Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Aplikacja Trip.com
aplikacja-trip-com,233,169678
Strona 5 z 35

Autor:  Kashpir [ 10 Lut 2023 10:51 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Misiatek napisał(a):
Chyba już za stary jestem, bo jeszcze nic nie kupiłem. ;)

To nie starość - to doświadczenie 8-)

Autor:  Analsix [ 10 Lut 2023 11:05 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

-- 10 Lut 2023 11:02 --

Panowie dam wam taką sugestie.
Polecam sprawdzić TFS , FNC madera,
Można ogarnąć za 3-5 eur :)

-- 10 Lut 2023 11:03 --

Edit - Z Londynu :)

-- 10 Lut 2023 11:05 --

3 EUR z PL na LTN bądź stansted
3 EUR na Madere albo Teneryfę = 6 EUR ow
12 EUR RT - mysle ze to przyjemna cena

Autor:  kostek966 [ 10 Lut 2023 11:18 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Rozumiem, że noclegi i inne na miejscu nie są potrzebne ?

Autor:  jaras724 [ 10 Lut 2023 11:18 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

@Analsix Jeśli już to OW z Londynu (i tak przy sporym kombinowaniu), bo od 2 dni szukam powrotu z TFS/TFN/LPA/FNC i jest tylko jeden termin (03.03) za 20€ do Londynu OW, reszta kosmos.

Chyba, że jesteś w stanie wskazać jakiś konkretny termin za 12€ RT?

Autor:  istenpl [ 10 Lut 2023 14:05 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

dalej dziala - 0,22euro centy z VLC - PMI i potem 3 eur PMI - BCN za os :) teraz dolot i powrot z PL (te pewnie wyjda juz duzo drozej) i urodzinowy weekend dla zony zlozony :D

swoja droga podbijam pytanie jarasa o RT na kanary bo tez nie umiem nic znalezc

Autor:  Analsix [ 10 Lut 2023 14:32 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

-- 10 Lut 2023 14:25 --

Wiecie Co może te kanary już poszły, tez się mocno obkupilem.
Fajna opcja również to Gdańsk z Krakowa Direct - kupiłem z 15 lotów po 5 zł na czerwiec na weekendy ?

-- 10 Lut 2023 14:32 --

Także promo cały czas działa, 3-mam kciuki żeby i wam się udało upolować perełki

Autor:  jaras724 [ 10 Lut 2023 14:39 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

@istenpl ja lecę POZ-STN-VLC-PMI-LPA, więc może nawet gdzieś się spotkamy na trasie ;)

Na powrót polecam PMI-STN, za ~5€ idzie ugrać.

Autor:  Tomo14 [ 10 Lut 2023 15:16 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Jak sobie radzicie z blokadą minimalnej ceny na 3 EUR ?
Odinstalowałem apkę, zainstalowałem ponownie i nadal nie puszcza niżej.

Autor:  aeonflux [ 10 Lut 2023 15:23 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Tomo14 napisał(a):
Jak sobie radzicie z blokadą minimalnej ceny na 3 EUR ?

Płacimy i cieszymy się że tanio.
Cebula ma swoje granice i warto o tym nie zapominać :)

Autor:  Flyguy [ 10 Lut 2023 15:25 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Tylko gdzie one sa ;)

Autor:  Sudoku [ 10 Lut 2023 15:36 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Analsix napisał(a):
Fajna opcja również to Gdańsk z Krakowa Direct - kupiłem z 15 lotów po 5 zł na czerwiec na weekendy ?

Sporo tych weekendów, jak na jeden miesiąc.

