| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Bankomat na Stansted bankomat-na-stansted,1453,74499 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | eldorado [ 15 Cze 2015 19:56 ] |
| Temat postu: | Bankomat na Stansted |
Hej Może mi ktoś powiedzieć czy ten bankomat w strefie bezcłowej pobiera jakąś prowizje za wypłatę w funtach oczywiście z konta w Ł ? Pozdrawiam | |
| Autor: | m3lm4k [ 16 Cze 2015 11:18 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na stansted |
Jesli Twoj bank nie pobiera oplaty to sam bankomat tez Ci nie dolozy prowizji. | |
| Autor: | sawiet [ 16 Cze 2015 22:20 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na Stansted |
potwierdzam slowa przedmowcy - bankomat jest bezplatny | |
| Autor: | romuald [ 25 Sty 2016 12:51 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na Stansted |
hej, czy ktos moze mi powiedziec, czy na lotnisku Stansted sa jakies bankomaty, ktore nie pobieraja zadnych oplat za pobranie funtów, oczywiscie karta angielska i z konta angielskiego (mam kontO w HALIFAX) ??? Jesli ta, to w ktorym sa miejscu?? z gory dziekuje i pozdrawiam | |
| Autor: | Kara [ 25 Sty 2016 12:59 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na Stansted |
"Cash dispensers" na grafice z tej strony: http://www.stansteadairport.com/stanste ... 4543072056. | |
| Autor: | romuald [ 25 Sty 2016 20:14 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na Stansted |
dziekuje | |
| Autor: | Kara [ 25 Sty 2016 20:24 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na Stansted |
Spróbuj tu: http://www.stansted-airport-information ... al-map.gif. A towarzyszy podróży chyba szybciej znajdziesz przez "Społeczność". | |
| Autor: | krystoferson112 [ 25 Sty 2016 20:31 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na Stansted |
Jak coś to w Stansted w tym największym sklepie z alkoholami i innymi różnościami płaciłem ostatnio kartą iNTELIGO w PLN, po wcześniejszym zapytaniu pani kasjerki czy płacę w funtach, czy złotówkach? | |
| Autor: | konradzik [ 26 Sty 2016 00:30 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na Stansted |
kazdy powinien zapytac w jakiej walucie ma byc platnosc bo terminal ma wybor w oryginalnej czy przewalutowanej | |
| Autor: | Arekkk [ 12 Lut 2016 09:59 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na stansted |
m3lm4k napisał(a): Jesli Twoj bank nie pobiera oplaty to sam bankomat tez Ci nie dolozy prowizji. Nie zawsze tak jest. Niestety. | |
| Autor: | Kara [ 12 Lut 2016 10:06 ] |
| Temat postu: | Re: Bankomat na Stansted |
Ale wtedy (w Wielkiej Brytanii) pojawia się na początku procesu wypłaty ostrzeżenie z wysokością opłaty za skorzystanie z urządzenia. Tego typu bankomaty stoją zwykle w małych sklepach lub pubach. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |