Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#81 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2926
Loty: 179
Kilometry: 458 354
Krajów: 44 / 20.6%
srebrny
mayka napisał(a):
Czy ktoś już rezerwował loty po Australii,w jakich cenach i które linie?


Ja na razie kupiłem lot Melbourne-Hobart na Tasmanię, z bagażem rejestrowanym liniami Virgin Australia kosztował na edreams.it 25€ (+19.99€ za kod zniżkowy z włoskiego groupona, czyli łączny koszt 45€).

Planuję jeszcze dokupić Hobart-Sydney, Sydney-Gold Coast, Gold Coast-Melbourne.

Gdyby nie rejestrowany, który biorę ze sobą na te kilkanaście dni, wyszłoby taniej, no ale w podręcznym chyba by mi zabrakło trochę miejsca.

Z Australii wracam do Dublina 18.11 wieczorem, 19-ego jest dobra cena rano na powrót Ryanairem do Polski, konkretnie do Gdańska. Bezpośrednio na stronie - 29.99 €. Ten bilet też kupiłem na edreams.it i z rejestrowanym kosztował 4€ (+ 19.99€ za kod).

Cały czas rozglądam się i czaję na dolot do Irlandii i te kolejne krajówki po AU, choć myślę, że z tą pierwszą trochę się pospieszyłem i na dobre ceny trzeba zaczekać tak do września ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#82 PostWysłany: 12 Cze 2014 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2013
Posty: 36
Loty: 151
Kilometry: 225 046
Krajów: 17 / 7.9%
Sugeruję zapisać się do newslettera linii Jetstar i Tigerair.

20/05 kupiłem bilety Jetstar na listopad w promocji 2for1:
1. PER-SYD - 216 AUD (2 osoby, bagaż podręczny)
2. SYD-HOB - 116 AUD (2 osoby, bagaż podręczny)

Promocje są prawie co chwilę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#83 PostWysłany: 12 Cze 2014 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2926
Loty: 179
Kilometry: 458 354
Krajów: 44 / 20.6%
srebrny
Jeżeli ktoś znalazłby dla siebie ciekawą cenę na krajówki po Australii liniami Tiger Airways, to dodatkowo można zaoszczędzić jakieś 85 zł kupując voucher na australijskim ebayu (zniżka 100AU$ za ~70AU$), widzę jest tam 5 aukcji:

http://www.ebay.com.au/sch/i.html?_odkw ... cat=123416

Szukałem australijskiego odpowiednika fly4free, ale niestety takiej stronki nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#84 PostWysłany: 12 Cze 2014 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 980
Loty: 138
Kilometry: 294 716
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Ja mam
Melbourne - Launcheston 66 AUD (z rejestrowanym)
Sydney - Melbourne 61 AUD (z rejestrowanym)
Obydwa w jakimiś promocjami ale już nie pamiętam z jakimi :)
Berlin-Dublin-Berlin to kompletna porażka:900 zł :( Ale wracam niestety 31 grudnia i tylko Air Lingus wtedy lata. Ląduję w Dublinie właśnie w Sylwestra o 11:20 a o 18:25 mamy lot do Dublina. Berlina.
Zostało mi jeszcze Launcheston albo Hobart do Sydney i Melbourne Perth. Póki co na te loty promocje mnie skrzętnie omijają.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez gosiagosia, 13 Cze 2014 16:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#85 PostWysłany: 12 Cze 2014 19:56 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 838
Loty: 391
Kilometry: 612 796
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
mayka napisał(a):
j_brawo:
A ten Dubai Connect masz w nocy czy w dzień?
Bo ja mam w dzień 9 godz. i 5 min. ca. 7-16 - i się zastanawiam czy w ogóle warto?
Ktoś korzystał z tego DC? Jak to wygląda w praktyce przy tak krótkim czasie?


Ja ląduje 00:25 w Dubaju, a następny lot mam o 9:35 więc mi DC pasuje idealnie bo akurat spędzę noc w hotelu, nie na lotnisku ;) Do tego będę już po jednej nocy na lotnisku więc druga w hotelu jest zdecydowanie lepszą perspektywą ;)
Co do info jak to działa to na jakimś blogu znalazłem opis zamieszczony przez osobę, która z tego korzystała. Wyjście z samolotu, zgłoszenie się po bezpłatną wizę (my chyba możemy pominąć ten punkt programu bo Polacy już nie potrzebują wiz do ZEA), przejście przez granice, w strefie przylotów zgłoszenie się do punktu Emirates gdzie dadzą vouchery na hotel i pokażą gdzie jest bus. Pójście na busa, który zawiezie do hotelu, check-in, klucze do pokoju, prośba o pobódke na 2,5h przed odlotem i załatwione. Ta osoba pisała, że od wyjścia z samolotu do znalezienia się w pokoju minęło trochę ponad 1h więc przy ponad 9h przesiadki zdecydowanie ma się te kilka godzin na prysznic, przespanie się i śniadanie w hotelu.
Znalazłem też info, że podczas odprawiania się można nadać bagaż od razu do punktu docelowego lub odebrać go na lotnisku w Dubaju. Jak komu wygodniej :)

Co do lotów to ja zarezerwowałem doloty do Dublina. zapłaciłem 130 euro. Niestety mam dość sztywne ramy czasowe więc tu nie miałem zbyt wielkiego pola manewru. Lecę z Dublina w sobotę o 13:50 a w piątek do 17-18 muszę jeszcze być w pracy więc wylatuje z Brukseli SASem o 20:30 i z przesiadką w Kopenhadze ląduje w Dublinie w sobote przed 10. Co do powrotu to ląduję w Dublinie przed 12 w niedziele, a przed 18:00 mam lot lufthansa do domu z przesiadka w Monachium i o 23:00 ląduje w domu I w poniedziałek rano uderzam do pracy ;)

Co do planów to ja lece do Mel, chce tam spedzic 3-4 dni poleciec na 3 dni na Tasmanie, po czym wynajac auto i przez jakies 10 dni pokonac droge do sydney zaliczajac co ciekawsze miejsca: canbera, góra kościuszki, parki narodowe, wybrzeze itp. Po czym spędzić ostanie 3 dni w Sydney :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#86 PostWysłany: 12 Cze 2014 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 980
Loty: 138
Kilometry: 294 716
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
j_brawo napisał(a):
Lecę z Dublina w sobotę o 13:50 (...)z przesiadką w Kopenhadze ląduje w Dublinie w sobote przed 10.

Odważny jesteś. Ja przed długimi lotami asekuruję się do tego stopnia, ze dolot muszę mieć dzień wcześniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#87 PostWysłany: 13 Cze 2014 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2926
Loty: 179
Kilometry: 458 354
Krajów: 44 / 20.6%
srebrny
Wczoraj kupiłem 2 krajówkę, Sydney - Gold Coast, linie Virgin Australia, na AFT.com, korzystając z kodu zniżkowego wyszło 43.35$ ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#88 PostWysłany: 13 Cze 2014 11:18 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
Nie wybiera się ktoś może na wysepki na Pacyfiku ?
Fidzi ?? albo gdzieś dalej Wyspy Cooka
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#89 PostWysłany: 13 Cze 2014 15:56 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 838
Loty: 391
Kilometry: 612 796
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
gosiagosia napisał(a):
j_brawo napisał(a):
Lecę z Dublina w sobotę o 13:50 (...)z przesiadką w Kopenhadze ląduje w Dublinie w sobote przed 10.

Odważny jesteś. Ja przed długimi lotami asekuruję się do tego stopnia, ze dolot muszę mieć dzień wcześniej.


Do odważnych świat należy :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#90 PostWysłany: 14 Cze 2014 17:51 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 838
Loty: 391
Kilometry: 612 796
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
piotrek_ napisał(a):
Wczoraj kupiłem 2 krajówkę, Sydney - Gold Coast, linie Virgin Australia, na AFT.com, korzystając z kodu zniżkowego wyszło 43.35$ ;)

A czy to już jest cena z bagażem rejestrowym czy może te bilety na aft.com to są na najniższą klase rezerwacyjna w VA tzn bez bagażu rejestrowego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#91 PostWysłany: 14 Cze 2014 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 177
Loty: 94
Kilometry: 276 461
Krajów: 22 / 10.3%
niebieski
gosiagosia
A lot Syd-Mel (z rejestr.) pamietasz jakimi liniami?

