Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do wyrobienie e-visa

https://evisa.gov.az/en/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#41 PostWysłany: 13 Lip 2015 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Kiedy przerabiałeś ten temat, bo nie wiem czy herbata już nie podrożała :P dzięki za pomoc
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !


Ostatnio edytowany przez Zeus, 13 Lip 2015 20:14, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#42 PostWysłany: 13 Lip 2015 20:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26084
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Rok temu ;)

Była za 0.3 AZN ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#43 PostWysłany: 13 Lip 2015 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 686
Loty: 153
Kilometry: 255 179
Krajów: 35 / 16.4%
niebieski
na przyszłość polecam kontakt telefoniczny z ambasadą, nie mają zwyczaju odpisywać na maile, parokrotnie się o tym przekonałem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#44 PostWysłany: 02 Lut 2016 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4976
srebrny
Są obecnie w wizz fajne ceny na loty BUD-GYD.
Napiszcie proszę o dzisiejszych realiach (koszty i formalności związane z załatwianiem wizy azerskiej).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#45 PostWysłany: 02 Lut 2016 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5597
Loty: 169
Kilometry: 241 913
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
Jak chcesz mieć wszystko załatwione z Polski, szybko i bez konieczności rezerwacji hoteli najtaniej wychodzi aina.pl.
Biura azerskie biorą mniej (przeważnie 60€), ale większość wymaga oryginalnego potwierdzenia z pieczątką hotelu, albo wykupienia noclegów za ich pośrednictwem.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
Offline
#46 PostWysłany: 02 Lut 2016 20:47 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1915
srebrny
Też zwróciłem uwagę na ceny. Da się polecieć na 4 dni lub tydzień za 350 zł.

tinyurl.com/gl893q2

Krasnal, czy wyrobienie wizy przez Aine trwa do 12 dni? Czy masz doświadczenie z nimi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#47 PostWysłany: 02 Lut 2016 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5597
Loty: 169
Kilometry: 241 913
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
Nie mam doświadczenia, ale sam planowałem/planuję się tam wybrać, przewertowałem kilka biur z Polski i kilkanaście z Azerbejdżanu, wysłałem kilkanaście e-maili i w aina moim zdaniem wychodzi najkorzystniej stosunek poniesionych kosztów do nakładu pracy.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#48 PostWysłany: 02 Lut 2016 23:26 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26084
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jak coś, ten hostel, po pierwsze jest najtańszy w Baku, a po drugie wydają potwierdzenia rezerwacji z pieczątką, do ułatwienia wyrobienia e-visy :)

http://www.bakupalacehotel.com/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#49 PostWysłany: 04 Lut 2016 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4976
srebrny
@Zeus
Załóżmy, że tam zarezerwuję nocleg:
-hostel przyśle mi rezerwację z pieczątką pocztą tradycyjną, czy jakiś scan do e-vizy wystarczy?
-muszę mieć rezerwację na cały pobyt?
-mogę odwołać potem chociaż jej część (przecież nie będę spał cały czas w Baku ;) ) ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#50 PostWysłany: 04 Lut 2016 10:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26084
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
@wtak

Rezerwujesz nocleg, po 2 dniach, dostaniesz na mailu, potwierdzenie z pieczątką i podpisem

Załącznik:
baku.JPG
baku.JPG [ 50.54 KiB | Obejrzany 1699 razy ]


tak, musisz, ale zawsze potem możesz zmienić ;)

tak, za rezerwacje w tym hostelu nic nie płacisz (no ba, nawet dane karty nie trzeba podawać), zawsze po potwierdzeniu odbioru wizy, anulujesz nocleg albo skracasz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#51 PostWysłany: 15 Lut 2016 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2015
Posty: 138
Loty: 112
Kilometry: 207 503
Krajów: 38 / 17.8%
@Zeus
A wiesz może, które azerskie biuro, które pośredniczy w zdobyciu wizy nie wymaga, żeby nocleg był załatwiany także za ich pośrednictwem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#52 PostWysłany: 15 Lut 2016 20:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26084
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
http://geo-travel.az/en/visas/?country_id=21
Góra
 Profil Relacje PM off
babaryba uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#53 PostWysłany: 15 Lut 2016 21:41 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 163
Czy ktoś w ostatnim czasie załatwiał wizę?
Jak najtaniej ją uzyskać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#54 PostWysłany: 27 Lut 2016 12:33 

Rejestracja: 27 Lut 2016
Posty: 3
Wiza do Azerbejdżanu wyrabiana w Teheranie http://slomianykapelusz.pl/jak-aplikowa ... luty-2016/
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#55 PostWysłany: 04 Mar 2016 17:59 

Rejestracja: 30 Mar 2014
Posty: 3
Loty: 142
Kilometry: 146 151
Krajów: 23 / 10.8%
hej, planuję w kwietniu lecieć z Moskwy do Teheranu przez Baku, AZALem. Jak wygląda sprawa transferu na lotnisku w Baku? Nie trzeba mieć wizy, czy jest może taka sama sytuacja jak w Mińsku, gdzie lecąc przez Mińsk potrzebujemy mieć wizę tranzytową? Dzięki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#56 PostWysłany: 18 Mar 2016 09:55 

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1
Cześć,
nie mam doświadczenia z wizami, stąd moje pytanie - planuję lot do Baku z Budapesztu, wylot jest o po 23.00, przylot o 6.30 dnia następnego - czy wiza ma być datowana od dnia wylotu z Budapesztu czy od dnia lądowania w Baku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#57 PostWysłany: 18 Mar 2016 10:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26084
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Ja miałem z dnia wylądowania w Azerbejdżanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#58 PostWysłany: 01 Kwi 2016 14:44 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 4
Dołączam się do pytań o wizę na lotnisku w Baku.

Lecę do Iranu z przesiadką na lotnisku w Baku. Czy ktoś z Was miał taką przesiadkę i może powiedzieć odnośnie swoich doświadczeń.

Polska ambasada w Baku mówi, że wizy tranzytowej nie trzeba mieć, ale finalnie może to zależeć na jakiego urzędnika trafimy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#59 PostWysłany: 01 Kwi 2016 15:51 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10318
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Kilka lat temu była opcja otrzymania wizy na lotnisku, nie tylko tranzytowej.

Ale obecnie chyba takiej możliwości nie ma, a przynajmniej mało kto o niej słyszał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#60 PostWysłany: 01 Kwi 2016 15:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26084
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Była, została skasowana, reaktywowana w trakcje eurowizji i Europejskich Igrzysk i ponownie skasowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group