Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#41 PostWysłany: 15 Lip 2016 14:14 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 60
Loty: 12
Kilometry: 14 496
Krajów: 7 / 3.3%
Ja też potwierdzam - spaliśmy w tym hotelu w 2014 i wracaliśmy do niego też nocą po zwiedzaniu i nie było problemów.
Trzymaliśmy tam też samochód z wypożyczali częściowo na ulicy ale w większości na parkingu wielopoziomowym zaraz obok.

Ale sam hotel bez szału...
Góra
 Profil Relacje PM off
lewinski89 lubi ten post.
lewinski89 uważa post za pomocny.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#42 PostWysłany: 15 Lip 2016 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
Dwa tygodnie temu nocowaliśmy w tej okolicy tylko z airbnb nie w hotelu i bez problemu w piątkową noc dotarliśmy na miejsce. Okolica jest ok oczywiście jeśli samemu nie szuka się mocnych wrażeń.
Góra
 Profil Relacje PM off
lewinski89 lubi ten post.
lewinski89 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#43 PostWysłany: 15 Lip 2016 22:18 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 3
Loty: 35
Kilometry: 53 140
Krajów: 11 / 5.1%
goryczka napisał(a):
Ja też potwierdzam - spaliśmy w tym hotelu w 2014 i wracaliśmy do niego też nocą po zwiedzaniu i nie było problemów.
Trzymaliśmy tam też samochód z wypożyczali częściowo na ulicy ale w większości na parkingu wielopoziomowym zaraz obok.

Ale sam hotel bez szału...


Jasne, że bez szału, ale nie liczymy na "Bóg wie co" ;) Zresztą w tej cenie chyba ciężko byłoby znaleźć coś dużo lepszego w miarę blisko centrum :)

Dzięki za odpowiedź :) Tobie goryczka również dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#44 PostWysłany: 02 Lis 2016 00:52 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 5
Byłem w Atenach w styczniu 2015 r. na ul. Pittakou niedaleko Łuku Hadriana. Okolica dość spokojna, choć w nocy mocno wyludniona, aw zasadzie żywego ducha, może poza sezonem. Spędziłem tam w sumie 4 dni. Okolice Akropolu bezproblemowe. Nieciekawe klimaty był jak szło sie z placu Monastiraki do Kerameikos - dużo podejrzanych typów, a wygląd ulic (pełno śmieci, i graffiti) odstrasza. Innego dnia podjechalismy do stacji metra Attika szukać dworca autobusowego. Po dłuugich poszukiwaniach trafiliśmy na ul. Liosion, wogóle oznaczenia dworca jak i jego okalizacja w dość dziwnym miejscu zresztą chyba z dala od atacji metra. A że szukaliśmy busa w kierunki Suonio to dopiero w inforacji dowiedzielismy się, że trzeba dotrzeć do stacji Viktoria. Jak się dworca szło z buta do stacji Kato Patisia nie była ciekawego kwartału, jakieś plamy krwi nawet widać jakby świniaka zażynali. W okolicach opisywanego placu Viktoria spokojnie było. Plac Omonia jakoś omijaliśmy bezwidnie. Była też nocna wycieczka na wzgórze Lykavytos na panoramę miasta, ścieżki po wzgórzu nieoświetlone i podniesiona adrenalina. Po powrocie do hostelu gośc w recepcji dziwił, że bez szwanku wyszliśmy bo tamte okolice do spokojnych nienależą. Generalnie Ateny nie są super niebezpieczne, czasem zaczepiają złaszcza w etrze, ale najlepiej olać temat. Port w Pireusie też nie był najpiekniejszym miejscem, ale jak to port. Podsumuwując wrażenia dość spoko, choć miasto boryka się z kilkoma problemami jak imigrancji, smieci, graffiti - ale przecież to południowcy, nie ma co do tego przywiążywać szczególnej uwagi. Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#45 PostWysłany: 05 Sty 2017 00:01 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 515
Loty: 153
Kilometry: 249 194
Krajów: 28 / 13.1%
niebieski
Ulica athinas jest w bezpiecznej dzielnicy?Tam będę nocował 3 noce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#46 PostWysłany: 05 Sty 2017 00:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26092
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Spoko. Jest ona blisko Psyri, Hali Mięsnej i Monastiraki.
Góra
 Profil Relacje PM off
77kylo uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#47 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:54 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 50
@‌Zeus‌, Acadimias 77, Ateny. Bezpiecznie czy omijać szerokim łukiem? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#48 PostWysłany: 07 Sty 2017 23:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26092
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Spoko ulica. Przygraniczu centrum i Exarchia.

Non stop jest policja tam, z powodu Exarchi (centrum anarchistów Ateńskich)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#49 PostWysłany: 09 Sty 2017 16:21 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 254
niebieski
@‌Zeus‌ co uważasz na temat noclegu w jednej z poniższych lokalizacji w kwestii bezpieczeństwa i odległości do centrum?
Driopon 20 4th floor, Ateny, 11852, Grecja
Efforionos 12, Ateny, 11635, Grecja
Gkyilfordou 3 3rd Floor,1 And 2, Ateny, 10434, Grecja

Z gory dzieki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#50 PostWysłany: 16 Sty 2017 12:24 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 254
niebieski
@‌Zeus‌
Co uważasz na temat noclegu w jednej z poniższych lokalizacji w kwestii bezpieczeństwa i odległości do centrum?
Driopon 20
Efforionos 12,
Gkyilfordou 3

Z gory dzieki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#51 PostWysłany: 16 Sty 2017 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 288
Loty: 947
Kilometry: 1 244 768
Krajów: 68 / 31.8%
niebieski
Co do Omonii, to kilkakrotnie byłam w Atenach a ze dwa razy w hotelu koło Omonii i jest tam ok. Na pewno nie polecam chodzenia z laptopem pod pachą, bo to wszędzie może wzbudzić w potencjalnych złodziejach nieodpartą pokusę...
Ale muszę przyznać, że chodzenie solo w tych okolicach, ale nie tylko, ma pewne mankamenty. Faceci strasznie zaczepiają i są namolni. Oczywiście nie są to w większości Grecy, choć i tacy bywają.
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
jack.strong uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#52 PostWysłany: 02 Lut 2017 11:47 

Rejestracja: 24 Sty 2017
Posty: 1
Trzy dni w Atenach. Hotel My Athens sieci Best Western. Hotel jak hotel, szału nie było. Śniadania monotonne i bardzo mały prysznic. BARDZO MAŁY. Okolica: ul. Keramikou do najbezpieczniejszych chyba nie należy. Pytając się policjantów o drogę dojścia do hotelu dwukrotnie powtarzali abyśmy na siebie uważali. Byłem tam z żoną i 14-letnim synem. I chociaż przez cały nasz pobyt w Atenach nikt nas nie zaczepiał, nawet słownie, to w czasie powrotów do hotelu ( w godz. 22.00-23.00)czuło się dreszczyk emocji i oddech imigrantów na plecach. :D


Ostatnio edytowany przez Zeus, 02 Lut 2017 11:56, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#53 PostWysłany: 21 Lut 2017 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 660
Loty: 370
Kilometry: 533 368
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
@‌Zeus‌ to i ja zapytam o bezpieczeństwo, a dokładnie o Keramikos. Znalazłem kilka fajnych ofert na Airbnb i zastanawiam się czy brać czy jednak lepiej obstawić Thissio lub Psiri?
_________________
Iberomat.com - stories from Spain & Portugal. Slow travel, local food, wine, culture & hidden places of the Iberian Peninsula.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#54 PostWysłany: 21 Lut 2017 12:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26092
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Cała 3ka jest spoko. Trochę głośno, bo lokale sporo tam są, ale bezpiecznie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mzukowski lubi ten post.
mzukowski uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#55 PostWysłany: 10 Mar 2017 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2017
Posty: 28
Loty: 8
Kilometry: 11 777
Krajów: 6 / 2.8%
A niejaka Exarhia, czy też Exarcheia? Bo oczywiście ktoś tu najpierw zarezerwował sobie spanie a potem pyta czy bezpiecznie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#56 PostWysłany: 10 Mar 2017 16:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26092
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Ja uwielbiam tą dzielnicę i nigdy nie czułem się tam zagrożony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#57 PostWysłany: 10 Mar 2017 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3613
srebrny
jak tam jest bezpiecznie najlepiej świadczy fakt że @‌Zeus‌ woli mieszkać w Polsce :idea:
_________________
Image

kliknij pomógł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#58 PostWysłany: 10 Mar 2017 16:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26092
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Bezpiecznej a nie lepiej ;P
Góra
 Profil Relacje PM off
becek lubi ten post.
 
      
Offline
#59 PostWysłany: 10 Mar 2017 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2017
Posty: 28
Loty: 8
Kilometry: 11 777
Krajów: 6 / 2.8%
Chwilowa dezorientacja we mnie nastała, ale chyba złapałem sens Waszych wypowiedzi :D Dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#60 PostWysłany: 10 Mar 2017 20:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26092
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
@‌michatyyy‌

ateny-w-pigulce,1256,56222?start=20#p508621
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group