Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Buty trekkingowe
buty-trekkingowe,243,824
Strona 8 z 10

Autor:  pablo1603 [ 02 Sie 2019 08:39 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

Zobacz na ofertę butów z serii Kaiteki. Mam około 5 lat, bardzo dobra jakość. Nasze Taterki zchodziły w większości.

Autor:  ibartek [ 02 Sie 2019 10:39 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

maksa napisał(a):
2. Co do tych Salew. Muszę przyznać, że wizualnie te buty są piękne. Zastanawiam się tylko, czy ten rodzaj buta, (a sądząc po bieżniku na podeszwie i po sznurowadłach sięgających praktycznie do palców, są to buty raczej podejściowe) nie będzie mniej komfortowy od "zwykłych" (niepodejściowych) butów w innych warunkach niż wspinaczka, czyli np. chociażby podczas zwykłego spaceru po lesie albo podczas chodzenia po śliskich, czy nierównych skalistych ścieżkach?


salewy maja twarda podeszwe, do ktorej trzeba sie przyzwyczaic chodzac po plaskim czy lesie, te zamberlainy sadzac po profilu sa bardziej miekkie.

sznurowanie do palcow sprawia ze dobrze trzyma stope w bucie. oczywiscie i tak trzeba kupic z numer wieksze.

Autor:  maksa [ 02 Sie 2019 11:44 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

ibartek napisał(a):
salewy maja twarda podeszwe, do ktorej trzeba sie przyzwyczaic chodzac po plaskim czy lesie, te zamberlainy sadzac po profilu sa bardziej miekkie..

Rozumiem, że twardsza podeszwa = gorsza amortyzacja?

Autor:  ibartek [ 02 Sie 2019 12:44 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

niekoniecznie, za amortyzacje odpowiada srodpodeszwa np z pianki eva. twarda oznacza ze sie malo zgina i jest sztywna.

te crowy z linka ponizej maja jeszcze bardziej sztywna, w mid sie troche ugina.

https://salewa24.pl/product-pol-11943-B ... -Blue.html

Autor:  maksa [ 02 Sie 2019 12:59 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

Postaram się przymierzyć te Salewy w sklepie i zobaczę jak leżą. To samo z Zamberlanami i Jack Wolskinami poleconymi przez @qbk. Przymierzyłbym też te Hanwagi (https://www.addnature.pl/hanwag-tajos-g ... 25633.html), ale myślę, że może być problem ze znalezieniem ich w sklepie stacjonarnym w Toruniu/Bydgoszczy/Poznaniu.
Ktoś jeszcze polecił mi coś takiego: https://www.e-horyzont.pl/buty-trekking ... 28061.html . Co o nich myślicie o nich powiedzieć?

Autor:  Amcio [ 02 Sie 2019 13:09 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

Te AKU to też fajne buty tzn: podeszwa Vibram, niżej w nich się czuje niż w tych Zambrlany (niższa podeszwa). Miałem je kupione na zimę bardziej ale u mnie takie zimy że w sumie raz czy dwa razy ubrałem bo tyle dni był śnieg. Na lato wole lżejsze -ale na szlakach widać że ludzie w nich chodzą i w lato też. W sumie odłożyłem je i ostatnio na olx dałem. (może ktoś szuka takich r 42).
Jakościowo BDB.

Autor:  blak [ 02 Sie 2019 13:29 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

maksa napisał(a):

Masz bezpłatny zwrot.

Autor:  Clementiaa [ 02 Sie 2019 13:54 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

@maksa
Rzutem na taśmę (bo nie wiem jaki rozmiar nosisz a z racji tego że to wyprzedaż dostępność rozmiarów jest mocno ograniczona) :)
obczaj jeszcze te: https://www.thenorthface.pl/shop/pl/tnf ... tionId=TCZ

Autor:  Amcio [ 04 Sie 2019 14:23 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

Dziś w Go-sport jest zniżka -30 % i darmowa dostawa - i buty wysokie są po 175 zł
https://www.go-sport.pl/checkout/cart/

Autor:  pepe3 [ 04 Sie 2019 17:08 ]
Temat postu:  Re: Wysokie buty trekkingowe do 400 zł

maksa napisał(a):
Ktoś jeszcze polecił mi coś takiego: https://www.e-horyzont.pl/buty-trekking ... 28061.html . Co o nich myślicie o nich powiedzieć?

Mam tej firmy właśnie, być może poprzedni model ale wyglądają prawie identycznie i muszę powiedzieć, że to najwygodniejsze buty jakie mam. Mogę polecić z czystym sumieniem. Lekkie, wygodne i nie mam problemu pocącymi się stopami.

Autor:  Michał Pieknik [ 29 Wrz 2019 09:51 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

Hej,
Zastanawiam się nad zakupem butów Kayland Vertex Mid GTX to trekkingu po tatrzańskich szlakach. Obecnie mam 10 letnie olang na podeszwie vibram ale są one dość śliskie.

Trafiłem na tę ofertę:
http://sklep.portalgorski.pl/buty-meski ... ex-mid-gtx.
Co sądzicie o tej firmie?Image

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Autor:  seguleh [ 29 Lut 2020 14:15 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

Co myślicie o tych butach?

https://8a.pl/buty-trekkingowe-zamberla ... rown-beige
https://www.sklep-presto.pl/keen-buty-m ... 8-1598268/
https://www.evertrek.pl/pl/p/Buty-Trekk ... azowy/7876

Przeznaczenie: tegoroczne wejście na Triglav w lipcu, ogólnie chciałbym by podeszwa nie była za miękka, spisywała się w Tatrach jak i innych tego typu górach.

Autor:  Amcio [ 29 Lut 2020 14:51 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

@seguleh
zemberlandy -miałem ale mają wysoką podeszwę i tak nieswojo się chodziło.

w domu mam nowiutkie AKU
https://www.eobuwie.com.pl/trekkingi-ak ... lsrc=aw.ds
kupiłem, ale odłożyłem na sezon i w sumie raz wyszyłem w nich -jakościowo BDB - jak masz rozm 42 na olx mam wystawione

ale na jesieni kupiłem
https://www.skalnik.pl/buty-misurina-v- ... gKlCfD_BwE
jedne z lepszych (kiedyś miałem i długo szukałem ich) można dodać że szyte są w Rumunii.

Autor:  seguleh [ 29 Lut 2020 17:13 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

Jak to się dobrze składa, akurat mam rozmiar wkładki 26,5 i rozmiar 42 byłby idealny. Odezwe się do Ciebie na pw wieczorem :)

Autor:  peta [ 02 Mar 2020 20:30 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

@seguleh
Mam te Aku o których mowa.
Trochę pochodziły w okresach zimowych po górkach a aktualnie użytkuję codziennie w pracy.
Polecałbym zakupić dobre wkładki bo inaczej stopy dostaną wycisk, to jak dla mnie jedyny i to dość spory mankament tych butów.

Autor:  Mr.Highlife [ 05 Mar 2020 11:18 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

Hej,
czy polecacie jakieś buty z Decatholnu które będą się nadawały na komfortowe chodzenie po mieście 8-10h (+- 50km) tempratura wiosenno/jesienna

z góry dziękuję.

Autor:  Patrykar [ 31 Gru 2021 12:43 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

Witam, szukam butów, które sprawdza się w długich wędrówkach w górach, jak i na krótszych dystansach w lesie. Szukam butów za kostkę, mam szeroka stopę i wysokie podbicie stopy, trudno znaleźć mi dobre buty, w których jest mi wygodnie. Czy jestescie w stanie mi cos polecic?

Autor:  ibartek [ 31 Gru 2021 18:43 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

Lowa i zdaje się Meindl ma modele wide. Plus ewentualnie wkładki na podbicie.

Autor:  KL_user [ 01 Sty 2022 13:53 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

@Patrykar Zainteresuj się Adidasami Terrex (wysokie i niskie) modele AX, Swift R i Skychaser. One wszystkie są bardzo dobre dla osób z szerokimi stopami (w tym dla mnie).
Na wysokie Tatry one są za słabe, ale po wszystkich innych górach w Polsce w tym chodzę i trzymają się podłoża niczym zaczarowane.

Autor:  ello10 [ 01 Sty 2022 18:40 ]
Temat postu:  Re: Buty trekkingowe

Bardzo sobie chwalę buty podejściowe La Sportiva TX. Mają dużą przestrzeń dla palców i przedniej części stopy. Do tego piankowa wkładka amortyzująca. Moje są damskie, ale męskie mają podobną konstrukcję z obszerną przednią częścią buta.

Strona 8 z 10 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/