Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Barcelona - kanalizacja
barcelona-kanalizacja,1480,174335
Strona 1 z 1

Autor:  allgood [ 17 Gru 2023 12:02 ]
Temat postu:  Barcelona - kanalizacja

Wie ktoś co z kanalizacją w Barcelonie jest nie tak, że od lat sobie ze smrodem nie mogą poradzić? Ostatnio byłem tydzień temu i mam wrażenie, że z każdym rokiem jest coraz gorzej (z przerwą na pandemię, jakoś nie odczuwało się tego, chyba ,że akurat miałem problemy z węchem ;) Najgorzej przy terminalu T2, wręcz jakaś plaga ich chyba nawiedziła. Smród jak w oborze z kilkuset sztukami bydła. Ciekawi mnie przyczyna. Szukałem w internecie, ale informacje jedynie szczątkowe a hiszpańskiego nie znam.

Autor:  DziadekJanusz [ 17 Gru 2023 14:31 ]
Temat postu:  Re: Barcelona - kanalizacja

Pewnie dlatego, że w Katalonii mamy cały czas ogromne ograniczenia, związane z suszą. Jeśli się wodę oszczędza, to ścieki są mocniej skoncentrowane i mogą mocniej śmierdzieć. Fontanny Poczytaj z translatorem: https://es.ara.cat/misc/emergencia-sequ ... 83474.html

Autor:  allgood [ 17 Gru 2023 15:54 ]
Temat postu:  Re: Barcelona - kanalizacja

Dzięki za odp. Niemniej nadal mnie to zastanawia i nie wszystko wyjaśnia. W mieście potrafi śmierdzieć np. na ulicy lub w stałym miejscu jakiegoś sklepu. 5 metrów dalej jest zaś ok. Zupełnie jakby jakieś nieszczelności rur były i z nich zapach się wydobywał. Przynajmniej ja to tak rozumuję.

Autor:  Gregggor [ 17 Gru 2023 18:51 ]
Temat postu:  Re: Barcelona - kanalizacja

allgood napisał(a):
Najgorzej przy terminalu T2, wręcz jakaś plaga ich chyba nawiedziła. Smród jak w oborze z kilkuset sztukami bydła

Niewiele sie pomyliles. Lokalnie to znany temat - niedaleko terminala T2 siedzibe ma SpeciPig, firma ktora ma tam chlewnie swin. W zaleznosci od tego skad wieje wiatr, w okolicy lotniska czasami mocno czuc te zapachy.

Autor:  allgood [ 17 Gru 2023 20:13 ]
Temat postu:  Re: Barcelona - kanalizacja

Ok. Czyli T2 to nie kanalizacja. Wyjaśnione. Dzięki. Temat kanalizacji w samej Barcelonie drążę dalej

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/