| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azerbejdżan - wiza azerbejdzan-wiza,1140,34477 | Strona 3 z 18 |
| Autor: | pawelos [ 13 Lip 2015 20:03 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Kiedy przerabiałeś ten temat, bo nie wiem czy herbata już nie podrożała | |
| Autor: | Zeus [ 13 Lip 2015 20:06 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Rok temu Była za 0.3 AZN | |
| Autor: | Japi_29 [ 13 Lip 2015 22:20 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
na przyszłość polecam kontakt telefoniczny z ambasadą, nie mają zwyczaju odpisywać na maile, parokrotnie się o tym przekonałem | |
| Autor: | wtak [ 02 Lut 2016 20:05 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Są obecnie w wizz fajne ceny na loty BUD-GYD. Napiszcie proszę o dzisiejszych realiach (koszty i formalności związane z załatwianiem wizy azerskiej). | |
| Autor: | krasnal [ 02 Lut 2016 20:29 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Jak chcesz mieć wszystko załatwione z Polski, szybko i bez konieczności rezerwacji hoteli najtaniej wychodzi aina.pl. Biura azerskie biorą mniej (przeważnie 60€), ale większość wymaga oryginalnego potwierdzenia z pieczątką hotelu, albo wykupienia noclegów za ich pośrednictwem. | |
| Autor: | Arekkk [ 02 Lut 2016 20:47 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Też zwróciłem uwagę na ceny. Da się polecieć na 4 dni lub tydzień za 350 zł. tinyurl.com/gl893q2 Krasnal, czy wyrobienie wizy przez Aine trwa do 12 dni? Czy masz doświadczenie z nimi? | |
| Autor: | krasnal [ 02 Lut 2016 20:58 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Nie mam doświadczenia, ale sam planowałem/planuję się tam wybrać, przewertowałem kilka biur z Polski i kilkanaście z Azerbejdżanu, wysłałem kilkanaście e-maili i w aina moim zdaniem wychodzi najkorzystniej stosunek poniesionych kosztów do nakładu pracy. | |
| Autor: | Zeus [ 02 Lut 2016 23:26 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Jak coś, ten hostel, po pierwsze jest najtańszy w Baku, a po drugie wydają potwierdzenia rezerwacji z pieczątką, do ułatwienia wyrobienia e-visy http://www.bakupalacehotel.com/ | |
| Autor: | wtak [ 04 Lut 2016 09:26 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
@Zeus Załóżmy, że tam zarezerwuję nocleg: -hostel przyśle mi rezerwację z pieczątką pocztą tradycyjną, czy jakiś scan do e-vizy wystarczy? -muszę mieć rezerwację na cały pobyt? -mogę odwołać potem chociaż jej część (przecież nie będę spał cały czas w Baku | |
| Autor: | Zeus [ 04 Lut 2016 10:44 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
@wtak Rezerwujesz nocleg, po 2 dniach, dostaniesz na mailu, potwierdzenie z pieczątką i podpisem Załącznik: baku.JPG [ 50.54 KiB | Obejrzany 1704 razy ] tak, musisz, ale zawsze potem możesz zmienić tak, za rezerwacje w tym hostelu nic nie płacisz (no ba, nawet dane karty nie trzeba podawać), zawsze po potwierdzeniu odbioru wizy, anulujesz nocleg albo skracasz | |
| Autor: | babaryba [ 15 Lut 2016 20:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
@Zeus A wiesz może, które azerskie biuro, które pośredniczy w zdobyciu wizy nie wymaga, żeby nocleg był załatwiany także za ich pośrednictwem? | |
| Autor: | Zeus [ 15 Lut 2016 20:25 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
http://geo-travel.az/en/visas/?country_id=21 | |
| Autor: | Mozart [ 15 Lut 2016 21:41 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Czy ktoś w ostatnim czasie załatwiał wizę? Jak najtaniej ją uzyskać? | |
| Autor: | Słomiany Kapelusz [ 27 Lut 2016 12:33 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Wiza do Azerbejdżanu wyrabiana w Teheranie http://slomianykapelusz.pl/jak-aplikowa ... luty-2016/ | |
| Autor: | mishka [ 04 Mar 2016 17:59 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
hej, planuję w kwietniu lecieć z Moskwy do Teheranu przez Baku, AZALem. Jak wygląda sprawa transferu na lotnisku w Baku? Nie trzeba mieć wizy, czy jest może taka sama sytuacja jak w Mińsku, gdzie lecąc przez Mińsk potrzebujemy mieć wizę tranzytową? Dzięki za info. | |
| Autor: | nicoba [ 18 Mar 2016 09:55 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Cześć, nie mam doświadczenia z wizami, stąd moje pytanie - planuję lot do Baku z Budapesztu, wylot jest o po 23.00, przylot o 6.30 dnia następnego - czy wiza ma być datowana od dnia wylotu z Budapesztu czy od dnia lądowania w Baku? | |
| Autor: | Zeus [ 18 Mar 2016 10:03 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Ja miałem z dnia wylądowania w Azerbejdżanie | |
| Autor: | clark99 [ 01 Kwi 2016 14:44 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Dołączam się do pytań o wizę na lotnisku w Baku. Lecę do Iranu z przesiadką na lotnisku w Baku. Czy ktoś z Was miał taką przesiadkę i może powiedzieć odnośnie swoich doświadczeń. Polska ambasada w Baku mówi, że wizy tranzytowej nie trzeba mieć, ale finalnie może to zależeć na jakiego urzędnika trafimy. | |
| Autor: | Sudoku [ 01 Kwi 2016 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Kilka lat temu była opcja otrzymania wizy na lotnisku, nie tylko tranzytowej. Ale obecnie chyba takiej możliwości nie ma, a przynajmniej mało kto o niej słyszał. | |
| Autor: | Zeus [ 01 Kwi 2016 15:57 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Była, została skasowana, reaktywowana w trakcje eurowizji i Europejskich Igrzysk i ponownie skasowana. | |
| Strona 3 z 18 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |