Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Aplikacja Trip.com
aplikacja-trip-com,233,169678
Strona 3 z 35

Autor:  ghostwriter [ 09 Lut 2023 01:05 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

@szpaczny , ja kupiłem żeby lecieć, a co?

Autor:  Adsun [ 09 Lut 2023 01:18 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

U mnie płatności nie przechodzą. Ktoś też miał taki problem?

Autor:  Latambochce [ 09 Lut 2023 01:23 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

szpaczny napisał(a):
Kupujecie te bilety pod anulacje czy faktycznie chcecie leciec do Goteborga :) ?


Kupione aby lecieć.
PS: Co złego jest w Goteborgu ?
Jak pogoda dopisze to może być ładna jednodniówka, (jeśli da się to jakoś zrobić - nie sprawdzałem).
Dla mnie w Goteborgu miłą niespodzianką był np. ogród botaniczny. Bardzo ładne miejsce.

Kończąc moją wypowiedź. Już dużo osób bywało w "innych" miejscach np. Sandefjord i "podziwiało" pomnik Wielorybników :D
A za 2 euro to i ocet słodki 8-)

Autor:  szpaczny [ 09 Lut 2023 01:28 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

ghostwriter napisał(a):
@szpaczny , ja kupiłem żeby lecieć, a co?


@ghostwriter a nic ;-) Jesli miales w zalozeniach leciec na takie zadupie to okej ;-) Jesli kupiles bo tanie bilety wyskoczyly to sie dziwie.
Ogólnie da sie wyciecke obniżyć o 46zł/92 RT, ale na siłe lecieć na jakieś wypierdowo bo bilet za 2 zł, to dla mnie śmieszna sytuacja.

Dlatego spytałem czy koledzy graja pod anulowanie ticketów czy faktycznie chca latać na nie ciekawe destynacje - marnowac weekend bo bilet za 3 zl zamiast za 50 :D

Autor:  benedetti [ 09 Lut 2023 01:38 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

szpaczny napisał(a):
marnowac weekend bo bilet za 3 zl zamiast za 50 :D


Kolego @szpaczny, Ty tu od 2013 roku, a nie wiesz, że gros tego forum lata tylko dlatego, że za pińć złoty. :lol: :shock:

Przebijam. KTW-DTM-KTW za 2 zł. Z wypierdowa do wypierdowa, ale za to tylko pół weekendu zmarnowane, bo da się zrobić jednodniówkę. :D

Autor:  ghostwriter [ 09 Lut 2023 01:40 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

@szpaczny , ja zmarnuję dzień powszedni, stać mnie 8-)

No i jest takie powiedzenie, że inteligentni ludzie się nie nudzą, w Goteborgu pewnie też nie :)

Autor:  Martin79 [ 09 Lut 2023 02:28 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Pomijając fakt że same dojazdy na lotnisko wyniosa więcej niż te zniżki w większości przypadków :)

Autor:  benedetti [ 09 Lut 2023 02:41 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

@Martin79 Bilet do KTW z centrum aglomeracji 6 zł. Z lotniska daleko wychodzić nie trzeba, żeby się pifka napić. A pifko... to się wybiera lotniska z salonikami :lol: ;) Pudło! :lol:

Autor:  Martin79 [ 09 Lut 2023 06:36 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Nie każdy mieszka w Polsce i ma lotnisko na miejscu...?

Autor:  opo [ 09 Lut 2023 07:40 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Nie każdy ma takie problemy jak Ty, większość próbuje po prostu skorzystać z oferty. Podpowiem - nie musisz korzystać, nie ma obowiązku.

Autor:  vivere [ 09 Lut 2023 08:13 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Latambochce napisał(a):
Już dużo osób bywało w "innych" miejscach np. Sandefjord i "podziwiało" pomnik Wielorybników :D


Mało kto :lol:

Załącznik:
sand1.jpg
sand1.jpg [ 68.04 KiB | Obejrzany 3507 razy ]

Autor:  Djorkaeff [ 09 Lut 2023 09:18 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

szpaczny napisał(a):
ghostwriter napisał(a):
@szpaczny , ja kupiłem żeby lecieć, a co?


@ghostwriter a nic ;-) Jesli miales w zalozeniach leciec na takie zadupie to okej ;-) Jesli kupiles bo tanie bilety wyskoczyly to sie dziwie.

Miasto wielkości Gdańska, największy port w Skandynawii. Ja na jednodniówkę polecam coś mniejszego, podobały mi się Växjö i Västerås. 8-)

Autor:  Kashpir [ 09 Lut 2023 09:55 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Martin79 napisał(a):
Pomijając fakt że same dojazdy na lotnisko wyniosa więcej niż te zniżki w większości przypadków :)

Racja - lepiej kupować bilety lotnicze w normalnej cenie bez żadnych zniżek, wtedy nie ma takiej dysproporcji kosztów ;)

Autor:  pemat [ 09 Lut 2023 10:20 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

@Kashpir - moderator
może przenieść te - dość dziwaczne na forum lotniczych freaków... - dywagacje do luźnych?

Autor:  h3rlitz [ 09 Lut 2023 10:57 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Czyżby padło? I tak się dluuugo trzymało ;)

Edit:
Dalej żyje :lol:

Autor:  travelIsFUN [ 09 Lut 2023 11:02 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Moze jakis zlot przy okazji tej promki?

Autor:  rakus [ 09 Lut 2023 12:15 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

U mnie komunikat "desole nous ne pouvons actuellemnet pas vous fournir de service." czyli
przepraszamy, obecnie nie możemy świadczyć usług.

Autor:  docent82 [ 09 Lut 2023 13:36 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Działa. W sumie to jest jakaś promka w aptece. Na głównej ich stronie jest pomarańczowy baner z - 10E.
Fakt,działa to różnie. Czasem pomaga restart apki,czasem wyczyszczenie pamięci itp.

Kupiłem przed chwilą GDN-HAM. Klasycznie 2 odzielne bilety . Jeden zbiło z 10 do 0 E , drugi z 15 do 5E.
Biorąc RT wychodziło 25 - 10 czyli za 15 E.

Autor:  spejson911 [ 09 Lut 2023 17:06 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Ma ktos tak, że przy kliknieciu na bilet podbija cene do tej bez zniżki?

Autor:  Ocznik [ 09 Lut 2023 18:30 ]
Temat postu:  Re: -10€ na loty bez minimum

Cena wzrasta, ale po przejściu do płatności znowu wraca do tej z rabatem :-)

Strona 3 z 35 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/