Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Atacama - co i jak?
atacama-co-i-jak,212,187439
Strona 1 z 1

Autor:  S&P w podróży [ 21 Wrz 2016 17:18 ]
Temat postu:  Atacama - co i jak?

Atacama - co i jak?
W sierpniu 2016 spędziliśmy 9 dni na Pustyni Atacama w Chile. Jeśli lubicie surowe piękno przyrody, to jest to miejsce dla Was. Na naszym blogu znajdziecie garść przydatnych informacji. http://wpodrozy.enso.com.pl/atacama-co-i-jak/

1. Jak dojechać?
2. Gdzie spać?
3. Jaka pogoda?
4. Jak zwiedzać bez samochodu?
5. Co i jak z samochodem?
6. Jak znaleźć stację benzynową w San Pedro?
7. Czy potrzebujecie auta 4x4?
8. Co tam robić?
9. Oczywiste oczywistości
10. Gdzie wybrać się dalej?

Po więcej fotek i wspomnień z Chile, zapraszamy na naszego bloga: wpodrozy.enso.com.pl
Filmik z wyprawy jest tu: http://wpodrozy.net.pl/garstka-wspomnien-z-atacamy/
Tutaj link to krótkiego filmiku z Boliwii (Salar de Uyuni) http://wpodrozy.net.pl/w-drodze-na-najw ... ko-swiata/
Znajdziecie nas też na fejsie https://www.facebook.com/wpodrozy

Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image, Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/