j_brawo
a o to za strona aft.com? bo mnie się ładuje "Applied Flow Technology"... :/
i co to za zniżka..?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#92 PostWysłany: 14 Cze 2014 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2926
Loty: 179
Kilometry: 458 354
Krajów: 44 / 20.6%
srebrny
Z bagażem rejestrowanym. Klasa economy, 1x23 kg.

www.airfasttickets.com, kod zniżkowy na -35$, aftus2013luck-it-983124 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#93 PostWysłany: 15 Cze 2014 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 980
Loty: 138
Kilometry: 294 716
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Pewno ze pamiętam: jetstar. Tylko ze ja ląduję w Avalon, bo bardziej mi pasuje. Podstawowy lot kosztował 35 AUD. Ale te lotu sa tańsze niż na Tullamarine.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#94 PostWysłany: 16 Cze 2014 23:30 

Rejestracja: 07 Paź 2011
Posty: 183
Loty: 46
Kilometry: 97 019
Krajów: 18 / 8.4%
witam
1. ma ktoś może dostęp do karty au issued mastercard debit zwalania od 10 USD przy pasażerze zakup biletów na tigerairlines ?

2. korzystał ktoś z vocherów zamieszczonych przez piotrek_ zastanawiam się czy nie kupić...

http://www.ebay.com.au/itm/Tiger-Airway ... 3ce2f5f4e5

3. z lotów, które znalazłem terminy listopad 2014:
MEL ULUR(AYQ) ULUR SYD 418 AUD tigerem
MEL SYD SUD MEL 109 AUD tigerem

ceny z opłatami bez bagażu

4. czym płaciliście za bilety i jak rozliczają kurs? karta w USD? w euro czy PLN to podwójne przewalutowanie.. co może boleć przy zakupach

5. kombinował ktoś przeloty AU NZ? Najtaniej co znalazłem na 11.2014 to około:

SYD WLG 350 AUD bez bagażu z opłatami
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#95 PostWysłany: 27 Cze 2014 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2273
Loty: 1096
Kilometry: 2 578 144
Krajów: 111 / 51.9%
srebrny
Ja zrobiłem rezerwacje na despegar.com. Dzisiaj dostałem maila, że mam się pilnie skontaktować z nimi telefonicznie bo zaszła zmiana w moich lotach. W rezerwacji widzę, że wszystko jest po staremu. Średnio uśmiech mi się dzwonić do Ameryki Południowej. Czy uważacie, że jest to konieczne?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#96 PostWysłany: 30 Cze 2014 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2926
Loty: 179
Kilometry: 458 354
Krajów: 44 / 20.6%
srebrny
Przyszedł mi właśnie mail od expedii ze zmianami, ogólnie zmieniły się godziny lotów DUB-DXB, wylot jest 1:20h wcześniej, tak samo, jak i powrót. Wylot nie 21:30, a 20:20. Powrót o 14:40, wcześniej był 15:50.

Ale na szczęście - Não é preciso entrar em contato conosco para esta alteração. Czyli nie ma potrzeby kontaktu z nimi i potwierdzania tych zmian.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#97 PostWysłany: 30 Cze 2014 11:29 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 156
piotrek_ dokładnie do samo dostałem ale ta zmiana jest widoczna tylko na expedii - strona emirates pokazuje cały czas te same godziny...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#98 PostWysłany: 30 Cze 2014 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2013
Posty: 36
Loty: 151
Kilometry: 225 046
Krajów: 17 / 7.9%
U mnie rownież zmiana w jedną stronę (do AU). Zmiana widoczna jest w Qantas (aplikacja mobilna), natomiast tak jak u keram nie jest widoczna na Emirates.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#99 PostWysłany: 30 Cze 2014 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Ja lecę 17.11-25.11 i też zmienili mi godzinę wylotu była 21.30 teraz 20.20, w sumie zmiana na plus więcej czasu na przesiadke i Większe prawdopodobieństwo że bagaże dotrą o czasie .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#100 PostWysłany: 30 Cze 2014 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2926
Loty: 179
Kilometry: 458 354
Krajów: 44 / 20.6%
srebrny
Też pomyślałem o tym samym. Wcześniej przy 1:15h i jakimś opóźnieniu mogłyby być kłopoty z przesiadką. A lot A380, więc byłoby szkoda ;) Więc zmiany na plus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group