  michcioj [ 13 Gru 2012 20:10 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

zobaczysz sama, sensowniejsze miejsca sa na odlotach.

Autor:  dd89 [ 17 Gru 2012 19:24 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

No i już po nocce na Charleroi. Na przylotach byłoby bardzo sensownie, bo jest kilka ławek bez podparć na łokcie, do tego z obiciem. Ale niestety można tam zostać tylko do ostatniego przylotu. Ok. 23 przyszli do mnie panowie z ochrony i powiedzieli, że za godzinkę będę musiała wyjść do głównego holu, bo ta część jest zamykana. No i ok. 24, jak ludzie z ostatniego samolotu odbierali bagaże poprosili, żebym się zbierała.

A co do noclegu, to było wyjątkowo ciepło. Szkoda tylko, że o 3.30 robią tyle hałasu przy przygotowaniu kawiarni do otwarcia.

Autor:  kkku [ 26 Mar 2013 15:17 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

sintawati napisał(a):



Czy ktoś potwierdzi opis z linku że te automaty przy posterunku policji są jeszcze tam nadal ?

Autor:  przygus [ 26 Mar 2013 15:27 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

Są, ale od wczoraj wprowadzili nowe rozporządzenie - można spać tylko na stojąco. także powodzenia!

Autor:  herbatnik [ 26 Mar 2013 15:51 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

@przygus - jesli jest takie rozporzadzenie to je pokaz


@kku - spałem w charleroi w lutym. Schodząc po schodach w dół nie widzialem zadnych automatów ( ale kontakty byly wiec moze zabrali je). Niestety ceny jedzenia i picia na lotnisku typowo europejskie. 1 l cola ok 3-4 euro. Spalismy wiec w 3 osoby za automatem przy stanowiskach komputerowych . Przy okazji trafilo sie kilka minut serfowania za free gdy ktoś juz odszedł. moge wyslac zdj jakby ktos chcial miejscówki

Autor:  kkku [ 26 Mar 2013 16:51 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

herbatnik napisał(a):
@kku - spałem w charleroi w lutym. Schodząc po schodach w dół nie widzialem zadnych automatów ( ale kontakty byly wiec moze zabrali je). Niestety ceny jedzenia i picia na lotnisku typowo europejskie. 1 l cola ok 3-4 euro. Spalismy wiec w 3 osoby za automatem przy stanowiskach komputerowych . Przy okazji trafilo sie kilka minut serfowania za free gdy ktoś juz odszedł. moge wyslac zdj jakby ktos chcial miejscówki


To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac.
Pozdrawiam

Autor:  matt [ 26 Mar 2013 17:08 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

Automaty są trochę dalej. Trzeba wejść przez te drzwi, które są "dla załóg" i przejść trochę korytarzem.

Autor:  michcioj [ 27 Mar 2013 11:28 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

kkku napisał(a):
To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac.
Pozdrawiam

zakupy jak juz to robie na stacji benzynowe oddalonej ok 10 minut na piechote od lotniska, dojdzie troche slabe, no ale coz.
wychodzimy z lotniska, potem caly czas w prawo ok 10 minut i jest stacja :lol:

Autor:  kkku [ 27 Mar 2013 16:09 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

michcioj napisał(a):
kkku napisał(a):
To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac.
Pozdrawiam

zakupy jak juz to robie na stacji benzynowe oddalonej ok 10 minut na piechote od lotniska, dojdzie troche slabe, no ale coz.
wychodzimy z lotniska, potem caly czas w prawo ok 10 minut i jest stacja :lol:


Moze jakis link do mapki z google dla potomnych :D ?

Autor:  Zeus [ 04 Cze 2013 13:49 ]
Temat postu:  Re: Czy na Charleroi da sie spac?

A jak wyglada teraz sytuacja z spaniem na lotnisku? Bede tam na jakies 10 godzin (przyjazd autobusu z Luksembrurga i odjazd do Lille) i nie wiem jak wyglada obecna sytuacja ;)

Strona 1 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/