| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Aplikacja Trip.com aplikacja-trip-com,233,169678 | Strona 3 z 35 |
| Autor: | ghostwriter [ 09 Lut 2023 01:05 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@szpaczny , ja kupiłem żeby lecieć, a co? | |
| Autor: | Adsun [ 09 Lut 2023 01:18 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
U mnie płatności nie przechodzą. Ktoś też miał taki problem? | |
| Autor: | Latambochce [ 09 Lut 2023 01:23 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
szpaczny napisał(a): Kupujecie te bilety pod anulacje czy faktycznie chcecie leciec do Goteborga Kupione aby lecieć. PS: Co złego jest w Goteborgu ? Jak pogoda dopisze to może być ładna jednodniówka, (jeśli da się to jakoś zrobić - nie sprawdzałem). Dla mnie w Goteborgu miłą niespodzianką był np. ogród botaniczny. Bardzo ładne miejsce. Kończąc moją wypowiedź. Już dużo osób bywało w "innych" miejscach np. Sandefjord i "podziwiało" pomnik Wielorybników A za 2 euro to i ocet słodki | |
| Autor: | szpaczny [ 09 Lut 2023 01:28 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
ghostwriter napisał(a): @szpaczny , ja kupiłem żeby lecieć, a co? @ghostwriter a nic Ogólnie da sie wyciecke obniżyć o 46zł/92 RT, ale na siłe lecieć na jakieś wypierdowo bo bilet za 2 zł, to dla mnie śmieszna sytuacja. Dlatego spytałem czy koledzy graja pod anulowanie ticketów czy faktycznie chca latać na nie ciekawe destynacje - marnowac weekend bo bilet za 3 zl zamiast za 50 | |
| Autor: | benedetti [ 09 Lut 2023 01:38 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
szpaczny napisał(a): marnowac weekend bo bilet za 3 zl zamiast za 50 Kolego @szpaczny, Ty tu od 2013 roku, a nie wiesz, że gros tego forum lata tylko dlatego, że za pińć złoty. Przebijam. KTW-DTM-KTW za 2 zł. Z wypierdowa do wypierdowa, ale za to tylko pół weekendu zmarnowane, bo da się zrobić jednodniówkę. | |
| Autor: | ghostwriter [ 09 Lut 2023 01:40 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@szpaczny , ja zmarnuję dzień powszedni, stać mnie No i jest takie powiedzenie, że inteligentni ludzie się nie nudzą, w Goteborgu pewnie też nie | |
| Autor: | Martin79 [ 09 Lut 2023 02:28 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Pomijając fakt że same dojazdy na lotnisko wyniosa więcej niż te zniżki w większości przypadków | |
| Autor: | benedetti [ 09 Lut 2023 02:41 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@Martin79 Bilet do KTW z centrum aglomeracji 6 zł. Z lotniska daleko wychodzić nie trzeba, żeby się pifka napić. A pifko... to się wybiera lotniska z salonikami | |
| Autor: | Martin79 [ 09 Lut 2023 06:36 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Nie każdy mieszka w Polsce i ma lotnisko na miejscu...? | |
| Autor: | opo [ 09 Lut 2023 07:40 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Nie każdy ma takie problemy jak Ty, większość próbuje po prostu skorzystać z oferty. Podpowiem - nie musisz korzystać, nie ma obowiązku. | |
| Autor: | vivere [ 09 Lut 2023 08:13 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Latambochce napisał(a): Już dużo osób bywało w "innych" miejscach np. Sandefjord i "podziwiało" pomnik Wielorybników Mało kto Załącznik: sand1.jpg [ 68.04 KiB | Obejrzany 3507 razy ] | |
| Autor: | Djorkaeff [ 09 Lut 2023 09:18 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
szpaczny napisał(a): ghostwriter napisał(a): @szpaczny , ja kupiłem żeby lecieć, a co? @ghostwriter a nic Miasto wielkości Gdańska, największy port w Skandynawii. Ja na jednodniówkę polecam coś mniejszego, podobały mi się Växjö i Västerås. | |
| Autor: | Kashpir [ 09 Lut 2023 09:55 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Martin79 napisał(a): Pomijając fakt że same dojazdy na lotnisko wyniosa więcej niż te zniżki w większości przypadków Racja - lepiej kupować bilety lotnicze w normalnej cenie bez żadnych zniżek, wtedy nie ma takiej dysproporcji kosztów | |
| Autor: | pemat [ 09 Lut 2023 10:20 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@Kashpir - moderator może przenieść te - dość dziwaczne na forum lotniczych freaków... - dywagacje do luźnych? | |
| Autor: | h3rlitz [ 09 Lut 2023 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Czyżby padło? I tak się dluuugo trzymało Edit: Dalej żyje | |
| Autor: | travelIsFUN [ 09 Lut 2023 11:02 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Moze jakis zlot przy okazji tej promki? | |
| Autor: | rakus [ 09 Lut 2023 12:15 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
U mnie komunikat "desole nous ne pouvons actuellemnet pas vous fournir de service." czyli przepraszamy, obecnie nie możemy świadczyć usług. | |
| Autor: | docent82 [ 09 Lut 2023 13:36 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Działa. W sumie to jest jakaś promka w aptece. Na głównej ich stronie jest pomarańczowy baner z - 10E. Fakt,działa to różnie. Czasem pomaga restart apki,czasem wyczyszczenie pamięci itp. Kupiłem przed chwilą GDN-HAM. Klasycznie 2 odzielne bilety . Jeden zbiło z 10 do 0 E , drugi z 15 do 5E. Biorąc RT wychodziło 25 - 10 czyli za 15 E. | |
| Autor: | spejson911 [ 09 Lut 2023 17:06 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Ma ktos tak, że przy kliknieciu na bilet podbija cene do tej bez zniżki? | |
| Autor: | Ocznik [ 09 Lut 2023 18:30 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Cena wzrasta, ale po przejściu do płatności znowu wraca do tej z rabatem | |
| Strona 3 z 35 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |