| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azul airlines i problem z płatnością azul-airlines-i-problem-z-platnoscia,732,178514 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | kat_mala13 [ 14 Wrz 2024 11:21 ] |
| Temat postu: | Azul airlines i problem z płatnością |
Hej:) Kupiłam lot liniami Azul Airlines z GIG w Rio de Janeiro do Paris Orly. Zapłaciłam za niego karta VISA, otrzymałam rezerwację. Kolejnego dnia pieniądze wróciły na konto. Dostałam informację aby się skontaktować z obsługą w ciągu 24 godzin. Na czacie dostałam linka, opłaciłam ponownie lot tą samą kartą, Mastercard nie przeszła. Po pewnym czasie dostałam maila, że jest problem z płatnością i wciąż jest 'pending', rezerwacja nadal jest (z informacją, że nie jest opłacona), pieniędzy jeszcze nie zwrócili. Czy ktoś miał podobną sytuację? Widziałam wątek o problemach z kupnem biletów ale to było rok 2012 - 2014. | |
| Autor: | krzqchu [ 14 Wrz 2024 11:48 ] |
| Temat postu: | Re: Azul airlines i problem z płatnością |
Problem z płatnościami to dość częsty przypadek w tamtejszych liniach, ja miałem podobne problemy z meksykańską Volaris a także Aerolíneas Argentinas. Spróbuj kupić bilet przez OTA. | |
| Autor: | SPLDER [ 14 Wrz 2024 14:12 ] |
| Temat postu: | Re: Azul airlines i problem z płatnością |
@kat_mala13 To chyba w Azulu dość typowe. Ja zapłaciłem przez ich infolinię, bezpośrednio u agenta, nie przez link. | |
| Autor: | kat_mala13 [ 14 Wrz 2024 16:18 ] |
| Temat postu: | Re: Azul airlines i problem z płatnością |
A czy oni mają jakąś darmową infolinię? Tam jest darmowy numer ale jest informacja, że to dla USA i Kanady... | |
| Autor: | SPLDER [ 14 Wrz 2024 16:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azul airlines i problem z płatnością |
kat_mala13 napisał(a): A czy oni mają jakąś darmową infolinię? Tam jest darmowy numer ale jest informacja, że to dla USA i Kanady... Nie pamiętam, bo to było w zeszłym roku, ale chyba przez Skype na numer w USA było za darmo. | |
| Autor: | kat_mala13 [ 14 Wrz 2024 16:54 ] |
| Temat postu: | Re: Azul airlines i problem z płatnością |
Dzięki za odpowiedź | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |