Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[AXM] Armenia El Eden
armenia-el-eden,688,185581
Strona 1 z 1

Autor:  Kubap89 [ 21 Lut 2026 00:45 ]
Temat postu:  [AXM] Armenia El Eden

Z tematu zbiorczego
jerzul napisał(a):
Armenia "El Edén" (AXM) - można dojechać busem, który startuje spod dworca autobusowego (Terminal de Transporte). Koszt 2000 peso. Uwaga, trzeba przypomnieć kierowcy żeby się zatrzymał przy lotnisku, bo nie jest to przystanek końcowy i można go przegapić jak się człowiek zamyśli ;)


Bus z Terminala dość ciężki do trafienia. Terminal jest już trochę na przedmieściu i to niezbyt przyjaznym, a miejskie busy by na niego dojechać kosztują bodaj 3900.
Taxi z Terminala obecnie to 30000 COP, ale Uber z centrum 29500 chyba że się ktoś zdecyduje na mototaxi, to może być nawet połowa z tego.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/