| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [AXM] Armenia El Eden armenia-el-eden,688,185581 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kubap89 [ 21 Lut 2026 00:45 ] |
| Temat postu: | [AXM] Armenia El Eden |
Z tematu zbiorczego jerzul napisał(a): Armenia "El Edén" (AXM) - można dojechać busem, który startuje spod dworca autobusowego (Terminal de Transporte). Koszt 2000 peso. Uwaga, trzeba przypomnieć kierowcy żeby się zatrzymał przy lotnisku, bo nie jest to przystanek końcowy i można go przegapić jak się człowiek zamyśli Bus z Terminala dość ciężki do trafienia. Terminal jest już trochę na przedmieściu i to niezbyt przyjaznym, a miejskie busy by na niego dojechać kosztują bodaj 3900. Taxi z Terminala obecnie to 30000 COP, ale Uber z centrum 29500 chyba że się ktoś zdecyduje na mototaxi, to może być nawet połowa z tego. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |