Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Bankomaty - Albania
bankomaty-albania,1496,154251
Strona 1 z 4

Autor:  dziamu [ 20 Cze 2018 10:51 ]
Temat postu:  Wypłata pieniędzy TIA

tirana airport, jakby ktoś chciał wypłacić z bankomatu, to prowizje zaczynają się od 2% do 5% w przypadku Raifaisena! ( obojętnie czy ALL, czy € ), w mieście w bankomacie SG bez prowizji

Autor:  cccc [ 05 Paź 2018 01:09 ]
Temat postu:  Re: Wypłata pieniędzy TIA

Bancomat ATM na lotnisku pobral 700 Lek-ow prowizji, ale mial nawet niezly przelicznik walutowy.

Autor:  hubski [ 27 Kwi 2019 14:01 ]
Temat postu:  Re: Wypłata pieniędzy TIA

Po kontroli paszportowej stoją 2 bankomaty: Raiffeisen (o tym w pierwszym poście) i OTP Bank. Ten drugi chce 300 ALL prowizji. Zaś na hali odlotów stoi bankomat banku Kombetare Tregtare i jest bezprowizyjny.

Załączniki:
bankomat.jpg
bankomat.jpg [ 62.04 KiB | Obejrzany 24719 razy ]

Autor:  kostek966 [ 27 Kwi 2019 21:05 ]
Temat postu:  Re: Wypłata pieniędzy TIA

Po za lotniskiem są bezpłatne bankomaty, np societe generali

Autor:  Marco Manno [ 23 Sie 2020 11:42 ]
Temat postu:  Bankomaty - Albania

Czy ktos moze potwierdzic że w banku: BKT, Credins Bank lub Societe Generale powinny działać bez prowizji ? :)

Autor:  cypel [ 23 Sie 2020 11:55 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Credins to jedyny bank w jakim udało mi się wyjąć kasę bez dodatkowych opłat. Zazwyczaj opłata 700 albo 500 ALL. W BKT nie próbowałem bo i też nie rzucił mi się w oczy.

Autor:  Tomo14 [ 23 Sie 2020 13:11 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Na lotnisku ten środkowy nie pobiera prowizji - nie pamietam jakiego banku był.
Przed prowizją jest komunikat, więc można odrzucić wypłatę.

Autor:  kostek966 [ 23 Sie 2020 13:28 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Bankomat banku Societe General wypłacał bez prowizji nie tylko w Albani ale np w Czarnogórze

Autor:  remineus [ 23 Sie 2020 13:32 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

BKT i Credins na pewno nie pobierały opłaty, te które chciały pobrać wyświetlały stosowny komunikat. Korzystałem z kart Tmobile banku, nie mogłem wypłacić niestety revolutem, kolega cypel pisał mi, że nie miał z tym problemów.

Autor:  cypel [ 23 Sie 2020 15:20 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Tak, wszystko wypłacałem revolutem. Nie miałem żadnych problemów.

Autor:  worminfested [ 25 Sie 2020 10:03 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Bankomat BKT (bezprowizyjmy, jak pisali poprzednicy) stoi na lotnisku w Tiranie na przylotach zaraz za kontrolą paszportową. Gdzieś wcześniej czytałem, że jest tylko na odlotach. Obok jest kantor ale kursy gorsze nie tylko niż w centrum ale także niż na pobliskiej stacji benzynowej, gdzie można płacić w EUR.

Autor:  cypel [ 05 Maj 2021 08:10 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Są trzy bankomaty, środkowy BKT, oprócz tego raiffeisen i otp chyba. Wszytkie pobierają prowizje od 425 do 700 lek bodajże. Wczoraj testowałem. Już nie pamiętam dokładnie bo obskoczyłem wszystkie maszyny zarówno na przylotach jak i w terminalu przed security.
Revolutem udało mi się ponownie wypłacić bez prowizji w credins. Jak dla mnie jedyny pewniak.
BKT próbowałem też w innych miejscach i wszędzie prowizja.

Autor:  kostek966 [ 05 Maj 2021 08:55 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Societe Generale były bez prowizji przed pandemią, proponuję sprawdzić czy są nadal

Autor:  1955845624 [ 05 Maj 2021 09:44 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Z Revoluta bez prowizji wypłaciłem w Alpha Bank.

Autor:  cypel [ 07 Maj 2021 23:25 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Potwierdzam w alpha bank bez haraczu.

Autor:  sko1czek [ 08 Maj 2021 08:31 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Poza Alpha Bank również Credins Bank wypłaca z Revo bez prowizji. Sprawdzone wczoraj.

Autor:  cypel [ 08 Maj 2021 12:00 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Tak o credins pisałem wcześniej.

Autor:  M_Karol [ 22 Maj 2021 21:33 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Czy bankomat Alpha Bank znajduje się na lotnisku?
Delikatnie zbaczając z tematu, jakie są ceny w duty free na lotnisku w Tiranie? Polecacie coś w szczególności?

Autor:  Zeus [ 22 Maj 2021 23:57 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

Ceny na lotnisku miłe. Polecam wino, brandy i rakiję

Autor:  remineus [ 23 Maj 2021 06:37 ]
Temat postu:  Re: Bankomaty - Albania

i papierosy :) Rok temu kosztowały połowę tego co w PL.

Strona 1 z 4 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/