Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azerbejdżan - wiza
azerbejdzan-wiza,1140,34477
Strona 3 z 18

Autor:  pawelos [ 13 Lip 2015 20:03 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Kiedy przerabiałeś ten temat, bo nie wiem czy herbata już nie podrożała :P dzięki za pomoc

Autor:  Zeus [ 13 Lip 2015 20:06 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Rok temu ;)

Była za 0.3 AZN ;)

Autor:  Japi_29 [ 13 Lip 2015 22:20 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

na przyszłość polecam kontakt telefoniczny z ambasadą, nie mają zwyczaju odpisywać na maile, parokrotnie się o tym przekonałem

Autor:  wtak [ 02 Lut 2016 20:05 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Są obecnie w wizz fajne ceny na loty BUD-GYD.
Napiszcie proszę o dzisiejszych realiach (koszty i formalności związane z załatwianiem wizy azerskiej).

Autor:  krasnal [ 02 Lut 2016 20:29 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Jak chcesz mieć wszystko załatwione z Polski, szybko i bez konieczności rezerwacji hoteli najtaniej wychodzi aina.pl.
Biura azerskie biorą mniej (przeważnie 60€), ale większość wymaga oryginalnego potwierdzenia z pieczątką hotelu, albo wykupienia noclegów za ich pośrednictwem.

Autor:  Arekkk [ 02 Lut 2016 20:47 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Też zwróciłem uwagę na ceny. Da się polecieć na 4 dni lub tydzień za 350 zł.

tinyurl.com/gl893q2

Krasnal, czy wyrobienie wizy przez Aine trwa do 12 dni? Czy masz doświadczenie z nimi?

Autor:  krasnal [ 02 Lut 2016 20:58 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Nie mam doświadczenia, ale sam planowałem/planuję się tam wybrać, przewertowałem kilka biur z Polski i kilkanaście z Azerbejdżanu, wysłałem kilkanaście e-maili i w aina moim zdaniem wychodzi najkorzystniej stosunek poniesionych kosztów do nakładu pracy.

Autor:  Zeus [ 02 Lut 2016 23:26 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Jak coś, ten hostel, po pierwsze jest najtańszy w Baku, a po drugie wydają potwierdzenia rezerwacji z pieczątką, do ułatwienia wyrobienia e-visy :)

http://www.bakupalacehotel.com/

Autor:  wtak [ 04 Lut 2016 09:26 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

@Zeus
Załóżmy, że tam zarezerwuję nocleg:
-hostel przyśle mi rezerwację z pieczątką pocztą tradycyjną, czy jakiś scan do e-vizy wystarczy?
-muszę mieć rezerwację na cały pobyt?
-mogę odwołać potem chociaż jej część (przecież nie będę spał cały czas w Baku ;) ) ?

Autor:  Zeus [ 04 Lut 2016 10:44 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

@wtak

Rezerwujesz nocleg, po 2 dniach, dostaniesz na mailu, potwierdzenie z pieczątką i podpisem

Załącznik:
baku.JPG
baku.JPG [ 50.54 KiB | Obejrzany 1704 razy ]


tak, musisz, ale zawsze potem możesz zmienić ;)

tak, za rezerwacje w tym hostelu nic nie płacisz (no ba, nawet dane karty nie trzeba podawać), zawsze po potwierdzeniu odbioru wizy, anulujesz nocleg albo skracasz :)

Autor:  babaryba [ 15 Lut 2016 20:21 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

@Zeus
A wiesz może, które azerskie biuro, które pośredniczy w zdobyciu wizy nie wymaga, żeby nocleg był załatwiany także za ich pośrednictwem?

Autor:  Zeus [ 15 Lut 2016 20:25 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

http://geo-travel.az/en/visas/?country_id=21

Autor:  Mozart [ 15 Lut 2016 21:41 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Czy ktoś w ostatnim czasie załatwiał wizę?
Jak najtaniej ją uzyskać?

Autor:  Słomiany Kapelusz [ 27 Lut 2016 12:33 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Wiza do Azerbejdżanu wyrabiana w Teheranie http://slomianykapelusz.pl/jak-aplikowa ... luty-2016/

Autor:  mishka [ 04 Mar 2016 17:59 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

hej, planuję w kwietniu lecieć z Moskwy do Teheranu przez Baku, AZALem. Jak wygląda sprawa transferu na lotnisku w Baku? Nie trzeba mieć wizy, czy jest może taka sama sytuacja jak w Mińsku, gdzie lecąc przez Mińsk potrzebujemy mieć wizę tranzytową? Dzięki za info.

Autor:  nicoba [ 18 Mar 2016 09:55 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Cześć,
nie mam doświadczenia z wizami, stąd moje pytanie - planuję lot do Baku z Budapesztu, wylot jest o po 23.00, przylot o 6.30 dnia następnego - czy wiza ma być datowana od dnia wylotu z Budapesztu czy od dnia lądowania w Baku?

Autor:  Zeus [ 18 Mar 2016 10:03 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Ja miałem z dnia wylądowania w Azerbejdżanie

Autor:  clark99 [ 01 Kwi 2016 14:44 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Dołączam się do pytań o wizę na lotnisku w Baku.

Lecę do Iranu z przesiadką na lotnisku w Baku. Czy ktoś z Was miał taką przesiadkę i może powiedzieć odnośnie swoich doświadczeń.

Polska ambasada w Baku mówi, że wizy tranzytowej nie trzeba mieć, ale finalnie może to zależeć na jakiego urzędnika trafimy.

Autor:  Sudoku [ 01 Kwi 2016 15:51 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Kilka lat temu była opcja otrzymania wizy na lotnisku, nie tylko tranzytowej.

Ale obecnie chyba takiej możliwości nie ma, a przynajmniej mało kto o niej słyszał.

Autor:  Zeus [ 01 Kwi 2016 15:57 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - Wiza

Była, została skasowana, reaktywowana w trakcje eurowizji i Europejskich Igrzysk i ponownie skasowana.

Strona 3 z 18 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/