| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Bolonia i Wenecja bolonia-i-wenecja,1452,148955 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Maciej Waiss [ 10 Lut 2020 13:21 ] |
| Temat postu: | Bolonia i Wenecja |
-- 10 Lut 2020 13:13 -- Witam kupiłem lot do Bolonii 22.04 do 26.04 W Bolonii lodujemy z żoną o 15.00 wylot mamy o 18.30 teraz plan był taki żeby spędzić te 4 dni w Bolonii, ale pomyślałem że przecież jesteśmy 1,5h od Wenecji. Teraz co radzicie. Fajny hotel mam w Bolonii za 1400 zł na 4 noce ze śniadanie. (Suite Hotel Elite) W Wenecji znowu hotele wyskakują mi dużo droższe nawet po 600-800 zł za dobę. Czy branie pociągu o 9rano i bycie w Wenecji od 11 do 19 ma sens ? Bo zastanawiam się czy rozbijanie tego na 2 noclegi ma sens ? . wtedy byłbym w Bolonii od popołudnia 22.04 i np wyskoczył sonie na cały dzień do Wenecji 25.04 wrócił na noc do Bolonii i spokojnie po południu dojechał do lotniska. -- 10 Lut 2020 13:21 -- Jeszcze rozmważam np spędzenie 22-23.04 w Bolonii , wypad 24.04 do Wencji , 25.04 do Florencjii ? Co radzicie. bo czytałem że na bolonię to 2 dni starcza | |
| Autor: | Zeus [ 10 Lut 2020 13:22 ] |
| Temat postu: | Re: Bolonia i Wenecja |
Nie lepiej San Marino zrobić? | |
| Autor: | Piccolo [ 10 Lut 2020 13:51 ] |
| Temat postu: | Re: Bolonia i Wenecja |
Wg mnie spokojnie możesz pojechać na 1 dzień do Wenecji, na kolejny dzień do Florencji a dwa dni spędzić w Bolonii. Z Wenecji można wrócić przecież jak najpóźniejszym pociągiem a kupując bilety dużo wcześniej trafisz na promocyjne ceny. Florencja też do ogarnięcia w jeden dzień. Możesz też na pół dnia wyskoczyć do Pizy a resztę spędzić w Bolonii (miasto fajne pod względem kulinarnym ale zabytków w stosunku do Florencji i Wenecji mniej). Ze 2 lata temu zwiedzałem Wenecję z Bolonią (też loty do/z Bolonii) z 5latkiem i podróże pociągiem nie były uciążliwe - braliśmy oczywiście Pendolino za jakieś 10eur w jedną stronę od osoby. | |
| Autor: | Maciej Waiss [ 10 Lut 2020 17:43 ] |
| Temat postu: | Re: Bolonia i Wenecja |
witam San Marino też patrzyłem ale ogólnie sensowne jest nocowanie te 4 dni w Bolonii i ogarnąć jak będę chciał pociągiem Wencje lub inne miasta. | |
| Autor: | jekyll [ 10 Lut 2020 20:29 ] |
| Temat postu: | Re: Bolonia i Wenecja |
Według mnie sensowne. Bagaż zostawiasz w hotelu i nie musisz się z nim tułać. | |
| Autor: | janeczek [ 10 Lut 2020 21:49 ] |
| Temat postu: | Re: Bolonia i Wenecja |
Sprawdź noclegi w Mestre. 20 minut miejskim autobusem do Wenecji. Tam są tańsze noclegi niż w Wenecji | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |