| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Atacama - co i jak? atacama-co-i-jak,212,187439 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | S&P w podróży [ 21 Wrz 2016 17:18 ] |
| Temat postu: | Atacama - co i jak? |
Atacama - co i jak? W sierpniu 2016 spędziliśmy 9 dni na Pustyni Atacama w Chile. Jeśli lubicie surowe piękno przyrody, to jest to miejsce dla Was. Na naszym blogu znajdziecie garść przydatnych informacji. http://wpodrozy.enso.com.pl/atacama-co-i-jak/ 1. Jak dojechać? 2. Gdzie spać? 3. Jaka pogoda? 4. Jak zwiedzać bez samochodu? 5. Co i jak z samochodem? 6. Jak znaleźć stację benzynową w San Pedro? 7. Czy potrzebujecie auta 4x4? 8. Co tam robić? 9. Oczywiste oczywistości 10. Gdzie wybrać się dalej? Po więcej fotek i wspomnień z Chile, zapraszamy na naszego bloga: wpodrozy.enso.com.pl Filmik z wyprawy jest tu: http://wpodrozy.net.pl/garstka-wspomnien-z-atacamy/ Tutaj link to krótkiego filmiku z Boliwii (Salar de Uyuni) http://wpodrozy.net.pl/w-drodze-na-najw ... ko-swiata/ Znajdziecie nas też na fejsie https://www.facebook.com/wpodrozy , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |