| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Barcelona - tanie noclegi barcelona-tanie-noclegi,1390,3359 | Strona 1 z 32 |
| Autor: | jasek [ 02 Cze 2010 13:11 ] |
| Temat postu: | Barcelona - okolice |
Witam Chciałbym wam polecić gorąco miejsce gdzie spaliśmy w zeszłym roku mianowicie: http://www.noworries-barcelona.com/ nie jest to co prawda Barcelona ale można łatwo dojechać pociągiem z pobliskiej stacji, na najtańszym bilecie (mimo że to już droższa strefa) o ile wysiądziecie na pierwszej stacji w Barcelonie Ten nocleg to polecam przede wszystkim przez genialną domową atmosferę! Prowadzą to chłopaki z Holandii i można się o wszystko dogadać, rabat, odbiór z lotniska itp Pozdrawiam | |
| Autor: | rexxx [ 10 Cze 2010 20:04 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona - okolice |
Kto zna tańsze noclegi ?? 20 E to 80 zł a wiec tyci drogo. Pojawiła sie dzisiaj informacja o Barcelonie na F4F i troszkę sie napaliłem. Pomoże ktoś?? | |
| Autor: | Kamil [ 10 Cze 2010 20:32 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona - okolice |
http://www.fly4free.pl/barcelona-plaze- ... -warszawy/ w tekscie + komentarze | |
| Autor: | rexxx [ 10 Cze 2010 22:06 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona - okolice |
Buuu | |
| Autor: | gemogemo [ 22 Cze 2010 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona - okolice |
Jesli chodzi o kempingi to najbardziej polecalbym Sitges, co prawda nie jest to BCN, ale za to fajna plaza, mile miasteczko (dawna wioska rybacka) i przede wszystkim brak hoteli-kombinatow, czyli nie ma tam rozwrzeszczonych nastolatek z obozow mlodziezowych. DO BCN koleja jakies 30 minut na Plaza Catalunya (3 zona). http://www.campingsitges.com/ jakies 50 metrow przed tym kempingiem jest jeszcze jeden o podobnym poziomie. jesli zas chodzi o kempingi w 1 zonie, na poludnie od BCN przy samej plazy to w strone Castelldelfels istnieje Kemping 3 Estrellas http://www.camping3estrellas.com/ autobusy z Plaza Catulynia maja przystanek nieopodal kempingu, po drugiej stronie ulicy rowniez jest nastepny kemping, przy czym tutaj nie pamietam nazwy niestety. Tuz za lotniskiem w BCN na poludnie rowniez byl kemping bodajze o nazwie Phillipines, przy czym kiedys natknalem sie na krytyczne uwagi odnosnie podpupadania jakosciowego tego miejsca, wiec odradzam. | |
| Autor: | Kamil [ 10 Sie 2010 11:18 ] |
| Temat postu: | Hiszpania / Barcelona / FrontAir Congress 4* |
http://www.hotelfrontaircongressbarcelona.com/ Szczerze polecam. Jak na cen europejskie z 4* nie jest drogi. Przez expedia.com albo booking.com można znaleźc pokój w tym hotelu za około 45-50 euro (cena za dwójkę). Ja znalazłem za 60$ czyli około 45 euro (22,5 euro osoba). Hotel znajduje sie blisko lotniska El Prat, jakieś 5 km. Mają darmowy shuttle bus. Zatrzymuje się przy Terminalu2, miedzy budynkiem B i C na przystanku autobusowym. Po przybyciu na lotnisko trzeba zadzwonić do hotelu,w ciągu 30 minut można spodziewać się busa. Dowóz na lotnisko działa w dwie strony i co ważne funkcjonuje 24h na dobę. Z hotelu do samej Barcelony jest dośc spora odległośc, jednak na tyłach budynku znajduje sie przystanek autobusu L72, który w 30 minut zawozi nas na Plaza Espanya, skąd wszędzie można dojśc już z buta, lub pojechac metrem. Bilet na L72 kosztuje 1,7 euro jednorazowy, ale działają w nim bilety T10. Poza lokalizacją przy lotnisku i darmowym na nie transportem, hotel ma jeszcze jedną wielką zaletę: basen, który nazywają SPA. To basen o rozmiarach basenu pływackiego, ale wzbogacony o wszelkaie bicze wodne, masaże, bąbelki itd. Jest ez sauna, łaznia turecka, jacuzzi. Korzystanie z tych atrakcji jest w cenie pobytu, wystarczy mieć czepek, lub dokupić taki za 1 euro. Jest też duża sala gimnastyczna ze sprzętem do ćwiczeń aerobowych. Miejsce polecam na romantyczne wypady we dwoje (rocznice etc), a także przy długich stopoverach na lotnisku. | |
| Autor: | JIK [ 08 Lis 2010 18:42 ] |
| Temat postu: | Barcelona hostel |
Witam ma ktoś jakieś namiary na sprawdzony hostel w Barcelonie. pokój 4 osobowy, najlepiej z priv łaźnią gdyż lecą z nami laski | |
| Autor: | shagrat [ 08 Lis 2010 18:56 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
Hostal Orleans ma dobre opinie i świetną lokalizację, ale sprawdzę go dopiero za parę dni, ok. 200 PLN za dwójkę z prywatną łazienką. Na http://lastminute.com widzę hotel 4-gwiazdkowy 8 km od centrum Barcelony (TopSecret, czyli masz nie wiesz, co dokładnie rezerwujesz) za £39.23 za double bed za noc (opis: "Comfortable Hotel close to Barcelona - 4* - Barcelona"), czyli 178 PLN wg Google. IMHO fajna oferta, no i komfort na pewno niezły, tylko ze to nie centrum, pewnie okolice L'Hospitalet de Llobregat, ale na T10 powinieneś dojechać do centrum bez problemów | |
| Autor: | Kamil [ 08 Lis 2010 19:21 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
viewtopic.php?f=25&t=1071 - może to być ten hotel. Z L'Hospitalet de Llobregat T10 nie działa. | |
| Autor: | shagrat [ 08 Lis 2010 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
Kamil napisał(a): Z L'Hospitalet de Llobregat T10 nie działa To już mniej fajnie, myślałem, strefa 1 jest dość spora (tak wynika z tego planu: http://www.fgc.es/eng/planol.asp) i że T10 działa na całą strefę 1. | |
| Autor: | jbond [ 08 Lis 2010 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
W Barcelonie polecam apartamenty o których pisał Piotr72 w temacie : viewtopic.php?f=25&t=420&start=10 Potwierdzam- wszędzie blisko, idealna miejscówka- a cena za 4 osobową rodzinę to ok 55 Euro , bez śniadania- ale to nie problem- w bliskiej okolicy rewelacyjny kebab Pzdr | |
| Autor: | Abcn [ 21 Lis 2010 15:59 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
shagrat napisał(a): Kamil napisał(a): Z L'Hospitalet de Llobregat T10 nie działa To już mniej fajnie, myślałem, strefa 1 jest dość spora (tak wynika z tego planu: http://www.fgc.es/eng/planol.asp) i że T10 działa na całą strefę 1.T-10 powinna 'działać' w transporcie publicznym L'H ... taka jest idea ujednolicenia biletów w B. i okolicach ... czy nie chodziło Ci o turystyczne T-Dia (2,3,4,5 day TravelCard?) tak jak w: search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=TravelCard*&author_id=2 Kamil napisał(a): ... Przy uzyciu biletu T10 mniej niż 1 euro. Z Plaza Espanya, gdzie kto potrzebuje metrem. Uwaga, linie z oznaczeniem L przed numerem, nie łapią się na TravelCard. to juz raczej do tematu o dojazdach viewtopic.php?f=36&t=986 | |
| Autor: | shagrat [ 26 Lis 2010 11:58 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
shagrat napisał(a): Hostal Orleans ma dobre opinie i świetną lokalizację, ale sprawdzę go dopiero za parę dni, ok. 200 PLN za dwójkę z prywatną łazienką. Byłem, sprawdziłem, polecam. Dwa "ale" - drewniane okna, a hostal naprzeciwko chyba dworca, więc strasznie głośno w nocy, no i dziwnie ustawiona szafa utudniała otworzenie tych okien, więc w pokoju było nieco ciemno. Ale poza tym same plusy, pełna łazienka, ogólna czystość, świetna lokalizacja (bliziutko do plaży, rzut kamieniem od Parc De La Ciutadella), jakość ** hotelu.http://www.hostalorleans.com http://www.budgetplaces.com/barcelona-h ... leans.html - tu kupowałem | |
| Autor: | shagrat [ 26 Lis 2010 12:07 ] |
| Temat postu: | Re: Hiszpania / Barcelona / FrontAir Congress 4* |
Byłem i polecam jeśli ktoś, tak jak napisał Kamil, ma wczesny wylot. Minusy to brak lodówki (dziwne, myślałem że to konieczność w ****, więc lokalna szynka musiała akademikowym sposobem spędzić noc za oknem, bo było wtedy już dość chłodno) oraz przezroczyste drzwi do łazienki/toalety, co niektórych może krępować i jest IMHO bardzo głupie. No i autobusy nie jeżdżą tak często, w nocy też nie, więc trzeba uważać na godzinę wieczorem. Plusy Kamil już wymienił (m.in. darmowe WiFi, ale bardzo słabo łapie miejscami oraz shuttle bus), zresztą my jechaliśmy na lotnisko ze stewardessami i pilotem FR. Podsumowując, jeśli ktoś ma wczesny wylot, to jak najbardziej, w innym wypadku już niekoniecznie, ja polecałbym coś w samej Barcelonie. Jeszcze jedno - im wcześniej, tym oczywiście taniej, cena na miesiąc przed rośnie o parę euro, a potem pewnie jeszcze bardziej. | |
| Autor: | JIK [ 23 Lut 2011 09:39 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
Polecam ciekawy hostel w Barcelonie: Nest Barcelona - Feetup Hostels http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... lona/29916 -Cena za pobyt 3 dniowy dla 8 osób, pokój z łazienką 16e/doba/osoba -Ręcznik 6e depozyt/zwrot przy wymeldowaniu -Pokoje na na kartę ( karta depozyt 6e/zwrot przy wymeldowaniu) -W hostelu pracuje polka Joanna bardzo pomocna -W okolicach hostelu znajdują się 2 sklepy (tanie), jeden sklep to OPEN COR, 2 sklep znajduje się koło stacji metra BADAL ceny ze sklepu: -piwo Moritz 6pak -2,5e w podobnej cenie Estrela, San Miguel -ballentines 0,7 - 11e -2x2l Coli -2,4e -szynka coś koło 1,7e -pizza mrożona 2e WAŻNE W SKLEPACH OD 23 ZAKAZ SPRZEDAŻY ALKOHOLU. -Do stadiony Fc Barcelony 5minut spacerkiem (przydatne dla tych co wybierają się na mecz) -Dojazd do centrum metrem z 1 przesiadką ze stacji BADAL -Dojazd do dworca autobusowego NORD ~30minut (wracaliśmy o 5 rano) -w hostelowej kuchni panuje zasada że towar nie podpisany= towar darmowy -w hostelu dostępne jest WIFI Ogólnie 3 noce w tym hostelu i wszyscy zadowolenie ludzie w wieku: kobiety: 23,24,47 faceci: 26,26,38,38 POLECAM | |
| Autor: | gret [ 23 Lut 2011 14:17 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
Byłem w hostelu Samay Hostel w Sewilli ( który jest w tym samym typie ) też super miejscówka taras, ładne czyste, sejfiki itd. w dormie 11e w czasie majówki. Także polecam tą "sieć" bo nie do końca to jest. | |
| Autor: | luxyfer [ 23 Lut 2011 20:51 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
byłem w Ideal Youth Hostel + cena - 17euro w pokoju 5 osobowym najtaniej jak znalazłem nie licząc dormów lokalizacja - tuz przy las ramblas atmosfera - sami młodzi ludzie super taras (choć pewnie nie w każdym pokoju) - bardzo ascetyczny pokój - kojarzy mi się ze szpitalem/więzieniem. Nie powiem, żeby było brudno czy coś, bo nie było, ale pokój to po prostu łóżka, materace, niezła łazienka i malutka szafka na ubrania - żadnych dodatkowych szafek, stolików, krzeseł itp. zakaz picia alkoholu - choć w sumie nikt tego przecież nie sprawdzi płatny internet (0,50euro za pół godziny, choć kilka razy dostałem hasło za free) ogólnie jeśli ktoś chce jechać tanim kosztem to polecam. btw w hostelworld.com za rezerwację chcą 8 euro przedpłaty, a na stronie hostelu tylko 1 euro | |
| Autor: | mlolembe [ 03 Kwi 2011 13:17 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
z tego co widze na kwatere w barcelonie za 10-15 euro nie ma co liczyc czy oprocz wyzej wymienionych hosteli ktos poleca jakis nocleg? | |
| Autor: | gwzd [ 03 Kwi 2011 16:03 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
luxyfer napisał(a): pokój to po prostu łóżka, materace, niezła łazienka i malutka szafka na ubrania - żadnych dodatkowych szafek, stolików, krzeseł itp. pierwszy raz byles w hostelu? | |
| Autor: | mlolembe [ 27 Maj 2011 23:43 ] |
| Temat postu: | Re: Barcelona hostel |
dokladnie, nie spac! zwiedzac ! bedac w Barcelonie 3 noce spedzilem w hostelu 'Ona' niedaleko La Ramblas, kwota jaka placilem to 16 euro za noc, chyba taniej sie w Barcelonie nie da a co do warunkow to bardzo przyzwoite - sporawa kuchnia gdzie swobodnie moze jesc z 6-8 osob a ze 3-4 moga nawet sobie cos gotowac na raz 3 lazienki (chlopy,babki i mieszane), brak wifi ale sa 2 kompy z netem, obsluga w porzadku jedyne co mnie zaskoczylo to duza ilosc lozek w pokoju dziewczyn generalnie polecam, niedaleko do centrum | |
| Strona 1 z 32 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |