Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azerbejdżan - wiza
azerbejdzan-wiza,1140,34477
Strona 17 z 18

Autor:  DMW [ 17 Wrz 2024 09:47 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

@Legion1 nic więcej nie było potrzebne. Lot GYD-NAJ w zeszłym roku.

Autor:  Darek M. [ 16 Sty 2025 19:10 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

W LOT nie da się odprawić bez wizy. Jak obecnie wygląda sprawa Visa on arrival?

Wygląda na to, że za późno się zabrałem za Visę online, w porównaniu do czasu jaki potrzebują do wyrobienia wizy.

Autor:  Zeus [ 16 Sty 2025 19:14 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Jedyna opcja na VOA

Passengers with a letter of consent issued by the State Migration Service of Azerbaijan can obtain a visa on arrival. The letter is signed electronically and can be verified by scanning the QR code on the letter.

Autor:  Jac [ 16 Sty 2025 20:02 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Uwielbiam takie historie!

Kiedy masz lot? Dziś w nocy?

Autor:  Darek M. [ 16 Sty 2025 21:56 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

W sobotę w nocy :) praca praca praca i w sumie do końca nie wiem czy dam radę lecieć. Niby wiza w trybie standardowym ma być właśnie ważna od soboty (taki termin był w kalendarzu), ale co jak przyjdzie po odprawie na krajówce ?!

Autor:  malediwy [ 01 Kwi 2025 23:32 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Czy ktoś ostatnio może wyrabiał tą wizę na lotnisku w Baku? Ile to trwa, ile to kosztuje, ile się czeka itd.. Czy całą dobę to można zrobić?
Ja próbowałem kupić wizę online, wypełniłem wszystkie niezbędne wnioski itp. Miałem na maila przyjść link do płatności ale nie przyszedł. A lecę w piątek więc już mam mniej niż 3 dni roboczych..

Autor:  Hose [ 01 Kwi 2025 23:47 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

@malediwy O ile nic się ostatnio nie zmieniło to na lotnisku wizy nie wyrobisz. Jak czas nagli to jest opcja wyrobienia wizy w trybie przyśpieszonym w kilka godzin.

Autor:  Legion1 [ 02 Kwi 2025 08:03 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

@malediwy jakiej poczty używasz do przesłania wniosku? Ja próbowałem na początku na O2 i nic. Zmieniłem na gmail i od razu dostałem maila.

Autor:  malediwy [ 02 Kwi 2025 09:51 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Używałem wp. I teraz już czytam poraz kolejny, że powiniem użyć Gmaila. No to lipa, bo lecę pojutrze więc pozostał mi tylko tryb przyśpieszony...?

Autor:  Legion1 [ 03 Kwi 2025 10:22 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

@malediwy trochę Cię nie rozumiem. Napisałeś, że kolejny raz czytasz, że trzeba użyć poczty gmail, a i tak w sumie tego nie sprawdziłeś tylko uparcie próbowałeś przez wp ;)

Autor:  malediwy [ 09 Kwi 2025 20:16 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Po raz kolejny, to znaczy czytając post po poście a nie, że czytałem kiedyś i czytam teraz po raz kolejny.. .:-)
Generalnie użyłem poczty gmail, Zamówiłem wizy (niestety z dopłatą) i dotarły bez problemu...

Autor:  Soulfly [ 20 Maj 2025 13:00 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

W piątek lecę do Tadżykistanu przez Baku Azerbaijan Airlines - czy na lotniksu potrzebna wiza tranzytowa,czy jeśli nie będę wychodził z lotniska to nie ma problemu ?

Autor:  Zeus [ 20 Maj 2025 13:02 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Azerbaijan - Transit Visa

TWOV (Transit Without Visa)
Passengers with a confirmed onward ticket for a flight to a third country within 24 hours. They must stay in the international transit area of the airport and have documents required for the next destination.

Autor:  Zeus [ 26 Sie 2025 10:29 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

W dniu 25 sierpnia 2025 r. prezydent Ilham Aliyev podpisał dekret zezwalający obcokrajowcom i bezpaństwowcom przybywającym na międzynarodowe lotniska w Azerbejdżanie na uzyskanie wizy po przybyciu w okresie od 25 sierpnia do 30 września 2025 r.

Aby się kwalifikować, odwiedzający muszą przedstawić jeden z następujących dokumentów:

Oficjalną kartę akredytacyjną wydaną przez Formula One Management Limited lub Fédération Internationale de l’Automobile (FIA) lub dowolny dokument potwierdzający oficjalną akredytację.
Kartę akredytacyjną wydaną przez Baku City Circuit Operating Company.
Papierowy lub elektroniczny bilet (lub dowód zakupu) na Grand Prix Formuły 1 w Baku w 2025 r.

https://visasnews.com/en/azerbaijan-str ... rand-prix/

Autor:  Jac [ 05 Sty 2026 21:35 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Wyrobienie tej wizy to rzeczywiscie bardziej cwiczenie typu "kopiuj - wklej" z paszportu. 1 dzień roboczy czekałem.

Lot W6 z BUD: oczywiscie ważny boarding pass nie został wygenerowany mimo że trzeba było podać informacje wizowe. 40min czekania na check-in - w kolejce również osoby z azerskimi paszportami.
Pracownik check-in bardzo uważnie sprawdzał wydruk wizy pod kątem zgodnosci z paszportem. Myślę że jakby znalazł literówkę, albo przekręconą datę to byłby problem.
Boarding mimo opóznionego lotu trwał z godzinę. Dokładne ponowne sprawdzanie każdego: boarding - paszport - wiza.

Autor:  mexico [ 31 Sty 2026 14:53 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Z Waszego doświadczenia, kiedy najlepiej jest aplikować o wizę do Azerbejdżanu, skoro podróż ok. połowy kwietnia '26? Z góry dziękuje za pomoc.

Autor:  Zeus [ 31 Sty 2026 14:56 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Ja bym aplikował po 20 Marca, kiedy Nowruz się kończy. Lub miesiąc przed wyjazdem

Autor:  piotrzap2 [ 13 Kwi 2026 19:39 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

Wybieram się 1 maja do Baku Wizzair z Budapesztu. Przylot 2 maja
Powrót mam tego samego dnia Wizzair do Rzymu. Co wpisać w polu: "Address of accommodation in Azerbaijan"? Można napisać: one day trip"?

Autor:  Szymon2020 [ 13 Kwi 2026 23:59 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

@piotrzap2 albo adres lotniska :D raczej nikt tego specjalnie nie sprawdza. O bilet wylotowy przy wjeździe do Azerbejdżanu na lotnisku w Baku też mnie nie pytali

Autor:  piotrzap2 [ 14 Kwi 2026 06:49 ]
Temat postu:  Re: Azerbejdżan - wiza

@Szymon2020 o tym nie pomyślałem. Nie ukrywam, że zależy mi na tej podróży. I choć będę tam od 4:00 do 22:00 to chciałbym z tego jednego dnia wycisnąć co się da ?

Tak w ogóle cena wizy wzrosła do 29$

Strona 17 z 18 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/