| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Aplikacja Trip.com aplikacja-trip-com,233,169678 | Strona 5 z 35 |
| Autor: | Kashpir [ 10 Lut 2023 10:51 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Misiatek napisał(a): Chyba już za stary jestem, bo jeszcze nic nie kupiłem. To nie starość - to doświadczenie | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 11:05 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
-- 10 Lut 2023 11:02 -- Panowie dam wam taką sugestie. Polecam sprawdzić TFS , FNC madera, Można ogarnąć za 3-5 eur -- 10 Lut 2023 11:03 -- Edit - Z Londynu -- 10 Lut 2023 11:05 -- 3 EUR z PL na LTN bądź stansted 3 EUR na Madere albo Teneryfę = 6 EUR ow 12 EUR RT - mysle ze to przyjemna cena | |
| Autor: | kostek966 [ 10 Lut 2023 11:18 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Rozumiem, że noclegi i inne na miejscu nie są potrzebne ? | |
| Autor: | jaras724 [ 10 Lut 2023 11:18 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@Analsix Jeśli już to OW z Londynu (i tak przy sporym kombinowaniu), bo od 2 dni szukam powrotu z TFS/TFN/LPA/FNC i jest tylko jeden termin (03.03) za 20€ do Londynu OW, reszta kosmos. Chyba, że jesteś w stanie wskazać jakiś konkretny termin za 12€ RT? | |
| Autor: | istenpl [ 10 Lut 2023 14:05 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
dalej dziala - 0,22euro centy z VLC - PMI i potem 3 eur PMI - BCN za os swoja droga podbijam pytanie jarasa o RT na kanary bo tez nie umiem nic znalezc | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 14:32 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
-- 10 Lut 2023 14:25 -- Wiecie Co może te kanary już poszły, tez się mocno obkupilem. Fajna opcja również to Gdańsk z Krakowa Direct - kupiłem z 15 lotów po 5 zł na czerwiec na weekendy ? -- 10 Lut 2023 14:32 -- Także promo cały czas działa, 3-mam kciuki żeby i wam się udało upolować perełki | |
| Autor: | jaras724 [ 10 Lut 2023 14:39 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@istenpl ja lecę POZ-STN-VLC-PMI-LPA, więc może nawet gdzieś się spotkamy na trasie Na powrót polecam PMI-STN, za ~5€ idzie ugrać. | |
| Autor: | Tomo14 [ 10 Lut 2023 15:16 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Jak sobie radzicie z blokadą minimalnej ceny na 3 EUR ? Odinstalowałem apkę, zainstalowałem ponownie i nadal nie puszcza niżej. | |
| Autor: | aeonflux [ 10 Lut 2023 15:23 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Tomo14 napisał(a): Jak sobie radzicie z blokadą minimalnej ceny na 3 EUR ? Płacimy i cieszymy się że tanio. Cebula ma swoje granice i warto o tym nie zapominać | |
| Autor: | Flyguy [ 10 Lut 2023 15:25 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Tylko gdzie one sa | |
| Autor: | Sudoku [ 10 Lut 2023 15:36 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Analsix napisał(a): Fajna opcja również to Gdańsk z Krakowa Direct - kupiłem z 15 lotów po 5 zł na czerwiec na weekendy ? Sporo tych weekendów, jak na jeden miesiąc. | |
| Autor: | ghostwriter [ 10 Lut 2023 16:02 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Jak ta inflacja zasuwa... człowiek płacił kilka dni temu 0,18 euro za bilet, a teraz 3 to minimum i jeszcze mówią, że dobra cena :/ | |
| Autor: | Bartec [ 10 Lut 2023 16:32 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Nie sprawdzałem wcześniej (jak finalnie eurocenty były do zapłacenia), ale teraz jest zapis w apce o tych 3€ Załącznik: DDECE363-D622-44F1-A3D3-B04C3A3D5C9C.jpeg [ 224.14 KiB | Obejrzany 3194 razy ] Kod: „Maksymalnie 10 EUR zostanie odjęte od ceny biletów lotniczych w aplikacji Trip.com. Za każdy bilet lotniczy pobierana jest opłata w wysokości conajmniej 3 EUR.” Być może coś majstrowali, jak chwilowo deal miał paść - a powstał | |
| Autor: | jaras724 [ 10 Lut 2023 16:51 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Wcześniej był zapis o min. 1€, ale nabijało normalnie poniżej. | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 16:59 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Pewnie klątwa teściowej działa ? Wczoraj od 17 nabijalem rezerwacje. Teściowej poszło nawet za 0EUR Londyn xD Widocznie się skapneli zablokowali i podnieśli prog do 3 ? Albo zauważyli ze nagle ktoś hurtowo jedzie z tematem Fakty są takie ze rezerwacje potwierdzone, faktury wystawione. Oblupilem siebie i bliskich | |
| Autor: | kostek966 [ 10 Lut 2023 17:01 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
To może jeszcze kilku rozgrzanym głową dopiszę, że w zeszłym roku korzystając też z okazji b. Tanich lotów i prawie darmowych hoteli odbyłem kilka składaków po Europie i jak podliczylem jeden z nich około tygodniowy to wyszło, że za prawie darmowe wakacje wydałem 2k zł na 2 osoby, ale może tu różnie pojmuje się określenie wakacje, to tak w nawiązaniu do tekstu @Kashpir na górze strony dlaczego jeszcze nie wszyscy coś kupili, ja jeszcze też nie, na szczęście 47zł rabatu nie będzie decydowało gdzie mam pojechac | |
| Autor: | ghostwriter [ 10 Lut 2023 17:05 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
@kostek966 , o, to taniej niż tydzień życia w Polsce | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 17:06 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
No dobra ale biorąc pod uwagę ze : Mam sporo punktów HH uzbieranych w ostatnich latach Noclegi za free, Znajomi którzy odbiorą z lotniska No ten wydatek wcale nie jest większy Zwłaszcza jeśli ktoś musi latac w tych kierunkach i normalnie lata Lotem za 600 we dwie strony Także dla niektórych to może być megane deal. Niemniej - każdy znajdzie coś dla siebie i powyższa promocja jest zgodna z duchem Fly4free | |
| Autor: | kain [ 10 Lut 2023 17:28 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Niestety wydaje mi się, że ten sposób nie działa przy podróżach z infantem, jeśli infant dodany jest do rezerwacji to podnosi znacznie koszty (pewnie związane jest to z tą obligatoryjną opłatą za infanta w FR i W6), a niestety aplikacja nie puszcza z dodaniem infanta jako dorosłego lub dziecka 2-14 lat jeśli wpisze się prawidłową datę urodzenia dziecka (system wymusza podanie daty urodzenia). | |
| Autor: | Antek12 [ 10 Lut 2023 17:31 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
@kain - to wpisz jakąkolwiek datę a dziecko nazwij INFANT EXTRA SEAT- będzie po "normalnej" cenie i macie dodatkowe miejsce dla bobasa na lot (oprócz startu i lądowania gdzie musi być przypięte pasem do rodzica). Natępnie skontakuj się z linią i poproś o zmianę na infanta - karta pokładowa zostanie Ci wydana przy check-inie. | |
| Strona 5 z 35 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |