Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Biszkek noclegi
biszkek-noclegi,1061,138615
Strona 1 z 1

Autor:  Anonymous [ 10 Lut 2019 16:42 ]
Temat postu:  Biszkek noclegi

Spał ktoś gdzieś w Biszkeku ( Osz też interesuję ) ?

Autor:  padma [ 10 Lut 2019 17:27 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

W Biszkeku na przykład USSR Hostel. Jest w zwykłym bloku, trafia się po adresie. Spokojne miejsce, fajna, zwyczajna okolica, dobra na zakupy itp. Spałam też w Nomad Hostel, ale jedną noc, więc w sumie dużo nie powiem.
A w Osz Tes Guesthouse jest bardzo ok, można spać w pokoju, w jurcie rozstawionej w ogrodzie albo we własnym namiocie. Fajny klimat.

Autor:  smatekk [ 10 Lut 2019 17:27 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

Spałem w 3 różnych hostelach. Zdecydowanie najbardziej polecam "Friends guest house & hostel" przy Osh bazar. (Moskiewska 250).

Autor:  klaun.szyderca [ 01 Kwi 2019 19:25 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

W Biszkek spałem w "Central Hostel 312" - lokalizacja bardzo fajna, brałem dwójkę, więc dało się przeżyć, ale ogólnie klimat bardzo hostelowy (głośno, wesoło i imprezowo w pokojach wieloosobowych).
W Osh "CBT Alay" - też fajna lokalizacja, całkiem spokojnie.

Cen oczywiście już nie pamiętam

Autor:  kostek966 [ 01 Kwi 2019 20:30 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

byłem w Green Hostel w Biszkeku i bardzo byłem zadowolony, mimo że normalnie nie śpię w hostelach, ten jeśli jeszcze jest na bookingu, był na prawdę świetny, a cena 5 $, recepcjonistka załatwiła nam błyskawicznie prywatny transfer na lotnisko w środku nocy, w Osz też spałem w jakimś hotelu w centrum za 10 $, po Pamirze cieszyłem się, że była ciepła woda i mogłem się w końcu normalnie wykąpać

Autor:  cart [ 30 Cze 2019 13:33 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

W lepszym standardzie Viva hotel. Dwójka bardzo czysta z łazienką, klimą i śniadaniem za 20$. Blisko Osh bazar, dworca, busa na lotnisko. Sama uliczka fatalna ;)

Autor:  MeHow [ 30 Cze 2019 15:37 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

Polecam Small Hotel, 20 E ze śniadaniem, niewiarygodnie czysto, miło, wifi śmiga. Trochę poza centrum.

Autor:  Apocalipse [ 26 Lip 2019 11:32 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

Tanio. Spałem w tym samym hotelu i płaciliśmy bliżej ~30-33 Eur za noc. Takie też ceny znajduję w internecie.

Autor:  Arekkk [ 26 Lip 2019 23:02 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

W Bishkeku spałem w Sakura Guesthouse. Blisko centrum miasta, rewelacyjna jakość jak na cenę lekko ponad 20 zł za osobę. Dwójka kosztowała coś w granicach 45 zł.

Autor:  marcino123 [ 14 Wrz 2019 10:17 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

A ja dorzucam i polecam wspominany już przez @thurin.cz w jego relacji Rich Hotel gdzie pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, w której Wasz check-out jest uzależniony od tego, kiedy pojawiliście się w hotelu :) I gdybyśmy chcieli, mogliśmy zostać w hotelu, aż do 17 w dniu wyjazdu.

Autor:  kameander [ 13 Kwi 2024 20:04 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

Dawno nic nie było, więc polecam Nomad Inn. Gdyby kogoś niepokoiła cena (60 zł/noc/dwójka), to donoszę, że nie ma powodu.

Autor:  seba [ 05 Maj 2024 13:59 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

Ja od siebie polecam Urban Hotel

Autor:  Zeus [ 03 Cze 2024 16:32 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

Skorzystaliśmy z noclegu w Apple Hostel, https://www.applehostel.kg/

Za nockę w twinie i wspólną toaletą, koszt 25 USD za pokój ze śniadaniem. Dostajemy voucher do skorzystania z pobliskiej jadłodajny. Wybór z menu danie i przygotowywanie dla nas. Świeże i dobre

Pokój był ok, z klimą (co z w Biszkeku jest mustem) i bardzo ważnym, recepcja całodobowa, więc można kimnąć po przylocie oraz perfekt mówią po angielsku. Lokalizacja także dobra, bo to obok Zachodniego dworca i wylotówce na lotnisko (taxi 600 KGS)

Oraz wiele darmowych atrakcji u nich: nauka języka, kultury lub płatne kursy gotowania

Autor:  Szymon2020 [ 23 Maj 2026 01:07 ]
Temat postu:  Re: Biszkek noclegi

Polecam KGB Home Hostel (przy ulicy Dzierżyńskiego) - cenowo jest wręcz śmiesznie tanio (ok. 5/6 USD za noc). Bardzo przyzwoity hostel. Na plus było to, że można było czuć się faktycznie jak na wschodzie - mają ładne dywaniki, wyłożone cegłami prysznice i patio, na którym lekko śmierdzi fajami :lol: pod względem klimatu jest dość przytulnie

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/