Autor:  ghostwriter [ 10 Lut 2023 16:02 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Jak ta inflacja zasuwa... człowiek płacił kilka dni temu 0,18 euro za bilet, a teraz 3 to minimum i jeszcze mówią, że dobra cena :/

Autor:  Bartec [ 10 Lut 2023 16:32 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Nie sprawdzałem wcześniej (jak finalnie eurocenty były do zapłacenia), ale teraz jest zapis w apce o tych 3€
Załącznik:
DDECE363-D622-44F1-A3D3-B04C3A3D5C9C.jpeg
DDECE363-D622-44F1-A3D3-B04C3A3D5C9C.jpeg [ 224.14 KiB | Obejrzany 3194 razy ]

Kod:
„Maksymalnie 10 EUR zostanie odjęte od ceny biletów
lotniczych w aplikacji Trip.com. Za każdy bilet lotniczy
pobierana jest opłata w wysokości conajmniej 3 EUR.”

Być może coś majstrowali, jak chwilowo deal miał paść - a powstał :) to wówczas to dodali?

Autor:  jaras724 [ 10 Lut 2023 16:51 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Wcześniej był zapis o min. 1€, ale nabijało normalnie poniżej.

Autor:  Analsix [ 10 Lut 2023 16:59 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ )

Pewnie klątwa teściowej działa ?
Wczoraj od 17 nabijalem rezerwacje.
Teściowej poszło nawet za 0EUR Londyn xD
Widocznie się skapneli zablokowali i podnieśli prog do 3 ?
Albo zauważyli ze nagle ktoś hurtowo jedzie z tematem :)
Fakty są takie ze rezerwacje potwierdzone, faktury wystawione.
Oblupilem siebie i bliskich :) . Uwaga 13 marzec - madera z Katowic za 9 EUR :) Jest dostępna teraz nadal

Autor:  kostek966 [ 10 Lut 2023 17:01 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

To może jeszcze kilku rozgrzanym głową dopiszę, że w zeszłym roku korzystając też z okazji b. Tanich lotów i prawie darmowych hoteli odbyłem kilka składaków po Europie i jak podliczylem jeden z nich około tygodniowy to wyszło, że za prawie darmowe wakacje wydałem 2k zł na 2 osoby, ale może tu różnie pojmuje się określenie wakacje, to tak w nawiązaniu do tekstu @Kashpir na górze strony dlaczego jeszcze nie wszyscy coś kupili, ja jeszcze też nie, na szczęście 47zł rabatu nie będzie decydowało gdzie mam pojechac :D

Autor:  ghostwriter [ 10 Lut 2023 17:05 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ )

@kostek966 , o, to taniej niż tydzień życia w Polsce :)

Autor:  Analsix [ 10 Lut 2023 17:06 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ )

No dobra ale biorąc pod uwagę ze :
Mam sporo punktów HH uzbieranych w ostatnich latach
Noclegi za free,
Znajomi którzy odbiorą z lotniska :)
No ten wydatek wcale nie jest większy :)
Zwłaszcza jeśli ktoś musi latac w tych kierunkach i normalnie lata Lotem za 600 we dwie strony :)
Także dla niektórych to może być megane deal.
Niemniej - każdy znajdzie coś dla siebie i powyższa promocja jest zgodna z duchem Fly4free

Autor:  kain [ 10 Lut 2023 17:28 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ )

Niestety wydaje mi się, że ten sposób nie działa przy podróżach z infantem, jeśli infant dodany jest do rezerwacji to podnosi znacznie koszty (pewnie związane jest to z tą obligatoryjną opłatą za infanta w FR i W6), a niestety aplikacja nie puszcza z dodaniem infanta jako dorosłego lub dziecka 2-14 lat jeśli wpisze się prawidłową datę urodzenia dziecka (system wymusza podanie daty urodzenia).

Autor:  Antek12 [ 10 Lut 2023 17:31 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ )

@kain - to wpisz jakąkolwiek datę a dziecko nazwij INFANT EXTRA SEAT- będzie po "normalnej" cenie i macie dodatkowe miejsce dla bobasa na lot (oprócz startu i lądowania gdzie musi być przypięte pasem do rodzica). Natępnie skontakuj się z linią i poproś o zmianę na infanta - karta pokładowa zostanie Ci wydana przy check-inie.

Strona 5 z 35 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/