| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Biszkek noclegi biszkek-noclegi,1061,138615 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Anonymous [ 10 Lut 2019 16:42 ] |
| Temat postu: | Biszkek noclegi |
Spał ktoś gdzieś w Biszkeku ( Osz też interesuję ) ? | |
| Autor: | padma [ 10 Lut 2019 17:27 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
W Biszkeku na przykład USSR Hostel. Jest w zwykłym bloku, trafia się po adresie. Spokojne miejsce, fajna, zwyczajna okolica, dobra na zakupy itp. Spałam też w Nomad Hostel, ale jedną noc, więc w sumie dużo nie powiem. A w Osz Tes Guesthouse jest bardzo ok, można spać w pokoju, w jurcie rozstawionej w ogrodzie albo we własnym namiocie. Fajny klimat. | |
| Autor: | smatekk [ 10 Lut 2019 17:27 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
Spałem w 3 różnych hostelach. Zdecydowanie najbardziej polecam "Friends guest house & hostel" przy Osh bazar. (Moskiewska 250). | |
| Autor: | klaun.szyderca [ 01 Kwi 2019 19:25 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
W Biszkek spałem w "Central Hostel 312" - lokalizacja bardzo fajna, brałem dwójkę, więc dało się przeżyć, ale ogólnie klimat bardzo hostelowy (głośno, wesoło i imprezowo w pokojach wieloosobowych). W Osh "CBT Alay" - też fajna lokalizacja, całkiem spokojnie. Cen oczywiście już nie pamiętam | |
| Autor: | kostek966 [ 01 Kwi 2019 20:30 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
byłem w Green Hostel w Biszkeku i bardzo byłem zadowolony, mimo że normalnie nie śpię w hostelach, ten jeśli jeszcze jest na bookingu, był na prawdę świetny, a cena 5 $, recepcjonistka załatwiła nam błyskawicznie prywatny transfer na lotnisko w środku nocy, w Osz też spałem w jakimś hotelu w centrum za 10 $, po Pamirze cieszyłem się, że była ciepła woda i mogłem się w końcu normalnie wykąpać | |
| Autor: | cart [ 30 Cze 2019 13:33 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
W lepszym standardzie Viva hotel. Dwójka bardzo czysta z łazienką, klimą i śniadaniem za 20$. Blisko Osh bazar, dworca, busa na lotnisko. Sama uliczka fatalna | |
| Autor: | MeHow [ 30 Cze 2019 15:37 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
Polecam Small Hotel, 20 E ze śniadaniem, niewiarygodnie czysto, miło, wifi śmiga. Trochę poza centrum. | |
| Autor: | Apocalipse [ 26 Lip 2019 11:32 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
Tanio. Spałem w tym samym hotelu i płaciliśmy bliżej ~30-33 Eur za noc. Takie też ceny znajduję w internecie. | |
| Autor: | Arekkk [ 26 Lip 2019 23:02 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
W Bishkeku spałem w Sakura Guesthouse. Blisko centrum miasta, rewelacyjna jakość jak na cenę lekko ponad 20 zł za osobę. Dwójka kosztowała coś w granicach 45 zł. | |
| Autor: | marcino123 [ 14 Wrz 2019 10:17 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
A ja dorzucam i polecam wspominany już przez @thurin.cz w jego relacji Rich Hotel gdzie pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, w której Wasz check-out jest uzależniony od tego, kiedy pojawiliście się w hotelu | |
| Autor: | kameander [ 13 Kwi 2024 20:04 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
Dawno nic nie było, więc polecam Nomad Inn. Gdyby kogoś niepokoiła cena (60 zł/noc/dwójka), to donoszę, że nie ma powodu. | |
| Autor: | seba [ 05 Maj 2024 13:59 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
Ja od siebie polecam Urban Hotel | |
| Autor: | Zeus [ 03 Cze 2024 16:32 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
Skorzystaliśmy z noclegu w Apple Hostel, https://www.applehostel.kg/ Za nockę w twinie i wspólną toaletą, koszt 25 USD za pokój ze śniadaniem. Dostajemy voucher do skorzystania z pobliskiej jadłodajny. Wybór z menu danie i przygotowywanie dla nas. Świeże i dobre Pokój był ok, z klimą (co z w Biszkeku jest mustem) i bardzo ważnym, recepcja całodobowa, więc można kimnąć po przylocie oraz perfekt mówią po angielsku. Lokalizacja także dobra, bo to obok Zachodniego dworca i wylotówce na lotnisko (taxi 600 KGS) Oraz wiele darmowych atrakcji u nich: nauka języka, kultury lub płatne kursy gotowania | |
| Autor: | Szymon2020 [ 23 Maj 2026 01:07 ] |
| Temat postu: | Re: Biszkek noclegi |
Polecam KGB Home Hostel (przy ulicy Dzierżyńskiego) - cenowo jest wręcz śmiesznie tanio (ok. 5/6 USD za noc). Bardzo przyzwoity hostel. Na plus było to, że można było czuć się faktycznie jak na wschodzie - mają ładne dywaniki, wyłożone cegłami prysznice i patio, na którym lekko śmierdzi fajami | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |