| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Bankomaty - Albania bankomaty-albania,1496,154251 | Strona 1 z 4 |
| Autor: | dziamu [ 20 Cze 2018 10:51 ] |
| Temat postu: | Wypłata pieniędzy TIA |
tirana airport, jakby ktoś chciał wypłacić z bankomatu, to prowizje zaczynają się od 2% do 5% w przypadku Raifaisena! ( obojętnie czy ALL, czy € ), w mieście w bankomacie SG bez prowizji | |
| Autor: | cccc [ 05 Paź 2018 01:09 ] |
| Temat postu: | Re: Wypłata pieniędzy TIA |
Bancomat ATM na lotnisku pobral 700 Lek-ow prowizji, ale mial nawet niezly przelicznik walutowy. | |
| Autor: | hubski [ 27 Kwi 2019 14:01 ] | ||
| Temat postu: | Re: Wypłata pieniędzy TIA | ||
Po kontroli paszportowej stoją 2 bankomaty: Raiffeisen (o tym w pierwszym poście) i OTP Bank. Ten drugi chce 300 ALL prowizji. Zaś na hali odlotów stoi bankomat banku Kombetare Tregtare i jest bezprowizyjny.
| |||
| Autor: | kostek966 [ 27 Kwi 2019 21:05 ] |
| Temat postu: | Re: Wypłata pieniędzy TIA |
Po za lotniskiem są bezpłatne bankomaty, np societe generali | |
| Autor: | Marco Manno [ 23 Sie 2020 11:42 ] |
| Temat postu: | Bankomaty - Albania |
Czy ktos moze potwierdzic że w banku: BKT, Credins Bank lub Societe Generale powinny działać bez prowizji ? | |
| Autor: | cypel [ 23 Sie 2020 11:55 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Credins to jedyny bank w jakim udało mi się wyjąć kasę bez dodatkowych opłat. Zazwyczaj opłata 700 albo 500 ALL. W BKT nie próbowałem bo i też nie rzucił mi się w oczy. | |
| Autor: | Tomo14 [ 23 Sie 2020 13:11 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Na lotnisku ten środkowy nie pobiera prowizji - nie pamietam jakiego banku był. Przed prowizją jest komunikat, więc można odrzucić wypłatę. | |
| Autor: | kostek966 [ 23 Sie 2020 13:28 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Bankomat banku Societe General wypłacał bez prowizji nie tylko w Albani ale np w Czarnogórze | |
| Autor: | remineus [ 23 Sie 2020 13:32 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
BKT i Credins na pewno nie pobierały opłaty, te które chciały pobrać wyświetlały stosowny komunikat. Korzystałem z kart Tmobile banku, nie mogłem wypłacić niestety revolutem, kolega cypel pisał mi, że nie miał z tym problemów. | |
| Autor: | cypel [ 23 Sie 2020 15:20 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Tak, wszystko wypłacałem revolutem. Nie miałem żadnych problemów. | |
| Autor: | worminfested [ 25 Sie 2020 10:03 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Bankomat BKT (bezprowizyjmy, jak pisali poprzednicy) stoi na lotnisku w Tiranie na przylotach zaraz za kontrolą paszportową. Gdzieś wcześniej czytałem, że jest tylko na odlotach. Obok jest kantor ale kursy gorsze nie tylko niż w centrum ale także niż na pobliskiej stacji benzynowej, gdzie można płacić w EUR. | |
| Autor: | cypel [ 05 Maj 2021 08:10 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Są trzy bankomaty, środkowy BKT, oprócz tego raiffeisen i otp chyba. Wszytkie pobierają prowizje od 425 do 700 lek bodajże. Wczoraj testowałem. Już nie pamiętam dokładnie bo obskoczyłem wszystkie maszyny zarówno na przylotach jak i w terminalu przed security. Revolutem udało mi się ponownie wypłacić bez prowizji w credins. Jak dla mnie jedyny pewniak. BKT próbowałem też w innych miejscach i wszędzie prowizja. | |
| Autor: | kostek966 [ 05 Maj 2021 08:55 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Societe Generale były bez prowizji przed pandemią, proponuję sprawdzić czy są nadal | |
| Autor: | 1955845624 [ 05 Maj 2021 09:44 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Z Revoluta bez prowizji wypłaciłem w Alpha Bank. | |
| Autor: | cypel [ 07 Maj 2021 23:25 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Potwierdzam w alpha bank bez haraczu. | |
| Autor: | sko1czek [ 08 Maj 2021 08:31 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Poza Alpha Bank również Credins Bank wypłaca z Revo bez prowizji. Sprawdzone wczoraj. | |
| Autor: | cypel [ 08 Maj 2021 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Tak o credins pisałem wcześniej. | |
| Autor: | M_Karol [ 22 Maj 2021 21:33 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Czy bankomat Alpha Bank znajduje się na lotnisku? Delikatnie zbaczając z tematu, jakie są ceny w duty free na lotnisku w Tiranie? Polecacie coś w szczególności? | |
| Autor: | Zeus [ 22 Maj 2021 23:57 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
Ceny na lotnisku miłe. Polecam wino, brandy i rakiję | |
| Autor: | remineus [ 23 Maj 2021 06:37 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomaty - Albania |
i papierosy | |
| Strona 1 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |